Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. liga ženy - 1. část soutěže - skupina B

19. kolo
Žižkov3:2Hradec Králové(21, -21, 21, -21, 11)
Královo Pole B3:2Hronov(-23, 17, 16, -22, 7)
Střešovice2:3Dobřichovice(23, -22, 24, -26, -10)
Příští kolo
Žižkov3:1Hradec KrálovéSO19.1.12:30
Královo Pole B1:3HronovSO19.1.10:00
Střešovice0:3DobřichoviceSO19.1.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Dobřichovice2115600 63:1757
2 Střešovice2110443 50:3442
3 Hronov217338 41:4430
4 Žižkov216348 40:4628
5 Královo Pole B2134212 30:5119
6 Hradec Králové2121612 27:5614
7 SCM-ČVS-KKY62022 11:148
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. liga ženy - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 27. 9. 2018, 17:00 Střešovice - Žižkov 3:2 (12,-17,-24,22,10)
2 28. 9. 2018, 19:00 Královo Pole B - Dobřichovice 1:3 (28,-13,-18,-12)
3 28. 9. 2018, 19:00 Hradec Králové - Hronov 2:3 (-17,19,16,-19,-12)
4 12. 10. 2018, 16:00 SCM-ČVS-KKY - Královo Pole B 2:3 (-22,22,-18,25,-10)
2. kolo
5 28. 9. 2018, 09:00 Střešovice - Žižkov 3:1 (-18,12,15,22)
6 29. 9. 2018, 10:00 Královo Pole B - Dobřichovice NH2 2:3 (-22,17,24,-23,-4)
7 29. 9. 2018, 10:00 Hradec Králové - Hronov 2:3 (19,-17,22,-21,-13)
8 13. 10. 2018, 10:30 SCM-ČVS-KKY - Dobřichovice 1:3 (-11,22,-18,-22)
3. kolo
9 5. 10. 2018, 18:30 Žižkov - Hronov 3:2 (-15,19,19,-20,9)
10 5. 10. 2018, 19:00 Dobřichovice - Hradec Králové 3:0 (19,18,18)
11 5. 10. 2018, 18:00 Střešovice - Královo Pole B 3:0 (24,19,25)
12 14. 10. 2018, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Žižkov 2:3 (21,-19,-24,18,-5)
4. kolo
13 6. 10. 2018, 12:00 Žižkov - Hronov 1:3 (-23,-25,26,-23)
14 6. 10. 2018, 10:00 Dobřichovice - Hradec Králové 3:1 (12,-23,22,11)
15 6. 10. 2018, 10:00 Střešovice - Královo Pole B 3:0 (19,23,19)
16 14. 12. 2018, 18:30 SCM-ČVS-KKY - Hronov 3:1 (-17,18,19,21)
5. kolo
17 19. 10. 2018, 19:00 Královo Pole B - Žižkov 3:1 (13,19,-28,23)
18 19. 10. 2018, 19:00 Hradec Králové - Střešovice 2:3 (-16,-15,23,16,-9)
19 19. 10. 2018, 19:00 Hronov - Dobřichovice NH 1:3 (-15,-22,22,-15)
20 12. 12. 2018, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Střešovice SH TJ Tatran Střešovice 0:3 (-14,-22,-12)
6. kolo
21 20. 10. 2018, 10:00 Královo Pole B - Žižkov NH2 0:3 (-25,-22,-18)
22 20. 10. 2018, 09:00 Hradec Králové - Střešovice 0:3 (-24,-30,-23)
23 20. 10. 2018, 10:00 Hronov - Dobřichovice NH 2:3 (-22,23,20,-22,-14)
24 15. 12. 2018, 16:00 SCM-ČVS-KKY - Hradec Králové 3:1 (17,16,-12,13)
7. kolo
25 2. 11. 2018, 18:30 Žižkov - Dobřichovice 0:3 (-25,-23,-16)
26 2. 11. 2018, 18:00 Střešovice - Hronov 3:1 (-23,22,19,15)
27 2. 11. 2018, 19:00 Královo Pole B - Hradec Králové 3:0 (19,22,13)
8. kolo
28 3. 11. 2018, 10:00 Žižkov - Dobřichovice 1:3 (19,-22,-22,-15)
29 3. 11. 2018, 11:00 Střešovice - Hronov 2:3 (24,-20,-21,16,-11)
30 3. 11. 2018, 09:00 Královo Pole B - Hradec Králové 3:0 (22,23,14)
9. kolo
31 9. 11. 2018, 19:00 Hradec Králové - Žižkov 1:3 (-17,-18,21,-19)
32 9. 11. 2018, 19:00 Hronov - Královo Pole B 3:1 (17,23,-8,24)
33 9. 11. 2018, 19:00 Dobřichovice - Střešovice 3:0 (19,14,22)
10. kolo
34 10. 11. 2018, 11:00 Hradec Králové - Žižkov 3:2 (-23,16,20,-14,6)
35 10. 11. 2018, 12:00 Hronov - Královo Pole B 3:1 (22,-23,19,23)
36 10. 11. 2018, 11:00 Dobřichovice - Střešovice 3:2 (19,-22,22,-24,13)
11. kolo
37 23. 11. 2018, 18:30 Žižkov - Střešovice 2:3 (20,-9,-18,21,-11)
38 23. 11. 2018, 19:00 Dobřichovice - Královo Pole B 3:0 (14,22,10)
39 23. 11. 2018, 19:00 Hronov - Hradec Králové 3:1 (15,19,-20,17)
12. kolo
40 24. 11. 2018, 10:00 Žižkov - Střešovice 1:3 (-17,-19,16,-20)
41 24. 11. 2018, 11:00 Dobřichovice - Královo Pole B 3:0 (12,10,10)
42 24. 11. 2018, 11:00 Hronov - Hradec Králové 0:3 (-14,-20,-20)
13. kolo
43 30. 11. 2018, 19:00 Hronov - Žižkov 1:3 (-18,-23,23,-10)
44 30. 11. 2018, 19:00 Hradec Králové - Dobřichovice 2:3 (-16,23,18,-14,-8)
45 30. 11. 2018, 19:00 Královo Pole B - Střešovice 2:3 (20,-8,-12,22,-7)
14. kolo
46 1. 12. 2018, 12:00 Hronov - Žižkov 3:0 (21,24,25)
47 1. 12. 2018, 10:00 Hradec Králové - Dobřichovice 0:3 (-14,-27,-8)
48 1. 12. 2018, 09:00 Královo Pole B - Střešovice NH2 3:2 (23,21,-15,-15,14)
15. kolo
49 7. 12. 2018, 18:30 Žižkov - Královo Pole B 3:0 (17,23,19)
50 7. 12. 2018, 18:00 Střešovice - Hradec Králové 3:0 (21,20,20)
51 7. 12. 2018, 19:00 Dobřichovice - Hronov 3:0 (12,15,19)
16. kolo
52 8. 12. 2018, 12:00 Žižkov - Královo Pole B 3:1 (-13,21,16,22)
53 8. 12. 2018, 10:00 Střešovice - Hradec Králové 3:1 (-24,20,13,17)
54 8. 12. 2018, 11:00 Dobřichovice - Hronov 3:0 (13,21,13)
17. kolo
55 11. 1. 2019, 19:00 Dobřichovice - Žižkov 3:2 (16,-17,23,-22,10)
56 11. 1. 2019, 19:00 Hronov - Střešovice 3:0 (15,22,22)
57 11. 1. 2019, 19:00 Hradec Králové - Královo Pole B 3:0 (19,20,13)
18. kolo
58 12. 1. 2019, 11:00 Dobřichovice - Žižkov 3:0 (20,24,15)
59 12. 1. 2019, 12:00 Hronov - Střešovice 1:3 (-19,19,-14,-23)
60 12. 1. 2019, 10:00 Hradec Králové - Královo Pole B 2:3 (-20,23,23,-19,-13)
19. kolo
61 18. 1. 2019, 18:30 Žižkov - Hradec Králové 3:2 (21,-21,21,-21,11)
62 18. 1. 2019, 19:00 Královo Pole B - Hronov 3:2 (-23,17,16,-22,7)
63 18. 1. 2019, 18:00 Střešovice - Dobřichovice 2:3 (23,-22,24,-26,-10)
20. kolo
64 19. 1. 2019, 12:30 Žižkov - Hradec Králové 3:1 (17,-20,25,20)
65 19. 1. 2019, 10:00 Královo Pole B - Hronov 1:3 (-23,23,-18,-24)
66 19. 1. 2019, 10:00 Střešovice - Dobřichovice 0:3 (-27,-19,-18)
© ČVS 2015-2018