Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
20. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CUB - CZE
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1. kolo
Pedagog ČB B1:3Sj Ledenice B(-23, -12, 24, -13)
SKP ČB C0:3TJ Zvíkov (-23, -20, -13)
Sp T. Sviny 3:2Dynamo ČB (7, -11, 20, -23, 13)
Příští kolo
Sj Ledenice B0:3Dynamo ČB ST6.9.17:00
TJ Zvíkov 2:3Sp T. Sviny ST6.9.17:00
Pedagog ČB B3:1SKP ČB CST6.9.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sp T. Sviny 107201 28:1125
2 Dynamo ČB 107111 27:824
3 Sj Ledenice B106022 22:1520
4 TJ Zvíkov 93114 15:1912
5 Pedagog ČB B91107 9:245
6 SKP ČB C100019 6:301
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 4. 10. 2017, 17:00 Pedagog ČB B - Sj Ledenice B 1:3 (-23,-12,24,-13)
2 30. 8. 2017, 17:00 SKP ČB C - TJ Zvíkov 0:3 (-23,-20,-13)
3 30. 8. 2017, 17:00 Sp T. Sviny - Dynamo ČB 3:2 (7,-11,20,-23,13)
2. kolo
4 6. 9. 2017, 17:00 Sj Ledenice B - Dynamo ČB 0:3 (-19,-15,-26)
5 6. 9. 2017, 17:00 TJ Zvíkov - Sp T. Sviny 2:3 (-22,-13,20,12,-14)
6 6. 9. 2017, 17:00 Pedagog ČB B - SKP ČB C 3:1 (-22,14,20,12)
3. kolo
7 13. 9. 2017, 17:00 SKP ČB C - Sj Ledenice B 1:3 (-21,-16,18,-10)
8 12. 10. 2017, 17:00 Sp T. Sviny - Pedagog ČB B 3:1 (18,9,-21,10)
9 13. 9. 2017, 17:00 Dynamo ČB - TJ Zvíkov 3:0 (13,23,23)
4. kolo
10 8. 11. 2017, 19:00 Sj Ledenice B - TJ Zvíkov 3:0 (16,16,20)
11 9. 10. 2017, 18:30 Pedagog ČB B - Dynamo ČB 0:3 (-16,-12,-6)
12 20. 9. 2017, 17:00 SKP ČB C - Sp T. Sviny 1:3 (-15,-10,14,-14)
5. kolo
13 2. 11. 2017, 18:00 Sp T. Sviny - Sj Ledenice B 3:0 (15,24,19)
14 25. 9. 2017, 18:30 Dynamo ČB - SKP ČB C 3:0 (8,15,17)
15 27. 9. 2017, 17:00 TJ Zvíkov - Pedagog ČB B 3:1 (12,-17,12,15)
6. kolo
16 16. 5. 2018, 17:30 Sj Ledenice B - Pedagog ČB B 3:0 (13,12,15)
17 4. 6. 2018, 17:30 TJ Zvíkov - SKP ČB C 3:1 (14,-22,20,15)
18 16. 5. 2018, 17:30 Dynamo ČB - Sp T. Sviny 1:3 (-14,20,-24,-21)
7. kolo
19 23. 5. 2018, 17:30 Dynamo ČB - Sj Ledenice B 3:2 (23,11,-23,-22,13)
20 23. 5. 2018, 17:30 Sp T. Sviny - TJ Zvíkov 3:1 (18,-16,22,16)
21 23. 5. 2018, 17:30 SKP ČB C - Pedagog ČB B 2:3 (21,20,-15,-26,-12)
8. kolo
22 30. 5. 2018, 17:30 Sj Ledenice B - SKP ČB C 3:0 (10,17,17)
23 30. 5. 2018, 17:30 Pedagog ČB B - Sp T. Sviny 0:3 (-20,-16,-14)
24 30. 5. 2018, 17:30 TJ Zvíkov - Dynamo ČB 0:3 (-16,-25,-17)
9. kolo
25 6. 6. 2018, 17:30 TJ Zvíkov - Sj Ledenice B 3:2 (-21,20,-17,18,8)
26 6. 6. 2018, 17:30 Dynamo ČB - Pedagog ČB B 3:0 (22,21,20)
27 6. 6. 2018, 17:30 Sp T. Sviny - SKP ČB C 3:0 (10,12,14)
10. kolo
28 13. 6. 2018, 17:30 Sj Ledenice B - Sp T. Sviny 3:1 (22,14,-18,21)
29 13. 6. 2018, 17:30 SKP ČB C - Dynamo ČB 0:3 (-13,-17,-15)
30 13. 6. 2018, 17:30 Pedagog ČB B - TJ Zvíkov Hromada J.
© ČVS 2015-2018