Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1. kolo
TJ Sokol Josefov -TJ Slovan Broumov
TJ Sokol Jezbiny A-Volejbal Č. Kostelec B
SG Jaroměř-VK Hronov C
Příští kolo
Volejbal Č. Kostelec B-SG JaroměřČT30.8.17:30
TJ Slovan Broumov-TJ Sokol Jezbiny AČT30.8.17:30
TJ Sokol Studnice z.s. -TJ Sokol Josefov ČT30.8.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Studnice z.s. 00000 0:00
2 TJ Sokol Josefov 00000 0:00
3 TJ Sokol Jezbiny A00000 0:00
4 SG Jaroměř00000 0:00
5 VK Hronov C00000 0:00
6 Volejbal Č. Kostelec B00000 0:00
7 TJ Slovan Broumov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 23. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Josefov - TJ Slovan Broumov Kmoníček .
3 23. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - Volejbal Č. Kostelec B Kudrnáč st. .
4 23. 8. 2018, 17:30 SG Jaroměř - VK Hronov C Anděl .
2. kolo
6 30. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - SG Jaroměř .
7 30. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Jezbiny A .
8 30. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - TJ Sokol Josefov .
3. kolo
10 6. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny A - TJ Sokol Studnice z.s. .
11 6. 9. 2018, 17:30 SG Jaroměř - TJ Slovan Broumov .
12 6. 9. 2018, 17:30 VK Hronov C - Volejbal Č. Kostelec B .
4. kolo
14 13. 9. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov - VK Hronov C .
15 13. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice z.s. - SG Jaroměř .
16 13. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Josefov - TJ Sokol Jezbiny A .
5. kolo
18 20. 9. 2018, 17:00 SG Jaroměř - TJ Sokol Josefov .
19 20. 9. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Studnice z.s. .
20 20. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Slovan Broumov .
6. kolo
22 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Studnice z.s. - Volejbal Č. Kostelec B .
23 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Josefov - VK Hronov C .
24 27. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Jezbiny A - SG Jaroměř .
7. kolo
26 4. 10. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Jezbiny A .
27 4. 10. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Josefov .
28 4. 10. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Studnice z.s. .
8. kolo
30 9. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov - TJ Sokol Josefov .
31 9. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Jezbiny A .
32 9. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - SG Jaroměř .
© ČVS 2015-2018