Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
28. kolo
TJ Tesla Pardubice-TJ Sokol Chrudim
TJ Slovan Moravská Třebová B-SK Spartak Slatiňany
TJ Jiskra Holice-ŽSK Třemošnice
VK Litomyšl-TJ Sokol Nasavrky
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Litomyšl00000 0:00
2 TJ Jiskra Holice00000 0:00
3 TJ Slovan Moravská Třebová B00000 0:00
4 TJ Sokol Chrudim00000 0:00
5 SK Spartak Slatiňany00000 0:00
6 ŽSK Třemošnice00000 0:00
7 TJ Sokol Nasavrky00000 0:00
8 TJ Tesla Pardubice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Tesla Pardubice .
2 1. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky .
3 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - ŽSK Třemošnice .
4 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany .
2. kolo
5 1. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Tesla Pardubice .
6 1. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky .
7 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - ŽSK Třemošnice .
8 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany .
3. kolo
9 8. 9. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
10 8. 9. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Chrudim .
11 8. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Slovan Moravská Třebová B .
12 8. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Jiskra Holice .
4. kolo
13 8. 9. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
14 8. 9. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Chrudim .
15 8. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Slovan Moravská Třebová B .
16 8. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Jiskra Holice .
5. kolo
17 15. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
18 15. 9. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - VK Litomyšl .
19 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Nasavrky .
20 15. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice .
6. kolo
21 15. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
22 15. 9. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - VK Litomyšl .
23 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Nasavrky .
24 15. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice .
7. kolo
25 22. 9. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice .
26 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
27 22. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Chrudim .
28 22. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
8. kolo
29 22. 9. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice .
30 22. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
31 22. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Chrudim .
32 22. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
9. kolo
33 29. 9. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice .
34 1. 10. 2018, 17:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim .
35 29. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Litomyšl .
36 29. 9. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Nasavrky .
10. kolo
37 29. 9. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice .
38 1. 10. 2018, 19:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim .
39 29. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Litomyšl .
40 29. 9. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Nasavrky .
11. kolo
41 6. 10. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky .
42 6. 10. 2018, 10:00 VK Litomyšl - ŽSK Třemošnice .
43 6. 10. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
44 6. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Chrudim .
12. kolo
45 6. 10. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky .
46 6. 10. 2018, 13:00 VK Litomyšl - ŽSK Třemošnice .
47 6. 10. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
48 6. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Chrudim .
13. kolo
49 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice .
50 13. 10. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Slovan Moravská Třebová B .
51 13. 10. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Jiskra Holice .
52 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Litomyšl .
14. kolo
53 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice .
54 13. 10. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Slovan Moravská Třebová B .
55 13. 10. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Jiskra Holice .
56 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Litomyšl .
15. kolo
57 4. 5. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - VK Litomyšl .
58 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice .
59 4. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
60 4. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Chrudim .
16. kolo
61 4. 5. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - VK Litomyšl .
62 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice .
63 4. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
64 4. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Chrudim .
17. kolo
65 11. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice .
66 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice .
67 11. 5. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Nasavrky .
68 11. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Holice - VK Litomyšl .
18. kolo
69 11. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice .
70 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice .
71 11. 5. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Nasavrky .
72 11. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Holice - VK Litomyšl .
19. kolo
73 18. 5. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice .
74 18. 5. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Slovan Moravská Třebová B .
75 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Sokol Chrudim .
76 18. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany .
20. kolo
77 18. 5. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice .
78 18. 5. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Slovan Moravská Třebová B .
79 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Sokol Chrudim .
80 18. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany .
21. kolo
81 25. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Tesla Pardubice .
82 25. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky .
83 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - VK Litomyšl .
84 25. 5. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice .
22. kolo
85 25. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Tesla Pardubice .
86 25. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky .
87 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - VK Litomyšl .
88 25. 5. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice .
23. kolo
89 1. 6. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
90 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice .
91 1. 6. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SK Spartak Slatiňany .
92 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice .
24. kolo
93 1. 6. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová B .
94 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice .
95 1. 6. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SK Spartak Slatiňany .
96 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice .
25. kolo
97 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice .
98 8. 6. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - VK Litomyšl .
99 8. 6. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
100 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Moravská Třebová B .
26. kolo
101 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice .
102 8. 6. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - VK Litomyšl .
103 8. 6. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
104 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Moravská Třebová B .
27. kolo
105 15. 6. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim .
106 15. 6. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Spartak Slatiňany .
107 15. 6. 2019, 10:00 TJ Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice .
108 15. 6. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Nasavrky .
28. kolo
109 15. 6. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim .
110 15. 6. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Spartak Slatiňany .
111 15. 6. 2019, 13:00 TJ Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice .
112 15. 6. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Nasavrky .
© ČVS 2015-2018