Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VK Brno, z.s. | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | 250:162 | 15 | |
2 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 7:4 | 243:234 | 10 | |
3 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 225:230 | 8 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 251:243 | 7 | |
5 | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | 204:259 | 4 | |
6 | TJ TESLA BRNO z.s. | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | 217:262 | 1 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15. 9. 2019, 09:00 | VK Brno, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (22,21) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 15. 9. 2019, 09:00 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | - | TJ TESLA BRNO z.s. | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (14,21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 15. 9. 2019, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 0:2 (-24,-21) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 15. 9. 2019, 10:30 | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | - | TJ TESLA BRNO z.s. | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (23,22) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 15. 9. 2019, 11:45 | TJ TESLA BRNO z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 1:2 (19,-21,-12) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 15. 9. 2019, 11:45 | VK Brno, z.s. | - | Lokomotiva FOSFA Břeclav | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (9,15) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 15. 9. 2019, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (21,12) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 15. 9. 2019, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | - | VK Brno, z.s. | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 0:2 (-17,-16) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 15. 9. 2019, 14:15 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | TJ TESLA BRNO z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (18,26) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 15. 9. 2019, 14:15 | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | - | Lokomotiva FOSFA Břeclav | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 0:2 (-20,-13) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 15. 9. 2019, 15:30 | VK Brno, z.s. | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 2:0 (11,16) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 15. 9. 2019, 15:30 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | - | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 0:2 (-18,-21) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 15. 9. 2019, 16:45 | Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová | - | Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 2:1 (-24,12,7) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 15. 9. 2019, 16:45 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Lokomotiva FOSFA Břeclav | Kurt 2Botanická 63 Brno - Ponava | 1:2 (19,-21,-16) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 15. 9. 2019, 18:00 | TJ TESLA BRNO z.s. | - | VK Brno, z.s. | Kurt 1Botanická 63 Brno - Ponava | 0:2 (-18,-17) |