12. kolo
Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A-USK Pardubice
TJ Svitavy B-VK TJ Lanškroun
TJ Energetik Chvaletice -TJ Sokol Česká Třebová II
TJ Sokol Pardubice I.-TJ Slovan Moravská Třebová A
VK Choceň -TJ Sokol Dolní Újezd
Příští kolo
TJ Sokol Dolní Újezd-Volejbalový klub Litomyšl, z.s. ASO24.11.10:00
TJ Slovan Moravská Třebová A-VK Choceň SO24.11.10:00
TJ Sokol Česká Třebová II-TJ Sokol Pardubice I.NE25.11.10:00
VK TJ Lanškroun-TJ Energetik Chvaletice NE25.11.10:00
USK Pardubice-TJ Svitavy BNE25.11.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Energetik Chvaletice 00000 0:00
2 TJ Sokol Pardubice I.00000 0:00
3 VK Choceň 00000 0:00
4 TJ Sokol Dolní Újezd00000 0:00
5 TJ Slovan Moravská Třebová A00000 0:00
6 TJ Sokol Česká Třebová II00000 0:00
7 VK TJ Lanškroun00000 0:00
8 USK Pardubice00000 0:00
9 TJ Svitavy B00000 0:00
10 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Motl J.
2 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B Stehlík P.
3 13. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - USK Pardubice Dymáček V.
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun Veselský J.
5 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II Dostál L.
2. kolo
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Motl J.
7 14. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B Stehlík P.
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - USK Pardubice Dymáček V.
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun Veselský J.
10 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II Dostál L.
3. kolo
11 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II Fiala K.
12 21. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
13 20. 10. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd Solař J.
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Harašta P.
15 20. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. Stehlík P.
4. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II Fiala K.
17 21. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
18 20. 10. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd Solař J.
19 20. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Harašta P.
20 20. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. Stehlík P.
5. kolo
21 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
22 27. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Veselský J.
24 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice Dostál L.
25 28. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun Maťátko V.
6. kolo
26 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
27 27. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Veselský J.
29 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice Dostál L.
30 28. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun Maťátko V.
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun Chrobáková A.
32 3. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
33 3. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
34 3. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd Motl J.
35 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň Slezák V.
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun Chrobáková A.
37 3. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
38 3. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
39 3. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd Motl J.
40 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň Slezák V.
9. kolo
41 10. 11. 2018, 11:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Kostka M.
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. Harašta P.
43 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
44 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B Maťátko V.
45 11. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice Chrobáková A.
10. kolo
46 10. 11. 2018, 15:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Kostka M.
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. Harašta P.
48 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice Vyhnálek M.
49 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B Maťátko V.
50 11. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice Chrobáková A.
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice Fiala K.
52 17. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun Vyhnálek M.
53 17. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
54 18. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Solař J.
55 17. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd Husák J.
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice Fiala K.
57 17. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun Vyhnálek M.
58 17. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
59 18. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Solař J.
60 17. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd Husák J.
13. kolo
61 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
62 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
63 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
64 25. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
65 25. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
14. kolo
66 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
67 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
68 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
69 25. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
70 25. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
15. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B Chrobáková A.
72 1. 12. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Sobotka V.
73 1. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
74 1. 12. 2018, 11:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Kučera P.
75 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
16. kolo
76 1. 12. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B Chrobáková A.
77 1. 12. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Sobotka V.
78 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
79 1. 12. 2018, 15:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Husák J.
80 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
82 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
83 9. 12. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
84 8. 12. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
85 8. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
87 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
88 9. 12. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
89 8. 12. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
90 8. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice Chrobáková A.
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
93 13. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
94 13. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
95 13. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
20. kolo
96 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice Chrobáková A.
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
98 13. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
99 13. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
100 13. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
21. kolo
101 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
102 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
104 19. 1. 2019, 11:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
22. kolo
106 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
107 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
109 19. 1. 2019, 15:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
110 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
112 26. 1. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
113 26. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
114 26. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
115 27. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
24. kolo
116 26. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
117 26. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
118 26. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
119 26. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
120 27. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
25. kolo
121 17. 2. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
122 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
123 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
125 16. 2. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
26. kolo
126 17. 2. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
127 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
128 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
130 16. 2. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
27. kolo
131 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň Chrobáková A.
132 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
133 23. 2. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
134 23. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
135 23. 2. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
28. kolo
136 23. 2. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň Chrobáková A.
137 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
138 23. 2. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
139 23. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
140 23. 2. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
142 3. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
143 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
144 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
147 3. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
148 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
149 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
152 9. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
153 9. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
154 9. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
155 9. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
32. kolo
156 9. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
157 9. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
158 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
159 9. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
160 9. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
162 16. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
163 17. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
164 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
165 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
34. kolo
166 16. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
167 16. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
168 17. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
169 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
170 16. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
173 23. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
174 23. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
175 23. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
36. kolo
176 23. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A Chrobáková A.
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
178 23. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
179 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
180 23. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
© ČVS 2015-2018