17. kolo
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.----
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Nechanice
VK Černilov, z.s.-Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.
Příští kolo
----TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s.PO3.6.17:30
Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B-Tělocvičná jednota Sokol PouchovPO3.6.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Nechanice-VK Černilov, z.s.PO3.6.17:30
VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.PO3.6.17:30
kalendář skupiny
1. kolo
2 3. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 3:0 (19,11,21)
3 3. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 2:3 (-14,16,23,-15,-9)
4 3. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (20,22,13)
2. kolo
6 5. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Černilov, z.s. 1:3 (-15,-15,23,-15)
7 5. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 3:2 (24,-22,21,-22,7)
8 5. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 3:0 (19,26,17)
3. kolo
10 10. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:3 (-19,21,-16,22,-9)
11 10. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 3:1 (11,-23,21,18)
12 10. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 2:3 (12,-23,10,-16,-7)
4. kolo
14 12. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 3:0 (10,12,14)
15 12. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. 2:3 (18,-22,20,-17,-11)
16 12. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:2 (-19,-23,5,22,10)
5. kolo
18 17. 9. 2018, 17:00 VK Černilov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 2:3 (15,11,-29,-23,-12)
19 17. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 3:2 (16,-24,15,-14,10)
20 17. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 2:3 (-5,15,17,-17,-10)
6. kolo
22 19. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (18,19,17)
23 19. 9. 2018, 17:00 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (23,21,14)
24 19. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Černilov, z.s. 2:3 (-19,16,-12,23,-13)
7. kolo
26 24. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-22,-23,21,-21)
27 24. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 3:2 (-19,22,23,-16,2)
28 24. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 1:3 (-23,-19,21,-16)
8. kolo
30 26. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 2:3 (17,-21,-22,19,-13)
31 26. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (21,25,21)
32 29. 4. 2019, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Černilov, z.s. Král M.
9. kolo
34 1. 10. 2018, 16:30 VK Černilov, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. 3:0 (19,20,15)
35 1. 10. 2018, 16:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B 2:3 (-20,-22,22,21,-10)
36 1. 10. 2018, 16:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice 2:3 (-20,-16,25,27,-7)
10. kolo
38 3. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (6,19,23)
39 3. 10. 2018, 16:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - VK Černilov, z.s. 0:3 (-21,-25,-21)
40 3. 10. 2018, 16:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:1 (-23,21,17,22)
11. kolo
42 6. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
43 6. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
44 6. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
12. kolo
46 13. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - VK Černilov, z.s. .
47 13. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
48 13. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
13. kolo
50 15. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
51 15. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
52 15. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
14. kolo
54 20. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
55 20. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
56 20. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
15. kolo
58 22. 5. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
59 22. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
60 22. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
16. kolo
62 27. 5. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VK Černilov, z.s. .
63 27. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
64 27. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
17. kolo
66 29. 5. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
67 29. 5. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
68 29. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
18. kolo
70 3. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
71 3. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - VK Černilov, z.s. .
72 3. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
19. kolo
74 5. 6. 2019, 17:30 VK Černilov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
75 5. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
76 5. 6. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B .
20. kolo
78 10. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Nechanice - TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. .
79 10. 6. 2019, 17:30 VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
80 10. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Černilov, z.s. .
21. kolo
82 12. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
83 12. 6. 2019, 17:30 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. .
84 12. 6. 2019, 17:30 Tělovýchovná jednota SOKOL Plotiště nad Labem, z.s.B - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice .
© ČVS 2015-2018