Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
16. kolo
----TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Orel jednota Hradec Králové-Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí
TJ Sokol Malšovice, z.s.-VK HRADEC KRÁLOVÉ "B"
VK Hradec Králové "A"-TJ Sokol Stěžery B
TJ Sokol Slezské Předměstí-Tělocvičná jednota Sokol Pouchov
Příští kolo
TJ Sokol Slezské Předměstí----ÚT4.6.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov-VK Hradec Králové "A"ÚT4.6.17:30
TJ Sokol Stěžery B-TJ Sokol Malšovice, z.s.ÚT4.6.17:30
VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" -Orel jednota Hradec KrálovéÚT4.6.17:30
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí-TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.ÚT4.6.17:30
kalendář skupiny
Okresní přebor muži, okres Hradec Králové
1. kolo
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí Židů V.
3 4. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Škoda P.
4 4. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery B Jirka Z.
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Voslář J.
2. kolo
7 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Matějovský J.
8 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Čech J.
9 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové Benda P.
10 6. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Malšovice, z.s. Bárta L.
3. kolo
12 11. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - VK Hradec Králové "A" Voslář J.
13 11. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí Židů V.
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Bárta L.
15 11. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Stěžery B Škoda P.
4. kolo
17 13. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Benda P.
18 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Škoda P.
19 13. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Židů V.
20 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Orel jednota Hradec Králové Trčka P.
5. kolo
22 18. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. Benda P.
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK Hradec Králové "A" Bárta L.
24 18. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Slezské Předměstí Trčka P.
25 18. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Matějovský J.
6. kolo
27 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B Benda P.
28 20. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Bárta L.
29 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Trčka P.
30 20. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Voslář J.
7. kolo
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové Jirka Z.
33 25. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Malšovice, z.s. Škoda P.
34 25. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VK Hradec Králové "A" Matějovský J.
35 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí Čech J.
8. kolo
37 2. 10. 2018, 16:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Čech J.
38 2. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery B Voslář J.
39 2. 10. 2018, 16:30 Orel jednota Hradec Králové - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Škoda P.
40 2. 10. 2018, 16:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Jirka Z.
9. kolo
42 4. 10. 2018, 16:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Jirka Z.
43 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Stěžery B - Orel jednota Hradec Králové Matějovský J.
44 4. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. Benda P.
45 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK Hradec Králové "A" Bárta L.
10. kolo
47 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
48 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Orel jednota Hradec Králové .
49 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
50 9. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
11. kolo
52 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B .
53 14. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
54 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Slezské Předměstí .
55 14. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
12. kolo
57 16. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Orel jednota Hradec Králové .
58 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
59 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
60 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
13. kolo
62 21. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
63 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Slezské Předměstí .
64 21. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
65 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
14. kolo
67 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
68 23. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
69 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
70 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery B .
15. kolo
72 28. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí .
73 28. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - VK Hradec Králové "A" .
74 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
75 28. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
16. kolo
77 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
78 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
79 30. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Stěžery B .
80 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
17. kolo
82 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Hradec Králové "A" .
83 4. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
84 4. 6. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Orel jednota Hradec Králové .
85 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
18. kolo
87 6. 6. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
88 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery B .
89 6. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
90 6. 6. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Slezské Předměstí .
© ČVS 2015-2018