Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
10. kolo
SG Jaroměř3:1Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A(19, 24, -17, 19)
TJ Červený Kostelec B3:0TJ Slovan Broumov(23, 22, 15)
VK Hronov D3:1TJ Sokol Studnice(20, 14, -20, 7)
Příští kolo
TJ Sokol Studnice1:3TJ Červený Kostelec BČT24.5.17:30
TJ Slovan Broumov3:2SG JaroměřČT24.5.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A0:3TJ Sokol Jezbiny AČT24.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Hronov D120000 31:1122
2 SG Jaroměř120000 31:1721
3 TJ Slovan Broumov120000 28:1621
4 TJ Červený Kostelec B120000 28:2319
5 TJ Sokol Jezbiny A120000 17:2616
6 TJ Sokol Studnice120000 13:3314
7 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A120000 11:3313
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 24. 8. 2017, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Červený Kostelec B 2:3 (-15,28,19,-19,-7)
3 24. 8. 2017, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - VK Hronov D 0:3 (-15,-14,-17)
4 24. 8. 2017, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Studnice 3:0 (14,16,22)
2. kolo
6 31. 8. 2017, 17:30 VK Hronov D - TJ Slovan Broumov 3:1 (-16,11,16,24)
7 31. 8. 2017, 17:30 TJ Červený Kostelec B - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:1 (13,20,-22,13)
8 31. 8. 2017, 17:30 SG Jaroměř - TJ Sokol Jezbiny A 1:3 (-23,-18,19,-24)
3. kolo
10 7. 9. 2017, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - SG Jaroměř 0:3 (-17,-23,-11)
11 7. 9. 2017, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Červený Kostelec B 3:2 (-24,-20,17,20,10)
12 7. 9. 2017, 17:30 TJ Sokol Studnice - VK Hronov D 0:3 (-18,-16,-16)
4. kolo
14 14. 9. 2017, 17:00 TJ Červený Kostelec B - TJ Sokol Studnice 3:2 (-22,10,-19,23,8)
15 14. 9. 2017, 17:00 SG Jaroměř - TJ Slovan Broumov 1:3 (22,-15,-23,-19)
16 14. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Jezbiny A - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:0 (12,17,28)
5. kolo
18 21. 9. 2017, 17:00 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jezbiny A 3:0 (13,18,22)
19 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Studnice - SG Jaroměř 2:3 (26,-19,-23,18,-10)
20 21. 9. 2017, 17:00 VK Hronov D - TJ Červený Kostelec B 3:0 (23,12,0)
6. kolo
22 28. 9. 2017, 17:00 SG Jaroměř - VK Hronov D 3:0 (16,18,8)
23 28. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Sokol Studnice 1:3 (-24,-20,22,-18)
24 26. 9. 2017, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - TJ Slovan Broumov 1:3 (25,-12,-23,-19)
7. kolo
26 5. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Studnice - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:2 (22,20,-21,-23,10)
27 5. 10. 2017, 17:00 VK Hronov D - TJ Sokol Jezbiny A 3:0 (15,20,21)
28 5. 10. 2017, 17:00 TJ Červený Kostelec B - SG Jaroměř 1:3 (23,-23,-23,-20)
8. kolo
30 3. 5. 2018, 17:30 TJ Červený Kostelec B - TJ Sokol Jezbiny A 3:1 (18,-22,22,15)
31 3. 5. 2018, 17:30 VK Hronov D - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:1 (13,-18,13,20)
32 3. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Slovan Broumov 0:3 (-17,-8,-24)
9. kolo
34 10. 5. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - VK Hronov D 0:3 (-25,-23,-19)
35 10. 5. 2018, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - TJ Červený Kostelec B 1:3 (18,-13,-17,-13)
36 10. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - SG Jaroměř 1:3 (-14,13,-9,-14)
10. kolo
38 17. 5. 2018, 17:30 SG Jaroměř - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:1 (19,24,-17,19)
39 17. 5. 2018, 17:30 TJ Červený Kostelec B - TJ Slovan Broumov 3:0 (23,22,15)
40 17. 5. 2018, 17:30 VK Hronov D - TJ Sokol Studnice 3:1 (20,14,-20,7)
11. kolo
42 24. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Červený Kostelec B 1:3 (22,-14,-16,-20)
43 24. 5. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - SG Jaroměř 3:2 (16,-19,-13,22,9)
44 24. 5. 2018, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - TJ Sokol Jezbiny A 0:3 (-19,-22,-18)
12. kolo
46 31. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Slovan Broumov 0:3 (-17,-17,-17)
47 31. 5. 2018, 17:30 SG Jaroměř - TJ Sokol Studnice 3:0 (24,13,7)
48 31. 5. 2018, 17:30 TJ Červený Kostelec B - VK Hronov D 2:3 (22,-18,19,-25,-13)
13. kolo
50 5. 6. 2018, 17:30 VK Hronov D - SG Jaroměř 1:3 (-9,21,-17,-16)
51 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Sokol Jezbiny A 1:3 (-21,-20,20,-18)
52 7. 6. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A 3:1 (14,-23,16,26)
14. kolo
54 13. 6. 2018, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov A - TJ Sokol Studnice 3:0 (17,23,15)
55 14. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - VK Hronov D 0:3 (-23,-14,-20)
56 14. 6. 2018, 17:30 SG Jaroměř - TJ Červený Kostelec B 3:2 (-18,15,-24,20,10)
© ČVS 2015-2018