Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub PFN Znojmo | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | 215:117 | 11 | |
2 | Volejbalové sdružení Drásov | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 216:137 | 9 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 188:159 | 6 | |
4 | Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 156:162 | 4 | |
5 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | 0:200 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15. 9. 2019, 09:00 | TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | Kurt 1Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (0,0) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 15. 9. 2019, 09:00 | TJ Sokol Šlapanice u Brna | - | VS Drásov | Kurt 2Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 1:2 (24,-9,-6) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 15. 9. 2019, 10:30 | VS Drásov | - | TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. | Kurt 1Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (12,19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 15. 9. 2019, 10:30 | VK PFN Znojmo | - | TJ Sokol Šlapanice u Brna | Kurt 2Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (23,12) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 15. 9. 2019, 11:45 | TJ Sokol Šlapanice u Brna | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | Kurt 1Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (0,0) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 15. 9. 2019, 11:45 | VK PFN Znojmo | - | VS Drásov | Kurt 2Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:1 (19,-25,6) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 15. 9. 2019, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. | Kurt 1Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (11,19) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 15. 9. 2019, 13:00 | VS Drásov | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | Kurt 2Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 2:0 (0,0) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 15. 9. 2019, 14:15 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK PFN Znojmo | Kurt 1Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 0:2 (-0,-0) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 15. 9. 2019, 14:15 | TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. | - | TJ Sokol Šlapanice u Brna | Kurt 2Vejrostova 1066 Brno - Bystrc | 1:2 (22,-13,-7) |