Městský přebor mužů

11. kolo
VK Polanka nad Odrou, z.s.0:3VŠB TU Ostrava(-16, -18, -19)
Sokol Stará Bělá3:0TJ Kunčičky, spolek(15, 20, 19)
Sportovní klub Šenov, z.s.3:2TJ Sokol Svinov(24, -15, -19, 19, 13)
Blue Ostrava0:3SK Zálom Ostrava - Zábřeh(-22, -9, -16)
Tělocvičná jednota Sokol Bohumín3:0SOU Ostrava(19, 25, 22)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Bohumín-SK Zálom Ostrava - ZábřehÚT17.3.19:45
Blue Ostrava-TJ Sokol SvinovČT19.3.17:00
Sportovní klub Šenov, z.s.-TJ Kunčičky, spolekÚT17.3.19:45
Sokol Stará Bělá-VŠB TU OstravaÚT17.3.18:45
VK Polanka nad Odrou, z.s.-TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.20.3.18:15
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sokol Stará Bělá 10 9 1 0 0 30:2 779:560 29
2 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 10 8 0 1 1 26:8 808:693 25
3 Sportovní klub Šenov, z.s. 10 5 1 2 2 22:17 873:825 19
4 VŠB TU Ostrava 10 3 4 1 2 24:18 901:860 18
5 SK Zálom Ostrava - Zábřeh 10 5 1 1 3 21:15 789:750 18
6 TJ Sokol Svinov 10 5 0 2 3 20:17 827:769 17
7 VK Polanka nad Odrou, z.s. 10 5 0 1 4 18:18 779:752 16
8 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 10 2 2 0 6 14:22 703:808 10
9 TJ Kunčičky, spolek 10 3 0 1 6 14:23 806:829 10
10 SOU Ostrava 10 1 0 0 9 6:27 632:779 3
11 Blue Ostrava 10 0 0 0 10 2:30 526:798 0
kalendář skupiny
řídicí soutěže: JUDr. Ivan Štefek; 743 Bílovec Svobodova 55/32; email: azdeko(at)seznam.cz; tel:775315281
1. kolo
2 16. 9. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:0 (9,13,11)
3 19. 9. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - Blue Ostrava 3:0 (17,17,19)
4 18. 9. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Šenov, z.s. 1:3 (20,-23,-17,-23)
5 19. 9. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - Sokol Stará Bělá 0:3 (-17,-14,-16)
6 26. 9. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Bílovecká 10 Ostrava - Svinov 3:0 (19,22,21)
2. kolo
8 24. 9. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 3:0 (18,15,18)
9 24. 9. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - VŠB TU Ostrava 3:1 (18,15,-23,21)
10 26. 9. 2019, 17:00 Blue Ostrava - TJ Kunčičky, spolek 0:3 (-18,-14,-14)
11 24. 9. 2019, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov 0:3 (-14,-17,-18)
12 24. 9. 2019, 18:20 SOU Ostrava - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-19,-20,-22)
3. kolo
14 12. 12. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - SOU Ostrava 3:1 (13,-22,14,18)
15 2. 10. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:1 (-24,16,12,23)
16 14. 11. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - Blue Ostrava 3:1 (15,-20,20,18)
17 10. 10. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. Bílovecká 10 Ostrava - Svinov 3:0 (16,22,23)
18 25. 10. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sokol Stará Bělá 2:3 (18,-14,19,-17,-10)
4. kolo
20 8. 10. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (-21,15,18,21)
21 12. 12. 2019, 17:00 Blue Ostrava - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 1:3 (-13,-24,27,-17)
22 8. 10. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - VŠB TU Ostrava 3:2 (-21,-14,21,20,6)
23 8. 10. 2019, 18:20 SOU Ostrava - TJ Kunčičky, spolek 1:3 (-16,-19,17,-20)
24 7. 10. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Svinov 3:1 (21,-21,16,25)
5. kolo
26 11. 12. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-22,-21,-20)
27 17. 10. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - SOU Ostrava 3:0 (16,17,20)
28 17. 10. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:0 (21,18,15)
29 18. 10. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Blue Ostrava 3:0 (8,11,14)
30 15. 10. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:0 (16,22,22)
6. kolo
32 24. 10. 2019, 17:00 Blue Ostrava - Sokol Stará Bělá 0:3 (-15,-13,-12)
33 22. 10. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-23,20,-18,-22)
34 22. 10. 2019, 18:20 SOU Ostrava - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 1:3 (19,-11,-11,-18)
35 21. 10. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VŠB TU Ostrava 2:3 (22,18,-13,-18,-12)
36 24. 10. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - TJ Kunčičky, spolek 3:1 (13,18,-23,23)
7. kolo
38 7. 11. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - TJ Sokol Svinov 3:2 (-20,-23,19,16,11)
39 7. 11. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 3:0 (20,23,15)
40 8. 11. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SOU Ostrava 3:0 (17,15,15)
41 5. 11. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:0 (12,21,19)
42 5. 11. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - Blue Ostrava 3:0 (17,22,16)
8. kolo
44 12. 11. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:2 (-15,-17,20,20,14)
45 12. 11. 2019, 18:20 SOU Ostrava - Sokol Stará Bělá 0:3 (-21,-17,-18)
46 11. 11. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-18,18,-17,-15)
47 14. 11. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 0:3 (-20,-24,-19)
48 13. 11. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VŠB TU Ostrava 2:3 (-23,21,-22,24,-12)
9. kolo
50 21. 11. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (16,20,26)
51 22. 11. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Svinov 0:3 (-21,-22,-18)
52 19. 11. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 3:0 (15,25,14)
53 10. 12. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - SOU Ostrava 3:0 (18,21,20)
54 21. 11. 2019, 17:00 Blue Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 0:3 (-14,-11,-22)
10. kolo
56 26. 11. 2019, 18:20 SOU Ostrava - Blue Ostrava 3:0 (11,13,20)
57 25. 11. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:2 (-22,21,-18,19,19)
58 19. 12. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - Sokol Stará Bělá Bílovecká 10 Ostrava - Svinov 0:3 (-17,-16,-22)
59 27. 11. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-23,19,-24,-14)
60 10. 12. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 3:2 (-21,22,-24,20,13)
11. kolo
62 6. 12. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VŠB TU Ostrava 0:3 (-16,-18,-19)
63 3. 12. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (15,20,19)
64 3. 12. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Svinov 3:2 (24,-15,-19,19,13)
65 5. 12. 2019, 17:00 Blue Ostrava - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-22,-9,-16)
66 3. 12. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - SOU Ostrava 3:0 (19,25,22)
12. kolo
68 17. 3. 2020, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
69 19. 3. 2020, 17:00 Blue Ostrava - TJ Sokol Svinov Štefek I.
70 17. 3. 2020, 19:45 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Košnovský P.
71 17. 3. 2020, 18:45 Sokol Stará Bělá - VŠB TU Ostrava Lžičař D.
72 20. 3. 2020, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Štefek I.
13. kolo
74 9. 4. 2020, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Sokol Stará Bělá Prusek P.
75 26. 3. 2020, 19:20 VŠB TU Ostrava - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
76 25. 3. 2020, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Blue Ostrava Vítek R.
77 26. 3. 2020, 18:30 TJ Sokol Svinov - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Prusek P.
78 30. 3. 2020, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - SOU Ostrava Štefek I.
14. kolo
80 31. 3. 2020, 18:20 SOU Ostrava - TJ Sokol Svinov Šrámek R.
81 31. 3. 2020, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
82 16. 4. 2020, 17:00 Blue Ostrava - VŠB TU Ostrava Štefek I.
83 31. 3. 2020, 19:45 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Košnovský P.
84 31. 3. 2020, 18:45 Sokol Stará Bělá - VK Polanka nad Odrou, z.s. Lžičař D.
15. kolo
86 24. 4. 2020, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
87 2. 4. 2020, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Blue Ostrava Prusek P.
88 23. 4. 2020, 19:20 VŠB TU Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Štefek I.
89 22. 4. 2020, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - SOU Ostrava Šrámek R.
90 23. 4. 2020, 18:30 TJ Sokol Svinov - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Prusek P.
16. kolo
92 27. 4. 2020, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
93 28. 4. 2020, 18:20 SOU Ostrava - VŠB TU Ostrava Šrámek R.
94 28. 4. 2020, 18:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Štefek I.
95 30. 4. 2020, 17:00 Blue Ostrava - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štefek I.
96 28. 4. 2020, 19:45 Sportovní klub Šenov, z.s. - Sokol Stará Bělá Košnovský P.
17. kolo
98 5. 5. 2020, 18:45 Sokol Stará Bělá - Blue Ostrava Lžičař D.
99 13. 3. 2020, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Štefek I.
100 7. 5. 2020, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SOU Ostrava Prusek P.
101 7. 5. 2020, 19:20 VŠB TU Ostrava - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Šrámek R.
102 6. 5. 2020, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Svinov Lžičař D.
18. kolo
104 14. 5. 2020, 18:30 TJ Sokol Svinov - VŠB TU Ostrava Prusek P.
105 11. 5. 2020, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Štefek I.
106 12. 5. 2020, 18:20 SOU Ostrava - VK Polanka nad Odrou, z.s. Šrámek R.
107 12. 5. 2020, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Sokol Stará Bělá Štefek I.
108 14. 5. 2020, 17:00 Blue Ostrava - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
19. kolo
110 19. 5. 2020, 19:45 Sportovní klub Šenov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Košnovský P.
111 19. 5. 2020, 18:45 Sokol Stará Bělá - SOU Ostrava Lžičař D.
112 22. 5. 2020, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
113 21. 5. 2020, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Sokol Svinov Štefek I.
114 21. 5. 2020, 19:20 VŠB TU Ostrava - TJ Kunčičky, spolek Prusek P.
20. kolo
116 27. 5. 2020, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Lžičař D.
117 28. 5. 2020, 18:30 TJ Sokol Svinov - VK Polanka nad Odrou, z.s. Prusek P.
118 25. 5. 2020, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Sokol Stará Bělá Štefek I.
119 26. 5. 2020, 18:20 SOU Ostrava - Sportovní klub Šenov, z.s. Šrámek R.
120 26. 5. 2020, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Blue Ostrava Štefek I.
21. kolo
122 4. 6. 2020, 17:00 Blue Ostrava - SOU Ostrava Šrámek R.
123 2. 6. 2020, 19:45 Sportovní klub Šenov, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Košnovský P.
124 2. 6. 2020, 18:45 Sokol Stará Bělá - TJ Sokol Svinov Lžičař D.
125 5. 6. 2020, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Lžičař D.
126 4. 6. 2020, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VŠB TU Ostrava Štefek I.
22. kolo
128 11. 6. 2020, 19:20 VŠB TU Ostrava - VK Polanka nad Odrou, z.s. Prusek P.
129 10. 6. 2020, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sokol Stará Bělá Lžičař D.
130 11. 6. 2020, 18:30 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Šenov, z.s. Šrámek R.
131 8. 6. 2020, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Blue Ostrava Štefek I.
132 9. 6. 2020, 18:20 SOU Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Šrámek R.
© ČVS 2015-2018