3. kolo
Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A2:3TJ Sokol Česká Třebová II(-24, 26, 17, -22, -10)
VK TJ Lanškroun2:3TJ Slovan Moravská Třebová A(23, 21, -19, -17, -14)
USK Pardubice0:3TJ Sokol Dolní Újezd(-11, -13, -16)
TJ Svitavy B2:3VK Choceň (21, 24, -20, -23, -12)
TJ Energetik Chvaletice 0:3TJ Sokol Pardubice I.(-18, -20, -15)
Příští kolo
Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A0:3TJ Sokol Česká Třebová IISO20.10.13:00
VK TJ Lanškroun2:3TJ Slovan Moravská Třebová ANE21.10.13:00
USK Pardubice0:3TJ Sokol Dolní ÚjezdSO20.10.13:00
TJ Svitavy B3:2VK Choceň SO20.10.13:00
TJ Energetik Chvaletice 1:3TJ Sokol Pardubice I.SO20.10.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Dolní Újezd1211100 36:435
2 TJ Slovan Moravská Třebová A106202 24:1422
3 TJ Sokol Pardubice I.106112 23:1521
4 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A126024 25:1920
5 USK Pardubice125205 24:2119
6 TJ Sokol Česká Třebová II105104 19:1417
7 TJ Svitavy B122325 20:2714
8 VK Choceň 122136 17:3111
9 VK TJ Lanškroun121146 15:339
10 TJ Energetik Chvaletice 1000010 5:300
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (21,-9,-14,-14)
2 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (22,-23,20,23)
3 13. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - USK Pardubice 2:3 (-16,-22,18,19,-8)
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:1 (-18,15,17,18)
5 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (20,22,12)
2. kolo
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-22,-15)
7 14. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 2:3 (14,-23,-19,22,-4)
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - USK Pardubice 0:3 (-12,-16,-22)
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:0 (13,16,23)
10 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,18,-23,12)
3. kolo
11 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 2:3 (-24,26,17,-22,-10)
12 21. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (23,21,-19,-17,-14)
13 20. 10. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-13,-16)
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň 2:3 (21,24,-20,-23,-12)
15 20. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-18,-20,-15)
4. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 0:3 (-25,-25,-22)
17 21. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (19,-13,9,-12,-7)
18 20. 10. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-17,-24,-19)
19 20. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň 3:2 (19,-22,14,-23,10)
20 20. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-12,-11,24,-15)
5. kolo
21 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (-13,-22,14,23,11)
22 27. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (22,18,-21,23)
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (17,17,10)
24 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (-21,21,22,20)
25 28. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (18,16,21)
6. kolo
26 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:1 (-15,14,21,15)
27 27. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (13,-19,24,14)
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (9,14,17)
29 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (22,17,-20,12)
30 28. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (16,23,24)
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (12,17,19)
32 3. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,16,13)
33 3. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,24)
34 3. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-19,-22,-17)
35 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:0 (20,17,12)
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (14,16,15)
37 3. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (14,18,8)
38 3. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,21,19)
39 3. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-14,-17)
40 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:1 (18,-12,19,23)
9. kolo
41 10. 11. 2018, 11:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-24,-17)
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (21,23,22)
43 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,27,19)
44 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,22,21)
45 11. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 2:3 (23,-22,-20,18,-11)
10. kolo
46 10. 11. 2018, 15:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-20,-24,-15)
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (25,21,21)
48 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (10,17,-24,14)
49 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,23,24)
50 11. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 3:1 (-14,23,16,19)
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (21,-10,-15,-20)
52 17. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 2:3 (23,-19,-20,23,-10)
53 17. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
54 18. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Dymáček V.
55 17. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (12,-17,-15,-14)
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (-19,17,-16,-15)
57 17. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 3:2 (22,23,-22,-22,13)
58 17. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II Slezák V.
59 18. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A Dymáček V.
60 17. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (18,-22,-17,23,-13)
13. kolo
61 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
62 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
63 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
64 25. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
65 25. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
14. kolo
66 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Harašta P.
67 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň Dostál L.
68 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. Maťátko V.
69 25. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice Fiala K.
70 25. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Dymáček V.
15. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B Dymáček V.
72 1. 12. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Šámal L.
73 1. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
74 2. 12. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Kučera P.
75 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
16. kolo
76 1. 12. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B Dymáček V.
77 1. 12. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice Sobotka V.
78 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun Slezák V.
79 2. 12. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II Husák J.
80 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselský J.
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
82 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
83 9. 12. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
84 8. 12. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
85 8. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dostál L.
87 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd Hübl F.
88 9. 12. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň Fiala K.
89 8. 12. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. Kvídera M.
90 8. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice Harašta P.
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice .
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
93 13. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
94 13. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
95 13. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
20. kolo
96 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice .
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
98 13. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Choceň Solař J.
99 13. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd Fiala K.
100 13. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A Rejman Z.
21. kolo
101 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
102 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
104 19. 1. 2019, 11:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
22. kolo
106 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Maťátko V.
107 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun Veselský J.
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
109 19. 1. 2019, 15:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Kaštánek A.
110 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice Sobotka V.
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. .
112 26. 1. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
113 26. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
114 26. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
115 27. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
24. kolo
116 26. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. .
117 26. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň Stehlík P.
118 26. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd Veselský J.
119 26. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A Slezák V.
120 27. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II Chrobáková A.
25. kolo
121 17. 2. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
122 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
123 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
125 16. 2. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
26. kolo
126 17. 2. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Fiala K.
127 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice Rejman Z.
128 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B Dostál L.
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice Krátký M.
130 16. 2. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. Husák J.
27. kolo
131 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň .
132 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
133 23. 2. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
134 23. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
135 23. 2. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
28. kolo
136 23. 2. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň .
137 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
138 23. 2. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A Motl J.
139 23. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
140 23. 2. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun Slezák V.
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
142 3. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
143 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
144 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Dymáček V.
147 3. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B Chrobáková A.
148 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice Maťátko V.
149 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. Dostál L.
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
152 9. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
153 9. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
154 9. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
155 9. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
32. kolo
156 9. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd Harašta P.
157 9. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A Husák J.
158 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II Dymáček V.
159 9. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun Stehlík P.
160 9. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Veselský J.
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
162 16. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
163 17. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
164 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
165 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
34. kolo
166 16. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A Veselský J.
167 16. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice Slezák V.
168 17. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. Fiala K.
169 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň Hübl F.
170 16. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd Dostál L.
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A .
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
173 23. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
174 23. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
175 23. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
36. kolo
176 23. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A .
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
178 23. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
179 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
180 23. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
© ČVS 2015-2018