Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

SK Třebín

Kód: Soutez: JC-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Luboš Staněk lubos.stanek@zsmaj.cz Tel: 774646599
ZŠ Máj I   M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2   37005

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
624821 22.3.2020 10:00 Třebín VK Madeta ČB
624825 22.3.2020 10:00 Třebín Slavia JU ČB
624829 22.3.2020 10:00 Třebín Hlincovka
624831 22.3.2020 10:00 Slovan JH Třebín
624820 22.3.2020 09:00 VSK ČK Třebín

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Fořtová Eliška 2004
Fořtová Lucie 2007
Hauserová Sára 2004
Hladíková Anna 2005
Hnátková Tereza 2004
Hrubá Veronika 2005
Janásová Nikola 2005
Kantorová Nikola 2005
Kindlmannová Lucie 2005
Krlínová Nikola 2003
Kučerová Lucie 2004
Křístková Andrea 2006
Křístková Nikol 2006
Lavičková Martina 2004
Líbalová Nela 2005
Metelcová Barbora 2003
Michalová Alžběta 2004
Mrázová Tereza 2003
Němcová Dana 2004
Papoušková Aneta 2004
Paráčková Aneta 2005
Strašíková Adéla 2006
Urbanová Kateřina 2004
Vostracká Eva 2006
Wushková Valentina 2005
Zelinková Magdalena 2005
Zimmelová Natálie 2004
Znachorová Žaneta 2005
Čížková Magdalena 2004

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Kubátová Dagmar 1973  
Staněk Luboš 1966  
Zrnová Denisa 1994  
Oddíl:SK TŘEBÍN, z.s.
Hala:ZŠ Máj I
Adresa:M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2 37005
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Luboš Staněk
Adresa:J. Bendy 2  37005  České Budějovice
Email:lubos.stanek@zsmaj.cz
Telefon:774646599
rozpis
© ČVS 2015-2018