4. kolo
Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A0:3TJ Sokol Česká Třebová II(-25, -25, -22)
VK TJ Lanškroun2:3TJ Slovan Moravská Třebová A(19, -13, 9, -12, -7)
USK Pardubice0:3TJ Sokol Dolní Újezd(-17, -24, -19)
TJ Svitavy B3:2VK Choceň (19, -22, 14, -23, 10)
TJ Energetik Chvaletice 1:3TJ Sokol Pardubice I.(-12, -11, 24, -15)
Příští kolo
TJ Sokol Pardubice I.3:2Volejbalový klub Litomyšl, z.s. ASO27.10.9:00
VK Choceň 3:1TJ Energetik Chvaletice SO27.10.10:00
TJ Sokol Dolní Újezd3:0TJ Svitavy BSO27.10.10:00
TJ Slovan Moravská Třebová A3:1USK PardubiceSO27.10.10:00
TJ Sokol Česká Třebová II3:0VK TJ LanškrounNE28.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Dolní Újezd3425522 95:2887
2 TJ Slovan Moravská Třebová A34186010 75:5266
3 TJ Sokol Pardubice I.34163510 72:6259
4 USK Pardubice34136411 74:6355
5 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A34135511 68:6454
6 TJ Svitavy B34115612 64:7149
7 VK TJ Lanškroun34132415 60:6647
8 VK Choceň 34113713 64:7146
9 TJ Sokol Česká Třebová II3494516 58:7240
10 TJ Energetik Chvaletice 3411230 18:997
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (21,-9,-14,-14)
2 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (22,-23,20,23)
3 13. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - USK Pardubice 2:3 (-16,-22,18,19,-8)
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:1 (-18,15,17,18)
5 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (20,22,12)
2. kolo
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-22,-15)
7 14. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 2:3 (14,-23,-19,22,-4)
8 13. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - USK Pardubice 0:3 (-12,-16,-22)
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:0 (13,16,23)
10 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,18,-23,12)
3. kolo
11 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 2:3 (-24,24,17,-22,-10)
12 21. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (23,21,-19,-17,-14)
13 20. 10. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-13,-16)
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň 2:3 (21,24,-20,-23,-12)
15 20. 10. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-18,-20,-15)
4. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 0:3 (-25,-25,-22)
17 21. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (19,-13,9,-12,-7)
18 20. 10. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-17,-24,-19)
19 20. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň 3:2 (19,-22,14,-23,10)
20 20. 10. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-12,-11,24,-15)
5. kolo
21 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (-13,-22,14,23,11)
22 27. 10. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (22,18,-21,23)
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (17,17,10)
24 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (-21,21,22,20)
25 28. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (18,16,21)
6. kolo
26 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:1 (-15,14,21,15)
27 27. 10. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (13,-19,24,14)
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (9,14,17)
29 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (22,17,-20,12)
30 28. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (16,23,24)
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (12,17,19)
32 3. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,16,13)
33 3. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,24)
34 3. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-19,-22,-17)
35 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:0 (20,17,12)
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (14,16,15)
37 3. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (14,18,8)
38 3. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,21,19)
39 3. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-14,-17)
40 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:1 (18,-12,19,23)
9. kolo
41 10. 11. 2018, 11:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-24,-17)
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (21,23,22)
43 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,27,19)
44 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,22,21)
45 11. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 2:3 (23,-22,-20,18,-11)
10. kolo
46 10. 11. 2018, 15:00 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-20,-24,-15)
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (25,21,21)
48 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (10,17,-24,14)
49 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,23,24)
50 11. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 3:1 (-14,23,16,19)
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (21,-10,-15,-20)
52 17. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 2:3 (23,-19,-20,23,-10)
53 17. 11. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II 1:3 (-21,-17,21,-21)
54 18. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (14,-11,-24,-16)
55 17. 11. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (12,-17,-15,-14)
12. kolo
56 17. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (-19,17,-16,-15)
57 17. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 3:2 (22,23,-22,-22,13)
58 17. 11. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II 0:3 (-17,-18,-14)
59 18. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:1 (18,15,-20,20)
60 17. 11. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (18,-22,-17,23,-13)
13. kolo
61 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (21,11,23)
62 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň 3:0 (20,24,13)
63 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-14,21,-12,-6)
64 25. 11. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,14,21)
65 25. 11. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:2 (17,-11,18,-21,10)
14. kolo
66 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (17,22,19)
67 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň 3:1 (20,17,-18,17)
68 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (16,-22,-6,-17)
69 25. 11. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (23,13,21)
70 25. 11. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:1 (-22,22,9,19)
15. kolo
71 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B 3:2 (19,-24,-16,20,10)
72 1. 12. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 1:3 (-18,22,-13,-17)
73 1. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun 3:1 (16,20,-23,24)
74 2. 12. 2018, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II 2:3 (-29,16,-16,18,-18)
75 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (16,17,23)
16. kolo
76 1. 12. 2018, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B 3:2 (-17,19,-17,15,13)
77 1. 12. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-10,-9,-8)
78 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun 3:1 (-20,23,13,12)
79 2. 12. 2018, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II 3:2 (20,-23,-9,21,8)
80 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,19)
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (17,-22,18,-20,10)
82 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-19,23,-21,-23)
83 9. 12. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň 3:1 (19,17,-22,14)
84 8. 12. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-23,18,20,22)
85 8. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (17,10,18)
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (-15,16,-23,-21)
87 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-16,-17)
88 9. 12. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun - VK Choceň 1:3 (-18,20,-26,-23)
89 8. 12. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 2:3 (23,-24,-18,12,-9)
90 8. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (-25,19,16,15)
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (19,17,15)
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-14,-7)
93 13. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Choceň 2:3 (14,-19,15,-19,-12)
94 13. 1. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 3:1 (15,16,-20,20)
95 13. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (-17,-25,26,20,-6)
20. kolo
96 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (27,18,10)
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-17,20,15,19)
98 13. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Choceň 1:3 (21,-17,-22,-14)
99 13. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-13,-23,-16)
100 13. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (11,22,24)
21. kolo
101 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A POZOR ! Utkání se hraje VDA Na Skále 573 (stará hala) 1:3 (20,-17,-21,-21)
102 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun 3:0 (19,16,13)
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:2 (-34,23,14,-22,12)
104 19. 1. 2019, 11:00 VK Choceň - TJ Svitavy B 1:3 (-15,13,-15,-11)
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (14,19,5)
22. kolo
106 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A hala VDA Na Skále 573 (stará hala) 2:3 (19,-20,-23,19,-15)
107 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun 3:1 (23,10,-9,20)
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:1 (20,-19,19,19)
109 19. 1. 2019, 15:00 VK Choceň - TJ Svitavy B 1:3 (-18,16,-16,-15)
110 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,23,12)
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (21,-20,16,18)
112 26. 1. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 0:3 (-16,-17,-11)
113 17. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 3:2 (25,-17,-12,20,10)
114 26. 1. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-20,-16,20,-16)
115 27. 1. 2019, 09:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (19,20,19)
24. kolo
116 26. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (-20,24,16,-21,15)
117 26. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 0:3 (-22,-11,-22)
118 17. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-25,-21)
119 26. 1. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-22,21,-20,-9)
120 27. 1. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (-24,18,21,16)
25. kolo
121 17. 2. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (13,24,21)
122 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice 0:3 (-20,-25,-17)
123 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 3:1 (23,-21,22,14)
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (21,15,19)
125 16. 2. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (18,9,15)
26. kolo
126 17. 2. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (16,14,17)
127 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice 2:3 (-23,-12,18,21,-8)
128 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 3:0 (14,18,22)
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,22,19)
130 16. 2. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (15,11,13)
27. kolo
131 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň 3:1 (20,-23,20,19)
132 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (21,-18,-19,24,-13)
133 23. 2. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:3 (-9,-17,-21)
134 23. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,16,20)
135 23. 2. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun 3:0 (16,23,21)
28. kolo
136 23. 2. 2019, 11:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň 3:2 (-23,-23,23,29,10)
137 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-13,21,-21,-17)
138 23. 2. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:3 (-20,-8,-14)
139 23. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (21,23,-21,20)
140 23. 2. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun 3:1 (16,7,-15,19)
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (22,20,12)
142 3. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 3:1 (13,-21,18,14)
143 3. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (20,25,18)
144 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-14,23,-23,-18)
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň 3:1 (12,17,-24,21)
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (-10,23,-21,-23)
147 3. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 3:0 (18,15,7)
148 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (15,-26,-21,17,8)
149 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (20,22,-16,-20,6)
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň 3:2 (22,-25,-13,20,14)
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-12,-17,-17)
152 9. 3. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (21,18,23)
153 9. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (17,11,-19,11)
154 9. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun 3:1 (22,23,-19,25)
155 9. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 2:3 (-13,16,-16,19,-13)
32. kolo
156 9. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (-21,27,27,-17,-12)
157 9. 3. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (24,22,22)
158 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II 3:2 (22,-19,-20,14,11)
159 9. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun 0:3 (-13,-22,-18)
160 9. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 3:1 (17,21,-20,17)
33. kolo
161 16. 3. 2019, 09:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (18,-21,-17,22,7)
162 16. 3. 2019, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (-22,22,21,-22,-14)
163 17. 3. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (18,-12,-17,22,13)
164 17. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň 3:2 (19,17,-24,-15,13)
165 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd 3:2 (-16,21,-23,12,18)
34. kolo
166 16. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:1 (10,-19,15,21)
167 16. 3. 2019, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (16,15,-23,-17,4)
168 17. 3. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (17,18,12)
169 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň 1:3 (-11,-20,20,-18)
170 16. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd 3:0 (21,14,23)
35. kolo
171 23. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A Krátký M.
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
173 23. 3. 2019, 11:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
174 23. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
175 23. 3. 2019, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
36. kolo
176 23. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A Krátký M.
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II Harašta P.
178 23. 3. 2019, 15:00 VK Choceň - VK TJ Lanškroun Pavlíček V.
179 23. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
180 23. 3. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Motl J.
© ČVS 2015-2018