Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
13. kolo
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B----
TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Nechanice
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.
VK Černilov, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Příští kolo
----VK Černilov, z.s.PO20.5.17:30
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol PouchovPO20.5.17:30
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.-TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.PO20.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.BPO20.5.17:30
kalendář skupiny
1. kolo
2 3. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
3 3. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
4 3. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
2. kolo
6 5. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Černilov, z.s. .
7 5. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
8 5. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
3. kolo
10 10. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
11 10. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
12 10. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
4. kolo
14 12. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
15 12. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. .
16 12. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
5. kolo
18 17. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
19 17. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
20 17. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
6. kolo
22 19. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
23 19. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
24 19. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Černilov, z.s. .
7. kolo
26 24. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
27 24. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
28 24. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
8. kolo
30 26. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
31 26. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
32 26. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Černilov, z.s. .
9. kolo
34 1. 10. 2018, 16:30 VK Černilov, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
35 1. 10. 2018, 16:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
36 1. 10. 2018, 16:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
10. kolo
38 3. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
39 3. 10. 2018, 16:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - VK Černilov, z.s. .
40 3. 10. 2018, 16:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
11. kolo
42 6. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
43 6. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
44 6. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
12. kolo
46 13. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VK Černilov, z.s. .
47 13. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
48 13. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
13. kolo
50 15. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
51 15. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
52 15. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
14. kolo
54 20. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
55 20. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
56 20. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
15. kolo
58 22. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
59 22. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
60 22. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
16. kolo
62 27. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Černilov, z.s. .
63 27. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
64 27. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
17. kolo
66 29. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
67 29. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
68 29. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
18. kolo
70 3. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
71 3. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. .
72 3. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
19. kolo
74 5. 6. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
75 5. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
76 5. 6. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
20. kolo
78 10. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
79 10. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
80 10. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Černilov, z.s. .
21. kolo
82 12. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
83 12. 6. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
84 12. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
© ČVS 2015-2018