okresní přebor mužů

22. kolo
----VŠB - C
VK Polanka nad Odrou, z.s.-TJ Kunčičky, spolek
SOU-Blue Volley Ostrava, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.-SK Zálom Ostrava - Zábřeh
TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.-SK Šenov
TJ Sokol Svinov-Volejbal Ostrava, s.r.o.
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Svinov108101 27:726
2 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.96201 25:1022
3 SK Zálom Ostrava - Zábřeh106103 23:1420
4 VK Polanka nad Odrou, z.s.105212 24:1520
5 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.96021 23:1020
6 SK Šenov86011 21:719
7 VŠB - C104024 18:1814
8 TJ Kunčičky, spolek103007 11:229
9 Volejbal Ostrava, s.r.o.101018 7:274
10 SOU100118 5:293
11 Blue Volley Ostrava, z.s.100109 4:292
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 14. 9. 2017, 16:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Volejbal Ostrava, s.r.o. 3:0 (10,7,11)
3 12. 12. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - SK Šenov Štefek I.
4 11. 9. 2017, 18:10 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - SOU 3:0 (11,22,9)
5 12. 9. 2017, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (17,11,11)
6 14. 9. 2017, 18:00 VŠB - C - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (22,22,11)
2. kolo
8 21. 9. 2017, 17:30 Blue Volley Ostrava, z.s. - VŠB - C 0:3 (-11,-18,-20)
9 18. 9. 2017, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (20,19,-19,12)
10 19. 9. 2017, 19:45 SK Šenov - SOU 3:0 (22,14,21)
11 19. 9. 2017, 17:30 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 0:3 (-16,-11,-17)
12 21. 9. 2017, 18:45 TJ Sokol Svinov - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 3:1 (-22,17,16,19)
3. kolo
14 3. 10. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Svinov 1:3 (-12,-23,18,-19)
15 3. 10. 2017, 18:15 SOU - Volejbal Ostrava, s.r.o. 3:2 (18,21,-17,-19,13)
16 26. 9. 2017, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SK Šenov 3:2 (17,21,-22,-17,13)
17 5. 10. 2017, 18:00 VŠB - C - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 2:3 (-21,22,20,-23,-11)
18 4. 10. 2017, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (22,15,9)
4. kolo
20 9. 10. 2017, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Kunčičky, spolek 3:1 (-22,20,16,16)
21 10. 10. 2017, 19:45 SK Šenov - VŠB - C 3:1 (20,-19,15,23)
22 10. 10. 2017, 17:30 Volejbal Ostrava, s.r.o. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (16,-23,-22,-17)
23 12. 10. 2017, 18:45 TJ Sokol Svinov - SOU 3:0 (13,11,14)
24 10. 10. 2017, 19:45 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:2 (22,-23,-20,21,9)
5. kolo
26 17. 10. 2017, 18:15 SOU - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 0:3 (-17,-9,-12)
27 17. 10. 2017, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Svinov 0:3 (-21,-14,-18)
28 19. 10. 2017, 18:00 VŠB - C - Volejbal Ostrava, s.r.o. 3:0 (15,18,14)
29 18. 10. 2017, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - SK Šenov 0:3 (-19,-15,-20)
30 19. 10. 2017, 17:30 Blue Volley Ostrava, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-18,-20,-18)
6. kolo
32 5. 12. 2017, 19:45 SK Šenov - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (13,21,27)
33 24. 10. 2017, 17:30 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Kunčičky, spolek 1:3 (-18,-13,14,-21)
34 7. 12. 2017, 19:00 TJ Sokol Svinov - VŠB - C 3:2 (20,21,-20,-20,11)
35 24. 10. 2017, 19:45 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:2 (15,-22,22,-13,10)
36 24. 10. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - SOU 3:0 (6,14,13)
7. kolo
38 31. 10. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 2:3 (23,-24,-27,14,-13)
39 2. 11. 2017, 18:00 VŠB - C - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 1:3 (21,-20,-22,-18)
40 1. 11. 2017, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Svinov 0:3 (-20,-16,-18)
41 2. 11. 2017, 17:30 Blue Volley Ostrava, z.s. - Volejbal Ostrava, s.r.o. 0:3 (-17,-11,-17)
42 30. 10. 2017, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - SK Šenov 3:1 (17,-22,23,13)
8. kolo
44 7. 11. 2017, 17:30 Volejbal Ostrava, s.r.o. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-15,-15,-18)
45 9. 11. 2017, 19:00 TJ Sokol Svinov - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (18,13,17)
46 5. 12. 2017, 19:45 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (26,15,15)
47 7. 11. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VŠB - C 3:0 (14,22,19)
48 7. 11. 2017, 18:15 SOU - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-18,-18,-14)
9. kolo
50 20. 11. 2017, 18:00 VŠB - C - SOU 3:0 (9,13,19)
51 15. 11. 2017, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 0:3 (-20,-14,-17)
52 16. 11. 2017, 17:30 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 1:3 (-12,25,-15,-20)
53 4. 12. 2017, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Svinov 0:3 (-18,-22,-20)
54 14. 11. 2017, 19:45 SK Šenov - Volejbal Ostrava, s.r.o. 3:0 (15,24,15)
10. kolo
56 23. 11. 2017, 19:00 TJ Sokol Svinov - SK Šenov 0:3 (-20,-28,-25)
57 21. 11. 2017, 19:45 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 3:1 (17,-19,22,15)
58 21. 11. 2017, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (15,16,14)
59 21. 11. 2017, 18:15 SOU - TJ Kunčičky, spolek 0:3 (-23,-9,-20)
60 21. 11. 2017, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VŠB - C 3:0 (15,16,19)
11. kolo
62 29. 11. 2017, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-17,23,-19,-20)
63 30. 11. 2017, 17:30 Blue Volley Ostrava, z.s. - SOU 3:2 (-23,16,-20,17,6)
64 27. 11. 2017, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (17,-19,-19,-14)
65 28. 11. 2017, 19:45 SK Šenov - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Štefek I.
66 28. 11. 2017, 17:30 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Svinov 0:3 (-20,-11,-14)
12. kolo
68 15. 3. 2018, 18:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
69 15. 3. 2018, 18:00 SK Šenov - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
70 13. 3. 2018, 18:15 SOU - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
71 15. 3. 2018, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
72 15. 3. 2018, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - VŠB - C .
13. kolo
74 22. 3. 2018, 18:00 VŠB - C - Blue Volley Ostrava, z.s. .
75 22. 3. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
76 20. 3. 2018, 18:15 SOU - SK Šenov .
77 22. 3. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbal Ostrava, s.r.o. .
78 22. 3. 2018, 18:00 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Sokol Svinov .
14. kolo
80 29. 3. 2018, 18:00 TJ Sokol Svinov - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
81 29. 3. 2018, 18:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - SOU .
82 29. 3. 2018, 18:00 SK Šenov - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
83 29. 3. 2018, 18:00 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VŠB - C .
84 29. 3. 2018, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
15. kolo
86 5. 4. 2018, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
87 5. 4. 2018, 18:00 VŠB - C - SK Šenov .
88 5. 4. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Volejbal Ostrava, s.r.o. .
89 3. 4. 2018, 18:15 SOU - TJ Sokol Svinov .
90 5. 4. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
16. kolo
92 12. 4. 2018, 18:00 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SOU .
93 12. 4. 2018, 18:00 TJ Sokol Svinov - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
94 12. 4. 2018, 18:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - VŠB - C .
95 12. 4. 2018, 18:00 SK Šenov - TJ Kunčičky, spolek .
96 12. 4. 2018, 18:00 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Blue Volley Ostrava, z.s. .
17. kolo
98 19. 4. 2018, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - SK Šenov .
99 19. 4. 2018, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - Volejbal Ostrava, s.r.o. .
100 19. 4. 2018, 18:00 VŠB - C - TJ Sokol Svinov .
101 19. 4. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
102 17. 4. 2018, 18:15 SOU - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
18. kolo
104 26. 4. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
105 26. 4. 2018, 18:00 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VŠB - C .
106 26. 4. 2018, 18:00 TJ Sokol Svinov - TJ Kunčičky, spolek .
107 26. 4. 2018, 18:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - Blue Volley Ostrava, z.s. .
108 26. 4. 2018, 18:00 SK Šenov - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
19. kolo
110 17. 5. 2018, 18:00 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Volejbal Ostrava, s.r.o. .
111 17. 5. 2018, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Svinov .
112 17. 5. 2018, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
113 17. 5. 2018, 18:00 VŠB - C - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
114 17. 5. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SOU .
20. kolo
116 22. 5. 2018, 18:15 SOU - VŠB - C .
117 24. 5. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
118 24. 5. 2018, 18:00 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. .
119 24. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Svinov - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
120 24. 5. 2018, 18:00 Volejbal Ostrava, s.r.o. - SK Šenov .
21. kolo
122 31. 5. 2018, 18:00 SK Šenov - TJ Sokol Svinov .
123 31. 5. 2018, 18:00 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
124 31. 5. 2018, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
125 31. 5. 2018, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - SOU .
126 31. 5. 2018, 18:00 VŠB - C - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
22. kolo
128 7. 6. 2018, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
129 5. 6. 2018, 18:15 SOU - Blue Volley Ostrava, z.s. .
130 7. 6. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
131 7. 6. 2018, 18:00 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SK Šenov .
132 7. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Svinov - Volejbal Ostrava, s.r.o. .
© ČVS 2015