Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.

Kód: Soutez: CP-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michal Mazůrek michal.mazurekkv@gmail.com Tel: 725513676
Hala míčových sportu   Západní 1812 Karlovy Vary   36001

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
601207 1.12.2019 13:00 Mikulova 3:0 Karlovy Vary
601204 1.12.2019 10:00 Mikulova 3:0 Karlovy Vary
601201 10.11.2019 12:30 Karlovy Vary 3:1 Teplice
601198 10.11.2019 09:30 Karlovy Vary 3:1 Teplice
601196 2.11.2019 15:00 Karlovy Vary 2:3 Kralupy

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adamcová Pavla 2003
Benedová Kateřina 2000
Bílá Michaela 2000
Böhmová Veronika 2002
Drahorádová Lucie 2002
Drahošová Eliška 2000
Fašková Magdalena 2004
Griesslová Anna 2004
Holá Tereza 2002
Hovorková Hana 2002
Hrušková Kateřina 2001
Jarošová Adéla 2004
Jedynáková Olga 2003
Jeníčková Veronika 2004
Karlíková Jana 2002
Kejzarová Lenka 2000
Kirchnerová Sára 2003
Kotyzová Matylda 2001
Košinárová Tereza 2003
Marschnerová Aneta 2004
Mazůrková Adéla 2005
Mazůrková Markéta 2003
Mustabašičová Michaela 2003
Radová Viktorie 2000
Schmidová Daniela 2004
Schmidová Denisa 2000
Smutná Klára 2001
Szönyi Timea 2001
Timková Veronika 2003
Turková Veronika 2002
Ungrová Tereza 2002
Vinecká Adéla 2004
Vondráčková Jana 2003
Zounarová Eliška 2004
Červeňáková Simona Anna 2002
Šlemrová Julie 2004

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Bican Antonín 1974  
Bicanová Klára 1979  
Hronský Jakub 1990  
Janouch Bohumil 1962  
Jaroš Pavel 1973  
Mazůrek Michal 1974  
Mazůrková Dana 1971  
Vondráček Jiří 1975  
Oddíl:Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.
Hala:Hala míčových sportu
Adresa:Západní 1812 Karlovy Vary 36001
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Hala Tubex Západní 1824 Karlovy Vary
ZŠ Kyselka Kyselka - Radošov75
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Michal Mazůrek
Adresa:Zvonečková 198  36001  Jenišov
Email:michal.mazurekkv@gmail.com
Telefon:725513676
rozpis
© ČVS 2015-2018