11. kolo
Žabiny -TJ Sokol Jehnice, z.s. B
VK PFN Znojmo -Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice -VK Lužánky - SVČ
Orel jednota Brno - Obřany-TJ Sokol Hodonín
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec-Boskovice
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-VK Křenovice B
Příští kolo
Žabiny -TJ Sokol Jehnice, z.s. BSO3.11.13:00
VK PFN Znojmo -Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.NE4.11.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice -VK Lužánky - SVČSO3.11.13:00
Orel jednota Brno - Obřany-TJ Sokol HodonínSO3.11.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec-BoskoviceSO3.11.13:00
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-VK Křenovice BSO3.11.13:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
1 14. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny Říha .
2 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (12,11,17)
3 23. 9. 2018, 10:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 2:3 (20,18,-11,-14,-12)
4 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:1 (17,-18,14,21)
5 22. 9. 2018, 10:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (26,19,-21,-19,-7)
6 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:1 (15,-23,17,19)
2. kolo
7 14. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny Říha .
8 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (6,7,6)
9 23. 9. 2018, 13:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 0:3 (-20,-26,-21)
10 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (21,14,18)
11 22. 9. 2018, 13:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (-25,15,15,25)
12 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:1 (19,-21,15,19)
3. kolo
13 4. 11. 2018, 10:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ .
14 13. 4. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín .
15 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice Musil J.
16 30. 9. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Dvořák L.
17 13. 9. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B 0:3 (-4,-13,-11)
18 29. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Šmerda P.
4. kolo
19 4. 11. 2018, 13:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ .
20 13. 4. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín .
21 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice Musil J.
22 30. 9. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Dvořák L.
23 13. 9. 2018, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B 0:3 (-17,-11,-8)
24 29. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Šmerda P.
5. kolo
25 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny Tesáčková R.
26 6. 10. 2018, 16:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany Julínek B.
27 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice Přikryl H.
28 7. 10. 2018, 10:00 Boskovice - VK PFN Znojmo Bohatec J.
29 7. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B Obr P.
30 6. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Cásková J.
6. kolo
31 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny Tesáčková R.
32 6. 10. 2018, 19:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany Julínek B.
33 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice Přikryl H.
34 7. 10. 2018, 13:00 Boskovice - VK PFN Znojmo Bohatec J.
35 7. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B Obr P.
36 6. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Cásková J.
7. kolo
37 13. 10. 2018, 10:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Řezáč M.
38 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ Říha .
39 14. 10. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín Dvořák L.
40 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice Friedelová V.
41 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Kobylka B.
42 14. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B Kosík M.
8. kolo
43 13. 10. 2018, 13:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Řezáč M.
44 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ Říha .
45 14. 10. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín Dvořák L.
46 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice Friedelová V.
47 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Kobylka B.
48 14. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B Kosík M.
9. kolo
49 18. 10. 2018, 18:00 VK Křenovice B - Žabiny Mika M.
50 27. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Bednář S.
51 20. 10. 2018, 10:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany Kobylka B.
52 21. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice Bábíčková M.
53 21. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo Vondráčková A.
54 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B Tesáčková R.
10. kolo
55 18. 10. 2018, 20:00 VK Křenovice B - Žabiny Mika M.
56 27. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Bednář S.
57 20. 10. 2018, 13:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany Kobylka B.
58 21. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice Bábíčková M.
59 21. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo Vondráčková A.
60 20. 10. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B Tesáčková R.
11. kolo
61 3. 11. 2018, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
62 4. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
63 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ .
64 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
65 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice .
66 3. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B .
12. kolo
67 3. 11. 2018, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
68 4. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
69 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ .
70 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
71 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice .
72 3. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B .
13. kolo
73 10. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny .
74 10. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B - Boskovice Kobylka B.
75 11. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
76 10. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
77 10. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
78 11. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK PFN Znojmo .
14. kolo
79 10. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny .
80 10. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Boskovice Kobylka B.
81 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
82 10. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
83 10. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
84 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK PFN Znojmo .
15. kolo
85 18. 11. 2018, 10:00 Žabiny - VK PFN Znojmo .
86 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
87 17. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
88 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
89 17. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín .
90 17. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice .
16. kolo
91 18. 11. 2018, 13:00 Žabiny - VK PFN Znojmo .
92 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
93 17. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
94 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
95 17. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín .
96 17. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice .
17. kolo
97 24. 11. 2018, 10:00 Boskovice - Žabiny .
98 25. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
99 18. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B .
100 24. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
101 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany .
102 25. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
18. kolo
103 24. 11. 2018, 13:00 Boskovice - Žabiny .
104 25. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
105 18. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B .
106 24. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
107 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany .
108 25. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
19. kolo
109 1. 12. 2018, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
110 1. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo .
111 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
112 1. 12. 2018, 10:00 VK Křenovice B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
113 1. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
114 1. 12. 2018, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
20. kolo
115 1. 12. 2018, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
116 1. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo .
117 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
118 1. 12. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
119 1. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
120 1. 12. 2018, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
21. kolo
121 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny .
122 8. 12. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice .
123 8. 12. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
124 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B .
125 9. 12. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
126 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany .
22. kolo
127 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny .
128 8. 12. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice .
129 8. 12. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
130 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B .
131 9. 12. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
132 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany .
23. kolo
133 12. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany .
134 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
135 13. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B .
136 12. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
137 12. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice .
138 12. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín .
24. kolo
139 12. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany .
140 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
141 13. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B .
142 12. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
143 12. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice .
144 12. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín .
25. kolo
145 19. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny .
146 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
147 19. 1. 2019, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
148 20. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
149 19. 1. 2019, 10:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
150 19. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany .
26. kolo
151 19. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny .
152 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
153 19. 1. 2019, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
154 20. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
155 20. 1. 2019, 13:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
156 19. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany .
27. kolo
157 26. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
158 26. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B .
159 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
160 27. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Boskovice .
161 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín .
162 26. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ .
28. kolo
163 26. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
164 26. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B .
165 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
166 27. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Boskovice .
167 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín .
168 26. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ .
29. kolo
169 10. 2. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny .
170 9. 12. 2018, 09:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
171 10. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo .
172 9. 2. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
173 9. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
174 9. 2. 2019, 10:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
30. kolo
175 10. 2. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny .
176 9. 12. 2018, 12:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
177 10. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo .
178 9. 2. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
179 9. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
180 9. 12. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
31. kolo
181 23. 2. 2019, 10:00 Žabiny - VK Křenovice B .
182 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
183 23. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice .
184 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín .
185 24. 2. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ .
186 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
32. kolo
187 23. 2. 2019, 13:00 Žabiny - VK Křenovice B .
188 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
189 23. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice .
190 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín .
191 24. 2. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ .
192 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
33. kolo
193 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny .
194 3. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
195 10. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
196 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
197 2. 3. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
198 2. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
34. kolo
199 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny .
200 3. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
201 10. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
202 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
203 2. 3. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
204 2. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
35. kolo
205 9. 3. 2019, 10:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
206 9. 3. 2019, 10:00 Boskovice - VK Křenovice B .
207 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín .
208 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
209 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
210 10. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
36. kolo
211 9. 3. 2019, 13:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
212 9. 3. 2019, 13:00 Boskovice - VK Křenovice B .
213 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín .
214 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
215 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
216 10. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
37. kolo
217 17. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Žabiny .
218 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
219 16. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
220 24. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
221 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B .
222 16. 3. 2019, 10:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
38. kolo
223 17. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Žabiny .
224 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
225 16. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
226 24. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
227 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B .
228 16. 3. 2019, 13:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
39. kolo
229 23. 3. 2019, 10:00 Žabiny - Boskovice .
230 23. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
231 23. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ .
232 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
233 23. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
234 24. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK PFN Znojmo .
40. kolo
235 23. 3. 2019, 13:00 Žabiny - Boskovice .
236 23. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
237 23. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ .
238 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
239 23. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
240 24. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK PFN Znojmo .
41. kolo
241 30. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny .
242 31. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany .
243 30. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
244 30. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B .
245 30. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
246 31. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice .
42. kolo
247 30. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny .
248 31. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany .
249 30. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
250 30. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B .
251 30. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
252 31. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice .
43. kolo
253 6. 4. 2019, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín .
254 6. 4. 2019, 10:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ .
255 6. 4. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
256 7. 4. 2019, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
257 7. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo .
258 6. 4. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
44. kolo
259 6. 4. 2019, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín .
260 6. 4. 2019, 13:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ .
261 6. 4. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
262 7. 4. 2019, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
263 7. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo .
264 6. 4. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
© ČVS 2015-2018