Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
13. kolo
Volejbal Č. Kostelec B3:1TJ Sokol Studnice z.s. (15, -21, 22, 18)
VK Hronov C3:1TJ Sokol Josefov (12, -18, 8, 19)
SG Jaroměř3:1TJ Sokol Jezbiny A(26, 19, -21, 12)
Příští kolo
TJ Sokol Jezbiny A-VK Hronov CČT20.6.17:30
TJ Sokol Josefov -Volejbal Č. Kostelec BČT20.6.17:30
TJ Sokol Studnice z.s. -TJ Slovan BroumovČT20.6.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SG Jaroměř120000 29:2021
2 VK Hronov C110000 29:1220
3 TJ Slovan Broumov110000 28:919
4 Volejbal Č. Kostelec B110000 20:1917
5 TJ Sokol Studnice z.s. 110000 19:2715
6 TJ Sokol Jezbiny A110000 15:2914
7 TJ Sokol Josefov 110000 9:3311
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 23. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Josefov - TJ Slovan Broumov Kmoníček 0:3 (-7,-15,-13)
3 23. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - Volejbal Č. Kostelec B Kudrnáč st. 1:3 (20,-18,-21,-17)
4 23. 8. 2018, 17:30 SG Jaroměř - VK Hronov C Anděl 3:2 (-20,11,17,-17,12)
2. kolo
6 30. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - SG Jaroměř 0:3 (-12,-23,-21)
7 30. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jezbiny A 3:0 (18,24,22)
8 30. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - TJ Sokol Josefov 3:1 (21,22,-16,13)
3. kolo
10 6. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Sokol Studnice z.s. 2:3 (-23,23,22,-14,-13)
11 6. 9. 2018, 17:30 SG Jaroměř - TJ Slovan Broumov 0:3 (-14,-10,-19)
12 11. 9. 2018, 17:30 VK Hronov C - Volejbal Č. Kostelec B 3:0 (18,21,16)
4. kolo
14 13. 9. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - VK Hronov C 3:0 (19,20,20)
15 13. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - SG Jaroměř 2:3 (-20,19,21,-10,-8)
16 13. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Josefov - TJ Sokol Jezbiny A 2:3 (-18,9,-15,22,-9)
5. kolo
18 20. 9. 2018, 17:00 SG Jaroměř - TJ Sokol Josefov 3:0 (21,16,15)
19 20. 9. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Studnice z.s. 3:1 (15,23,-20,20)
20 20. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Slovan Broumov 3:1 (20,-21,18,23)
6. kolo
22 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Studnice z.s. - Volejbal Č. Kostelec B 3:2 (15,-18,20,-22,10)
23 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Josefov - VK Hronov C 0:3 (-0,-0,-0)
24 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Jezbiny A - SG Jaroměř 1:3
7. kolo
26 4. 10. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Jezbiny A 3:1 (11,14,-23,21)
27 4. 10. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Josefov 3:0 (12,20,21)
28 4. 10. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Studnice z.s. 3:0 (19,17,21)
8. kolo
30 9. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Josefov 3:0 (19,15,17)
31 9. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Jezbiny A 3:0 (21,19,15)
32 9. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - SG Jaroměř 3:1 (20,-22,17,16)
9. kolo
34 16. 5. 2019, 17:30 SG Jaroměř - Volejbal Č. Kostelec B 1:3 (22,-19,-20,-18)
35 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Slovan Broumov 0:3 (-14,-15,-18)
36 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Josefov - TJ Sokol Studnice z.s. 1:3 (-19,-18,27,-20)
10. kolo
38 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - TJ Sokol Jezbiny A 1:3 (24,-13,-17,-18)
39 23. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov - SG Jaroměř 2:3 (-15,-24,25,32,-9)
40 23. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - VK Hronov C 0:3 (-20,-16,-20)
11. kolo
42 30. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Slovan Broumov 3:1 (10,-23,20,25)
43 30. 5. 2019, 17:30 SG Jaroměř - TJ Sokol Studnice z.s. 3:1 (-19,22,17,28)
44 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Sokol Josefov 3:2 (23,-23,20,-18,6)
12. kolo
46 6. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Josefov - SG Jaroměř 2:3 (-15,-26,17,12,-16)
47 11. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - VK Hronov C 1:3 (-23,-19,20,-21)
48 6. 6. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov - Volejbal Č. Kostelec B 3:0 (16,18,15)
13. kolo
50 13. 6. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Studnice z.s. 3:1 (15,-21,22,18)
51 13. 6. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Sokol Josefov 3:1 (12,-18,8,19)
52 13. 6. 2019, 17:30 SG Jaroměř - TJ Sokol Jezbiny A 3:1 (26,19,-21,12)
14. kolo
54 20. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - VK Hronov C Kmoníček J.
55 20. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Josefov - Volejbal Č. Kostelec B .
56 20. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - TJ Slovan Broumov .
© ČVS 2015-2018