2. kolo
TJ Energetik Chvaletice 0:3Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A(-18, -22, -15)
TJ Sokol Pardubice I.2:3TJ Svitavy B(14, -23, -19, 22, -4)
VK Choceň 0:3USK Pardubice(-12, -16, -22)
TJ Sokol Dolní Újezd3:0VK TJ Lanškroun(13, 16, 23)
TJ Slovan Moravská Třebová A3:1TJ Sokol Česká Třebová II(18, 18, -23, 12)
Příští kolo
Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A-TJ Sokol Česká Třebová IISO20.10.10:00
VK TJ Lanškroun-TJ Slovan Moravská Třebová ANE21.10.10:00
USK Pardubice-TJ Sokol Dolní ÚjezdSO20.10.10:00
TJ Svitavy B-VK Choceň SO20.10.10:00
TJ Energetik Chvaletice -TJ Sokol Pardubice I.SO20.10.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A22000 6:16
2 TJ Slovan Moravská Třebová A22000 6:16
3 TJ Sokol Dolní Újezd22000 6:16
4 USK Pardubice21100 6:25
5 TJ Sokol Pardubice I.21010 5:44
6 TJ Svitavy B20101 4:52
7 VK Choceň 20011 2:61
8 VK TJ Lanškroun20002 1:60
9 TJ Sokol Česká Třebová II20002 1:60
10 TJ Energetik Chvaletice 20002 1:60
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (21,-9,-14,-14)
2 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (22,-23,20,23)
3 13. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - USK Pardubice 2:3 (-16,-22,18,19,-8)
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:1 (-18,15,17,18)
5 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (20,22,12)
2. kolo
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-22,-15)
7 14. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 2:3 (14,-23,-19,22,-4)
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - USK Pardubice 0:3 (-12,-16,-22)
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:0 (13,16,23)
10 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,18,-23,12)
3. kolo
11 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II Hübl F.
12 21. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
13 20. 10. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd Kvídera M.
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Harašta P.
15 20. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. Stehlík P.
4. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II Hübl F.
17 21. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
18 20. 10. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd Kvídera M.
19 20. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Harašta P.
20 20. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. Stehlík P.
5. kolo
21 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
22 27. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Veselský J.
24 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice Dostál L.
25 28. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun Maťátko V.
6. kolo
26 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
27 27. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Veselský J.
29 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice Dostál L.
30 28. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun Maťátko V.
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun .
32 3. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
33 3. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
34 3. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd Stehlík P.
35 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň Slezák V.
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun .
37 3. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
38 3. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
39 3. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd Stehlík P.
40 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň Slezák V.
9. kolo
41 10. 11. 2018, 11:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Kostka M.
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. Harašta P.
43 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
44 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B Maťátko V.
45 11. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice Chrobáková A.
10. kolo
46 10. 11. 2018, 15:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Kostka M.
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. Harašta P.
48 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
49 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B Maťátko V.
50 11. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice Chrobáková A.
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice .
52 17. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun Vyhnálek M.
53 17. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
54 18. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Solař J.
55 17. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd Husák J.
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice .
57 17. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun Vyhnálek M.
58 17. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
59 18. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Solař J.
60 17. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd Husák J.
13. kolo
61 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
62 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
63 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
64 25. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
65 25. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
14. kolo
66 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
67 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
68 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
69 25. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
70 25. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
15. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B .
72 1. 12. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Sobotka V.
73 1. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
74 1. 12. 2018, 11:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Kučera P.
75 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
16. kolo
76 1. 12. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B .
77 1. 12. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Sobotka V.
78 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
79 1. 12. 2018, 15:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Husák J.
80 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
82 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
83 9. 12. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
84 8. 12. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
85 8. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
87 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
88 9. 12. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
89 8. 12. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
90 8. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice .
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
93 13. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
94 13. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
95 13. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
20. kolo
96 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice .
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
98 13. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
99 13. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
100 13. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
21. kolo
101 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
102 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
104 19. 1. 2019, 11:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
22. kolo
106 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
107 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
109 19. 1. 2019, 15:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
110 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. .
112 26. 1. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
113 26. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
114 26. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
115 27. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
24. kolo
116 26. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. .
117 26. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
118 26. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
119 26. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
120 27. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
25. kolo
121 17. 2. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
122 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
123 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
125 16. 2. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
26. kolo
126 17. 2. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
127 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
128 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
130 16. 2. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
27. kolo
131 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň .
132 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
133 23. 2. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
134 23. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
135 23. 2. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
28. kolo
136 23. 2. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň .
137 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
138 23. 2. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
139 23. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
140 23. 2. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
142 3. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
143 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
144 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
147 3. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
148 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
149 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
152 9. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
153 9. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
154 9. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
155 9. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
32. kolo
156 9. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
157 9. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
158 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
159 9. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
160 9. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
162 16. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
163 17. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
164 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
165 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
34. kolo
166 16. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
167 16. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
168 17. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
169 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
170 16. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A .
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
173 23. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
174 23. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
175 23. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
36. kolo
176 23. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A .
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
178 23. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
179 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
180 23. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
© ČVS 2015-2018