Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
4. kolo
TJ Žichlínek-TJ Sokol Česká Třebová II
VK TJ Lanškroun-TJ Slovan Moravská Třebová A
USK Pardubice-TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Svitavy B-VK Choceň
TJ Energetik Chvaletice -TJ Sokol Pardubice I.
Příští kolo
TJ Sokol Pardubice I.-TJ ŽichlínekSO27.10.9:00
VK Choceň -TJ Energetik Chvaletice SO27.10.10:00
TJ Sokol Dolní Újezd-TJ Svitavy BSO27.10.10:00
TJ Slovan Moravská Třebová A-USK PardubiceSO27.10.10:00
TJ Sokol Česká Třebová II-VK TJ LanškrounNE28.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Energetik Chvaletice 00000 0:00
2 TJ Sokol Pardubice I.00000 0:00
3 VK Choceň 00000 0:00
4 TJ Sokol Dolní Újezd00000 0:00
5 TJ Slovan Moravská Třebová A00000 0:00
6 TJ Sokol Česká Třebová II00000 0:00
7 VK TJ Lanškroun00000 0:00
8 USK Pardubice00000 0:00
9 TJ Svitavy B00000 0:00
10 TJ Žichlínek00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Žichlínek .
2 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B .
3 13. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - USK Pardubice .
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun .
5 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II .
2. kolo
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Žichlínek .
7 14. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B .
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - USK Pardubice .
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun .
10 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II .
3. kolo
11 20. 10. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Česká Třebová II .
12 21. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A .
13 20. 10. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd .
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
15 20. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
4. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Česká Třebová II .
17 21. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A .
18 20. 10. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd .
19 20. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
20 20. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
5. kolo
21 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Žichlínek .
22 27. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice .
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B .
24 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice .
25 28. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun .
6. kolo
26 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Žichlínek .
27 27. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice .
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B .
29 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice .
30 28. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - VK TJ Lanškroun .
32 3. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II .
33 3. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A .
34 3. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd .
35 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň .
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - VK TJ Lanškroun .
37 3. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II .
38 3. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A .
39 3. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd .
40 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Žichlínek .
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. .
43 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice .
44 11. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B .
45 11. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Žichlínek .
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. .
48 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice .
49 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B .
50 11. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice .
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - USK Pardubice .
52 17. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun .
53 17. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II .
54 18. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A .
55 17. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd .
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - USK Pardubice .
57 17. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun .
58 17. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II .
59 18. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A .
60 17. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd .
13. kolo
61 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Žichlínek .
62 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň .
63 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. .
64 25. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice .
65 25. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B .
14. kolo
66 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Žichlínek .
67 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň .
68 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. .
69 25. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice .
70 25. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B .
15. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Svitavy B .
72 1. 12. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice .
73 1. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun .
74 1. 12. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II .
75 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A .
16. kolo
76 1. 12. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Svitavy B .
77 1. 12. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice .
78 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun .
79 1. 12. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II .
80 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A .
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Žichlínek .
82 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd .
83 9. 12. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň .
84 8. 12. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. .
85 8. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice .
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Žichlínek .
87 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd .
88 9. 12. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň .
89 8. 12. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. .
90 8. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice .
19. kolo
91 13. 1. 2019, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Energetik Chvaletice .
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. .
93 13. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Choceň .
94 13. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd .
95 13. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A .
20. kolo
96 13. 1. 2019, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Energetik Chvaletice .
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. .
98 13. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Choceň .
99 13. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd .
100 13. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A .
21. kolo
101 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Žichlínek .
102 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun .
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice .
104 19. 1. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
22. kolo
106 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Žichlínek .
107 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun .
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice .
109 19. 1. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
110 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Pardubice I. .
112 26. 1. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň .
113 26. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd .
114 26. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A .
115 27. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II .
24. kolo
116 26. 1. 2019, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Pardubice I. .
117 26. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň .
118 26. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd .
119 26. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A .
120 27. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II .
25. kolo
121 17. 2. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Žichlínek .
122 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice .
123 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B .
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice .
125 16. 2. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. .
26. kolo
126 17. 2. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Žichlínek .
127 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice .
128 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B .
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice .
130 16. 2. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. .
27. kolo
131 24. 2. 2019, 10:00 TJ Žichlínek - VK Choceň .
132 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd .
133 23. 2. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A .
134 23. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II .
135 23. 2. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun .
28. kolo
136 24. 2. 2019, 13:00 TJ Žichlínek - VK Choceň .
137 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd .
138 23. 2. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A .
139 23. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II .
140 23. 2. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun .
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Žichlínek .
142 3. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B .
143 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice .
144 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. .
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň .
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Žichlínek .
147 3. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B .
148 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice .
149 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. .
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň .
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Dolní Újezd .
152 9. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A .
153 9. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II .
154 9. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun .
155 9. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice .
32. kolo
156 9. 3. 2019, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Dolní Újezd .
157 9. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A .
158 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II .
159 9. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun .
160 9. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice .
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Žichlínek .
162 16. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice .
163 17. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
164 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň .
165 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd .
34. kolo
166 16. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Žichlínek .
167 16. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice .
168 17. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
169 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň .
170 16. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd .
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Slovan Moravská Třebová A .
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II .
173 23. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun .
174 23. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice .
175 23. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B .
36. kolo
176 23. 3. 2019, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Slovan Moravská Třebová A .
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II .
178 23. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun .
179 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice .
180 23. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B .
© ČVS 2015-2018