Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
TJ Sj Ledenice A-Slávia ZF ČBST31.10.19:30
Pedagog ČB A-VSK Č. Krumlov ST29.8.17:00
SK Špaček-Centropen DačicePO3.9.17:00
Třeboň- So Křemže AST31.10.20:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sokol Lišov00000 0:00
2 TJ Sj Ledenice A00000 0:00
3 Pedagog ČB A00000 0:00
4 SK Špaček00000 0:00
5 Třeboň00000 0:00
6 So Křemže A00000 0:00
7 Centropen Dačice00000 0:00
8 VSK Č. Krumlov 00000 0:00
9 Slávia ZF ČB00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Milan Šimonek, Dubenská 1483/2, České Budějovice 370 05
1. kolo
2 31. 10. 2018, 19:30 TJ Sj Ledenice A - Slávia ZF ČB Scheichl A.
3 29. 8. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - VSK Č. Krumlov Vondrášek J.
4 3. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - Centropen Dačice Kopřiva J.
5 31. 10. 2018, 20:00 Třeboň - So Křemže A Švehla J.
2. kolo
7 9. 10. 2018, 18:00 Centropen Dačice - Třeboň Kinšt O.
8 5. 9. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - SK Špaček Svoboda S.
9 5. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Pedagog ČB A Nahodil L.
10 5. 11. 2018, 18:30 Sokol Lišov - TJ Sj Ledenice A Nahodil L.
3. kolo
12 12. 9. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - Sokol Lišov Petrovič M.
13 12. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - Slávia ZF ČB Sokol V.
14 12. 9. 2018, 20:00 Třeboň - VSK Č. Krumlov Dvořák K.
15 24. 9. 2018, 17:00 So Křemže A - Centropen Dačice .
4. kolo
17 19. 9. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - So Křemže A Svoboda S.
18 19. 9. 2018, 17:00 Slávia ZF ČB - Třeboň Aubrecht V.
19 17. 9. 2018, 18:30 Sokol Lišov - SK Špaček Bartrop J.
20 19. 9. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice A - Pedagog ČB A Švehla J.
5. kolo
22 26. 9. 2018, 17:00 SK Špaček - TJ Sj Ledenice A Nováček M.
23 25. 9. 2018, 19:00 Třeboň - Sokol Lišov Blížil J.
24 26. 9. 2018, 17:00 So Křemže A - Slávia ZF ČB Franc J.
25 26. 9. 2018, 17:00 Centropen Dačice - VSK Č. Krumlov Hajn L.
6. kolo
27 1. 10. 2018, 19:00 Slávia ZF ČB - Centropen Dačice Janoušek V.
28 1. 10. 2018, 18:30 Sokol Lišov - So Křemže A Dvořák K.
29 3. 10. 2018, 17:00 TJ Sj Ledenice A - Třeboň Novotný M.
30 3. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - SK Špaček Pitner J.
7. kolo
32 10. 10. 2018, 20:00 Třeboň - Pedagog ČB A Dvořák K.
33 11. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - TJ Sj Ledenice A Nováček M.
34 10. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Sokol Lišov Hajn L.
35 10. 10. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - Slávia ZF ČB Kratochvíl J.
8. kolo
37 15. 10. 2018, 18:30 Sokol Lišov - VSK Č. Krumlov Hromada J.
38 17. 10. 2018, 19:30 TJ Sj Ledenice A - Centropen Dačice Kobrle J.
39 17. 10. 2018, 17:00 Pedagog ČB A - So Křemže A Korandová T.
40 17. 10. 2018, 17:00 SK Špaček - Třeboň Biskup R.
9. kolo
42 25. 10. 2018, 18:00 So Křemže A - SK Špaček .
43 24. 10. 2018, 17:00 Centropen Dačice - Pedagog ČB A Hajn L.
44 24. 10. 2018, 19:00 VSK Č. Krumlov - TJ Sj Ledenice A Kratochvíl J.
45 22. 10. 2018, 19:00 Slávia ZF ČB - Sokol Lišov Lisovol O.
10. kolo
47 17. 4. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - TJ Sj Ledenice A Kobrle J.
48 17. 4. 2019, 19:00 VSK Č. Krumlov - Pedagog ČB A .
49 17. 4. 2019, 17:30 Centropen Dačice - SK Špaček .
50 17. 4. 2019, 17:30 So Křemže A - Třeboň .
11. kolo
52 24. 4. 2019, 17:30 Třeboň - Centropen Dačice .
53 24. 4. 2019, 17:30 SK Špaček - VSK Č. Krumlov .
54 24. 4. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Slávia ZF ČB .
55 24. 4. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - Sokol Lišov .
12. kolo
57 29. 4. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Pedagog ČB A .
58 29. 4. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - SK Špaček .
59 1. 5. 2019, 19:00 VSK Č. Krumlov - Třeboň .
60 29. 4. 2019, 17:30 Centropen Dačice - So Křemže A .
13. kolo
62 6. 5. 2019, 17:30 So Křemže A - VSK Č. Krumlov .
63 6. 5. 2019, 17:30 Třeboň - Slávia ZF ČB .
64 6. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Sokol Lišov .
65 6. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - TJ Sj Ledenice A .
14. kolo
67 15. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - SK Špaček .
68 15. 5. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Třeboň .
69 15. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - So Křemže A .
70 15. 5. 2019, 17:30 VSK Č. Krumlov - Centropen Dačice .
15. kolo
72 22. 5. 2019, 17:30 Centropen Dačice - Slávia ZF ČB .
73 22. 5. 2019, 17:30 So Křemže A - Sokol Lišov .
74 22. 5. 2019, 17:30 Třeboň - TJ Sj Ledenice A .
75 22. 5. 2019, 17:30 SK Špaček - Pedagog ČB A .
16. kolo
77 29. 5. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Třeboň .
78 29. 5. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - So Křemže A .
79 29. 5. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Centropen Dačice .
80 29. 5. 2019, 17:30 Slávia ZF ČB - VSK Č. Krumlov .
17. kolo
82 5. 6. 2019, 19:00 VSK Č. Krumlov - Sokol Lišov .
83 5. 6. 2019, 17:30 Centropen Dačice - TJ Sj Ledenice A .
84 5. 6. 2019, 17:30 So Křemže A - Pedagog ČB A .
85 5. 6. 2019, 17:30 Třeboň - SK Špaček .
18. kolo
87 12. 6. 2019, 17:30 SK Špaček - So Křemže A .
88 12. 6. 2019, 17:30 Pedagog ČB A - Centropen Dačice .
89 12. 6. 2019, 17:30 TJ Sj Ledenice A - VSK Č. Krumlov .
90 12. 6. 2019, 17:30 Sokol Lišov - Slávia ZF ČB .
© ČVS 2015-2018