2. kolo
----VK HRADEC KRÁLOVÉ "B"
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí0:3TJ Sokol Stěžery B(-24, -15, -15)
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov0:3TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.(-17, -25, -22)
TJ Sokol Slezské Předměstí3:1Orel jednota Hradec Králové(22, 12, -21, 19)
VK Hradec Králové "A"1:3TJ Sokol Malšovice, z.s.(-12, 20, -13, -20)
Příští kolo
TJ Sokol Malšovice, z.s.----ÚT11.9.17:00
Orel jednota Hradec Králové2:3VK Hradec Králové "A"ÚT11.9.17:00
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.0:3TJ Sokol Slezské PředměstíÚT11.9.17:00
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí3:0Tělocvičná jednota Sokol PouchovÚT11.9.17:00
VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" -TJ Sokol Stěžery BÚT16.10.18:00
kalendář skupiny
Okresní přebor muži, okres Hradec Králové
1. kolo
2 4. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 (12,-23,22,18)
3 4. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 0:3 (-17,-22,-20)
4 4. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 2:3 (-14,10,-19,23,-9)
5 4. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 0:3 (-14,-20,-19)
2. kolo
7 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 0:3 (-24,-15,-15)
8 6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 0:3 (-17,-25,-22)
9 6. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (22,12,-21,19)
10 6. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-12,20,-13,-20)
3. kolo
12 11. 9. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - VK Hradec Králové "A" 2:3 (-17,-20,20,17,-12)
13 11. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-20,-21,-13)
14 11. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 3:0 (19,21,20)
15 16. 10. 2018, 18:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Stěžery B Škoda P.
4. kolo
17 9. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Benda P.
18 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí 3:1 (15,8,-19,17)
19 13. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 3:1 (21,-26,11,14)
20 13. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-23,18,-22,-19)
5. kolo
22 18. 9. 2018, 17:00 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (14,-11,-21,-19)
23 18. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - VK Hradec Králové "A" 1:3 (-18,-19,20,-20)
24 18. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:2 (-21,14,-22,9,15)
25 23. 10. 2018, 20:00 TJ Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Voslář J.
6. kolo
27 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 3:1 (-18,25,25,23)
28 20. 9. 2018, 17:00 VK Hradec Králové "A" - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" 3:2 (22,-15,26,-22,12)
29 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí 3:0 (16,9,19)
30 11. 10. 2018, 17:00 Orel jednota Hradec Králové - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Voslář J.
7. kolo
32 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - Orel jednota Hradec Králové Jirka Z.
33 25. 9. 2018, 17:00 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TJ Sokol Malšovice, z.s. Škoda P.
34 25. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - VK Hradec Králové "A" Matějovský J.
35 25. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí Čech J.
8. kolo
37 2. 10. 2018, 16:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov Čech J.
38 2. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery B Voslář J.
39 2. 10. 2018, 16:30 Orel jednota Hradec Králové - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" Škoda P.
40 2. 10. 2018, 16:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Jirka Z.
9. kolo
42 4. 10. 2018, 16:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Jirka Z.
43 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Stěžery B - Orel jednota Hradec Králové Matějovský J.
44 4. 10. 2018, 16:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. Benda P.
45 4. 10. 2018, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK Hradec Králové "A" Bárta L.
10. kolo
47 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
48 9. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Orel jednota Hradec Králové .
49 9. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
50 9. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
11. kolo
52 14. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B .
53 14. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
54 14. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Slezské Předměstí .
55 14. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
12. kolo
57 16. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Orel jednota Hradec Králové .
58 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
59 16. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
60 16. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
13. kolo
62 21. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
63 21. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Slezské Předměstí .
64 21. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK Hradec Králové "A" .
65 21. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
14. kolo
67 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
68 23. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
69 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
70 23. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery B .
15. kolo
72 28. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí .
73 28. 5. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - VK Hradec Králové "A" .
74 28. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
75 28. 5. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - Orel jednota Hradec Králové .
16. kolo
77 30. 5. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí .
78 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
79 30. 5. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Stěžery B .
80 30. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
17. kolo
82 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov - VK Hradec Králové "A" .
83 4. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
84 4. 6. 2019, 17:30 VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" - Orel jednota Hradec Králové .
85 4. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí - TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. .
18. kolo
87 6. 6. 2019, 17:30 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. - VK HRADEC KRÁLOVÉ "B" .
88 6. 6. 2019, 17:30 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery B .
89 6. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pouchov .
90 6. 6. 2019, 17:30 VK Hradec Králové "A" - TJ Sokol Slezské Předměstí .
© ČVS 2015-2018