Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. | 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 24:12 | 824:705 | 20 | |
2 | TJ Centropen Dačice, z.s. | 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 24:12 | 810:711 | 20 | |
3 | SK Hlincovka, z.s. | 9 | 5 | 2 | 0 | 2 | 23:10 | 758:619 | 19 | |
4 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 20:12 | 696:606 | 19 | |
5 | VSK Slávia ZF České Budějovice | 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 18:16 | 728:692 | 15 | |
6 | SK Špaček | 9 | 2 | 3 | 1 | 2 | 17:18 | 671:707 | 12 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Křemže | 9 | 3 | 0 | 2 | 4 | 15:19 | 707:728 | 11 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 9 | 2 | 1 | 2 | 4 | 14:21 | 719:770 | 10 | |
9 | TJ Slavoj Ledenice z.s. | 9 | 2 | 0 | 2 | 5 | 12:23 | 683:786 | 8 | |
10 | Sportovní klub Pedagog České Budějovice, z.s. | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3:27 | 467:739 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 9. 2019, 17:00 | SK Špaček | - | Pedagog ČB | 3:0 (8,16,10) | ||
2 | 6. 11. 2019, 19:30 | Slavoj Ledenice | - | Jiskra Třeboň | 1:3 (-24,17,-18,-11) | ||
3 | 4. 9. 2019, 17:00 | Sokol Křemže | - | VSK Č. Krumlov | 0:3 (-21,-10,-17) | ||
4 | 4. 9. 2019, 20:00 | Hlincová Hora | - | Centropen Dačice | ZŠ Nová 611, Lišov | 3:2 (-21,20,10,-22,5) | |
5 | 4. 9. 2019, 17:00 | VSK Slávia ZF ČB | - | Sokol Lišov | 3:1 (-20,14,14,9) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 11. 9. 2019, 17:00 | Pedagog ČB | - | Sokol Lišov | 0:3 (-17,-13,-23) | ||
7 | 11. 9. 2019, 17:00 | Centropen Dačice | - | VSK Slávia ZF ČB | 3:0 (16,20,19) | ||
8 | 11. 9. 2019, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | Hlincová Hora | ZŠ Za Nádražím ČK | 3:1 (18,15,-26,23) | |
9 | 11. 9. 2019, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Sokol Křemže | Gymn. Třeboň Na Sadech | 0:3 (-15,-20,-10) | |
10 | 11. 9. 2019, 17:00 | SK Špaček | - | Slavoj Ledenice | 3:0 (10,13,20) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 20. 11. 2019, 19:30 | Slavoj Ledenice | - | Pedagog ČB | 3:1 (21,-20,13,10) | ||
12 | 18. 9. 2019, 17:00 | Sokol Křemže | - | SK Špaček | 2:3 (-22,-24,21,20,-13) | ||
13 | 18. 9. 2019, 17:00 | Hlincová Hora | - | Jiskra Třeboň | 3:0 (5,14,24) | ||
14 | 18. 9. 2019, 17:00 | VSK Slávia ZF ČB | - | VSK Č. Krumlov | 3:2 (22,-19,24,-19,8) | ||
15 | 11. 11. 2019, 18:30 | Sokol Lišov | - | Centropen Dačice | 2:3 (23,21,-21,-18,-13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 6. 11. 2019, 18:00 | Pedagog ČB | - | Centropen Dačice | 1:3 (20,-10,-21,-20) | ||
17 | 25. 9. 2019, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | Sokol Lišov | ZŠ Za Nádražím | 3:0 (20,22,13) | |
18 | 25. 9. 2019, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | VSK Slávia ZF ČB | Gymnázium Třeboň Na Sadech 308 37901 | 3:1 (-23,16,16,19) | |
19 | 25. 9. 2019, 17:00 | SK Špaček | - | Hlincová Hora | 0:3 (-12,-16,-24) | ||
20 | 25. 9. 2019, 17:00 | Slavoj Ledenice | - | Sokol Křemže | 0:3 (-22,-12,-17) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 10. 10. 2019, 18:00 | Sokol Křemže | - | Pedagog ČB | Tělocvična | 3:1 (12,14,-24,19) | |
22 | 2. 10. 2019, 17:00 | Hlincová Hora | - | Slavoj Ledenice | 1:3 (14,-17,-19,-20) | ||
23 | 30. 9. 2019, 19:00 | VSK Slávia ZF ČB | - | SK Špaček | 2:3 (19,24,-16,-16,-5) | ||
24 | 30. 9. 2019, 18:30 | Sokol Lišov | - | Jiskra Třeboň | 0:3 (-25,-17,-22) | ||
25 | 19. 11. 2019, 18:00 | Centropen Dačice | - | VSK Č. Krumlov | Tělocvična | 1:3 (13,-20,-23,-23) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 9. 10. 2019, 17:00 | Pedagog ČB | - | VSK Č. Krumlov | 0:3 (-14,-15,-12) | ||
27 | 9. 10. 2019, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Centropen Dačice | Gymnázium Třeboň Na Sadech 308 37901 | 2:3 (-22,20,-14,22,-11) | |
28 | 9. 10. 2019, 17:00 | SK Špaček | - | Sokol Lišov | 3:2 (-16,21,20,-24,9) | ||
29 | 9. 10. 2019, 19:30 | Slavoj Ledenice | - | VSK Slávia ZF ČB | 1:3 (-22,-16,24,-16) | ||
30 | 13. 10. 2019, 17:30 | Sokol Křemže | - | Hlincová Hora | 2:3 (18,-12,25,-18,-6) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 30. 10. 2019, 20:00 | Hlincová Hora | - | Pedagog ČB | 3:0 (21,12,13) | ||
32 | 14. 10. 2019, 19:00 | VSK Slávia ZF ČB | - | Sokol Křemže | 3:0 (18,17,19) | ||
33 | 14. 10. 2019, 18:30 | Sokol Lišov | - | Slavoj Ledenice | 3:2 (-21,-22,21,17,13) | ||
34 | 3. 12. 2019, 18:00 | Centropen Dačice | - | SK Špaček | 3:0 (16,18,19) | ||
35 | 16. 10. 2019, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | Jiskra Třeboň | ZŠ Za Nádražím | 1:3 (-20,17,-24,-20) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 23. 10. 2019, 17:00 | Pedagog ČB | - | Jiskra Třeboň | 0:3 (-12,-17,-12) | ||
37 | 23. 10. 2019, 17:00 | SK Špaček | - | VSK Č. Krumlov | 2:3 (21,-18,20,-21,-7) | ||
38 | 23. 10. 2019, 19:30 | Slavoj Ledenice | - | Centropen Dačice | 0:3 (-19,-18,-16) | ||
39 | 24. 10. 2019, 18:00 | Sokol Křemže | - | Sokol Lišov | 1:3 (-16,23,-21,-18) | ||
40 | 23. 10. 2019, 17:00 | Hlincová Hora | - | VSK Slávia ZF ČB | 3:0 (18,23,20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 4. 11. 2019, 19:00 | VSK Slávia ZF ČB | - | Pedagog ČB | 3:0 (13,13,10) | ||
42 | 25. 11. 2019, 18:30 | Sokol Lišov | - | Hlincová Hora | 0:3 (-19,-21,-14) | ||
43 | 5. 11. 2019, 18:00 | Centropen Dačice | - | Sokol Křemže | 3:1 (14,19,-23,21) | ||
44 | 27. 11. 2019, 19:00 | VSK Č. Krumlov | - | Slavoj Ledenice | ZŠ Za Nádražím | 3:2 (-20,16,-26,15,9) | |
45 | 30. 10. 2019, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | SK Špaček | 3:X |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 15. 4. 2020, 17:30 | Pedagog ČB | - | SK Špaček | . | ||
47 | 15. 4. 2020, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Slavoj Ledenice | . | ||
49 | 15. 4. 2020, 17:30 | Centropen Dačice | - | Hlincová Hora | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 20. 4. 2020, 18:30 | Sokol Lišov | - | Pedagog ČB | . | ||
52 | 22. 4. 2020, 17:30 | VSK Slávia ZF ČB | - | Centropen Dačice | . | ||
53 | 22. 4. 2020, 20:00 | Hlincová Hora | - | VSK Č. Krumlov | . | ||
54 | 23. 4. 2020, 17:30 | Sokol Křemže | - | Jiskra Třeboň | . | ||
55 | 22. 4. 2020, 17:30 | Slavoj Ledenice | - | SK Špaček | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 27. 4. 2020, 18:00 | Pedagog ČB | - | Slavoj Ledenice | . | ||
57 | 29. 4. 2020, 17:30 | SK Špaček | - | Sokol Křemže | . | ||
58 | 29. 4. 2020, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Hlincová Hora | . | ||
59 | 29. 4. 2020, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | VSK Slávia ZF ČB | ZŠ Za Nádražím | . | |
60 | 29. 4. 2020, 17:30 | Centropen Dačice | - | Sokol Lišov | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 6. 5. 2020, 17:30 | Centropen Dačice | - | Pedagog ČB | . | ||
62 | 4. 5. 2020, 18:30 | Sokol Lišov | - | VSK Č. Krumlov | . | ||
63 | 6. 5. 2020, 17:30 | VSK Slávia ZF ČB | - | Jiskra Třeboň | . | ||
64 | 6. 5. 2020, 20:00 | Hlincová Hora | - | SK Špaček | . | ||
65 | 6. 5. 2020, 17:30 | Sokol Křemže | - | Slavoj Ledenice | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 18. 5. 2020, 18:00 | Pedagog ČB | - | Sokol Křemže | . | ||
67 | 13. 5. 2020, 17:30 | Slavoj Ledenice | - | Hlincová Hora | . | ||
68 | 13. 5. 2020, 17:30 | SK Špaček | - | VSK Slávia ZF ČB | . | ||
69 | 13. 5. 2020, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Sokol Lišov | . | ||
70 | 13. 5. 2020, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | Centropen Dačice | ZŠ Za Nádražím | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 20. 5. 2020, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | Pedagog ČB | ZŠ Za Nádražím | . | |
72 | 20. 5. 2020, 17:30 | Centropen Dačice | - | Jiskra Třeboň | . | ||
73 | 18. 5. 2020, 18:30 | Sokol Lišov | - | SK Špaček | . | ||
74 | 20. 5. 2020, 17:30 | VSK Slávia ZF ČB | - | Slavoj Ledenice | . | ||
75 | 20. 5. 2020, 20:20 | Hlincová Hora | - | Sokol Křemže | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 27. 5. 2020, 17:30 | Pedagog ČB | - | Hlincová Hora | . | ||
77 | 27. 5. 2020, 17:30 | Sokol Křemže | - | VSK Slávia ZF ČB | . | ||
78 | 27. 5. 2020, 17:30 | Slavoj Ledenice | - | Sokol Lišov | . | ||
79 | 27. 5. 2020, 17:30 | SK Špaček | - | Centropen Dačice | . | ||
80 | 27. 5. 2020, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | VSK Č. Krumlov | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 3. 6. 2020, 20:00 | Jiskra Třeboň | - | Pedagog ČB | . | ||
82 | 3. 6. 2020, 18:00 | VSK Č. Krumlov | - | SK Špaček | ZŠ Za Nádražím | . | |
83 | 3. 6. 2020, 17:30 | Centropen Dačice | - | Slavoj Ledenice | . | ||
84 | 1. 6. 2020, 18:30 | Sokol Lišov | - | Sokol Křemže | . | ||
85 | 3. 6. 2020, 17:30 | VSK Slávia ZF ČB | - | Hlincová Hora | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 10. 6. 2020, 17:30 | Pedagog ČB | - | VSK Slávia ZF ČB | . | ||
87 | 10. 6. 2020, 17:30 | Hlincová Hora | - | Sokol Lišov | . | ||
88 | 10. 6. 2020, 17:30 | Sokol Křemže | - | Centropen Dačice | . | ||
89 | 10. 6. 2020, 17:30 | Slavoj Ledenice | - | VSK Č. Krumlov | . | ||
90 | 10. 6. 2020, 17:30 | SK Špaček | - | Jiskra Třeboň | . |