2. kolo
Kladno0:3Dobřichovice B(-14, -19, -20)
Zruč nad Sázavou3:0Kolín A(11, 15, 19)
Vlašim0:3Benešov(-18, -18, -13)
Český Brod1:3Dobříš A(-19, 24, -21, -18)
Roztoky0:3Tuchlovice A(-23, -22, -17)
Kladno3:0Dobřichovice B(18, 11, 27)
Zruč nad Sázavou3:1Kolín A(-17, 18, 17, 16)
Vlašim0:3Benešov(-15, -25, -22)
Český Brod0:3Dobříš A(-14, -19, -20)
Roztoky2:3Tuchlovice A(-23, 22, -21, 15, -14)
Příští kolo
Tuchlovice A0:3KladnoSO21.10.11:00
Dobříš A1:3RoztokySO21.10.9:00
Benešov3:0Český BrodSO21.10.11:00
Kolín A1:3VlašimČT9.11.18:00
Dobřichovice B3:1Zruč nad SázavouSO21.10.10:00
Tuchlovice A1:3KladnoSO21.10.15:00
Dobříš A3:2RoztokySO21.10.13:00
Benešov3:0Český BrodSO21.10.15:00
Kolín A1:3VlašimČT9.11.20:00
Dobřichovice B3:0Zruč nad SázavouSO21.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Benešov2821403 77:2371
2 Kladno2822033 73:2569
3 Roztoky2816237 65:3955
4 Dobříš A2815337 64:4354
5 Tuchlovice A2813339 59:4648
6 Dobřichovice B2894411 51:5739
7 Zruč nad Sázavou2892215 41:5933
8 Vlašim2863217 36:6626
9 Český Brod2842418 32:7220
10 Kolín A2811026 13:815
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy mužů (2017-2018) 
1. kolo
1 7. 10. 2017, 09:00 Roztoky - Kladno 3:1 (19,12,-21,23)
2 7. 10. 2017, 11:00 Tuchlovice A - Český Brod 2:3 (23,-21,-21,20,-12)
3 7. 10. 2017, 09:00 Dobříš A - Vlašim Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:1 (21,-25,12,22)
4 7. 10. 2017, 11:00 Benešov - Zruč nad Sázavou 3:0 (23,21,23)
5 7. 10. 2017, 11:00 Kolín A - Dobřichovice B 3:1 (23,-19,16,19)
6 7. 10. 2017, 13:00 Roztoky - Kladno 3:0 (19,23,26)
7 7. 10. 2017, 15:00 Tuchlovice A - Český Brod 3:0 (20,21,19)
8 7. 10. 2017, 13:00 Dobříš A - Vlašim Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:1 (-21,13,17,19)
9 7. 10. 2017, 15:00 Benešov - Zruč nad Sázavou 3:0 (12,15,19)
10 7. 10. 2017, 15:00 Kolín A - Dobřichovice B 3:2 (-22,-16,30,15,14)
2. kolo
11 14. 10. 2017, 10:00 Kladno - Dobřichovice B 0:3 (-14,-19,-20)
12 14. 10. 2017, 11:00 Zruč nad Sázavou - Kolín A 3:0 (11,15,19)
13 14. 10. 2017, 10:00 Vlašim - Benešov 0:3 (-18,-18,-13)
14 14. 10. 2017, 10:00 Český Brod - Dobříš A 1:3 (-19,24,-21,-18)
15 14. 10. 2017, 11:00 Roztoky - Tuchlovice A 0:3 (-23,-22,-17)
16 14. 10. 2017, 10:00 Kladno - Dobřichovice B 3:0 (18,11,27)
17 14. 10. 2017, 15:00 Zruč nad Sázavou - Kolín A 3:1 (-17,18,17,16)
18 14. 10. 2017, 10:00 Vlašim - Benešov 0:3 (-15,-25,-22)
19 14. 10. 2017, 10:00 Český Brod - Dobříš A 0:3 (-14,-19,-20)
20 14. 10. 2017, 15:00 Roztoky - Tuchlovice A 2:3 (-23,22,-21,15,-14)
3. kolo
21 21. 10. 2017, 11:00 Tuchlovice A - Kladno 0:3 (-19,-23,-15)
22 21. 10. 2017, 09:00 Dobříš A - Roztoky Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 1:3 (17,-21,-17,-21)
23 21. 10. 2017, 11:00 Benešov - Český Brod 3:0 (20,16,19)
24 9. 11. 2017, 18:00 Kolín A - Vlašim 1:3 (22,-19,-19,-20)
25 21. 10. 2017, 10:00 Dobřichovice B - Zruč nad Sázavou 3:1 (24,-21,23,14)
26 21. 10. 2017, 15:00 Tuchlovice A - Kladno 1:3 (-18,18,-24,-20)
27 21. 10. 2017, 13:00 Dobříš A - Roztoky Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:2 (-16,18,9,-21,12)
28 21. 10. 2017, 15:00 Benešov - Český Brod 3:0 (10,18,20)
29 9. 11. 2017, 20:00 Kolín A - Vlašim 1:3 (-21,24,-22,-20)
30 21. 10. 2017, 10:00 Dobřichovice B - Zruč nad Sázavou 3:0 (21,19,23)
4. kolo
31 4. 11. 2017, 10:00 Kladno - Zruč nad Sázavou 3:0 (13,17,17)
32 4. 11. 2017, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B 2:3 (16,23,-21,-21,-5)
33 4. 11. 2017, 10:00 Český Brod - Kolín A 3:0 (9,16,18)
34 4. 11. 2017, 11:00 Roztoky - Benešov 2:3 (-22,16,23,-21,-11)
35 4. 11. 2017, 11:00 Tuchlovice A - Dobříš A 0:3 (-18,-18,-18)
36 4. 11. 2017, 10:00 Kladno - Zruč nad Sázavou 3:0 (17,24,22)
37 4. 11. 2017, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B 1:3 (-19,19,-22,-12)
38 4. 11. 2017, 10:00 Český Brod - Kolín A 3:1 (20,23,-19,21)
39 4. 11. 2017, 15:00 Roztoky - Benešov 3:1 (20,-23,26,21)
40 4. 11. 2017, 15:00 Tuchlovice A - Dobříš A 3:1 (17,-22,22,27)
5. kolo
41 11. 11. 2017, 09:00 Dobříš A - Kladno 1:3 (21,-16,-12,-23)
42 11. 11. 2017, 17:00 Benešov - Tuchlovice A 3:0 (22,13,15)
43 11. 11. 2017, 10:00 Kolín A - Roztoky 0:3 (-9,-16,-16)
44 11. 11. 2017, 09:00 Dobřichovice B - Český Brod 2:3 (-23,14,22,-22,-14)
45 11. 11. 2017, 11:00 Zruč nad Sázavou - Vlašim 0:3 (-18,-18,-18)
46 11. 11. 2017, 13:00 Dobříš A - Kladno 0:3 (-22,-23,-24)
47 11. 11. 2017, 19:00 Benešov - Tuchlovice A 3:1 (15,-19,18,19)
48 11. 11. 2017, 10:00 Kolín A - Roztoky 0:3 (-23,-15,-17)
49 11. 11. 2017, 13:00 Dobřichovice B - Český Brod 3:2 (-18,-29,12,21,13)
50 11. 11. 2017, 15:00 Zruč nad Sázavou - Vlašim 3:1 (-26,21,15,20)
6. kolo
51 18. 11. 2017, 11:00 Kladno - Vlašim 3:0 (20,17,16)
52 18. 11. 2017, 10:00 Český Brod - Zruč nad Sázavou 1:3 (-15,17,-18,-20)
53 17. 11. 2017, 10:00 Roztoky - Dobřichovice B 3:0 (17,22,16)
54 18. 11. 2017, 10:00 Tuchlovice A - Kolín A 3:0 (20,14,14)
55 18. 11. 2017, 10:00 Dobříš A - Benešov 0:3 (-12,-17,-16)
56 18. 11. 2017, 15:00 Kladno - Vlašim 3:0 (19,23,21)
57 18. 11. 2017, 10:00 Český Brod - Zruč nad Sázavou 0:3 (-21,-21,-21)
58 17. 11. 2017, 10:00 Roztoky - Dobřichovice B 3:0 (16,18,25)
59 18. 11. 2017, 10:00 Tuchlovice A - Kolín A 3:0 (17,22,16)
60 18. 11. 2017, 10:00 Dobříš A - Benešov 0:3 (-20,-16,-22)
7. kolo
61 25. 11. 2017, 11:00 Benešov - Kladno 0:3 (-15,-20,-19)
62 28. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Dobříš A 0:3 (-12,-17,-17)
63 25. 11. 2017, 09:00 Dobřichovice B - Tuchlovice A 0:3 (-14,-12,-22)
64 25. 11. 2017, 11:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky 2:3 (19,-22,16,-26,-16)
65 25. 11. 2017, 10:00 Vlašim - Český Brod 3:2 (-14,19,-23,15,12)
66 25. 11. 2017, 15:00 Benešov - Kladno 1:3 (-23,-20,20,-18)
67 28. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Dobříš A 1:3 (21,-25,-13,-20)
68 25. 11. 2017, 13:00 Dobřichovice B - Tuchlovice A 0:3 (-17,-15,-14)
69 25. 11. 2017, 15:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky 0:3 (-22,-15,-23)
70 25. 11. 2017, 10:00 Vlašim - Český Brod 3:1 (14,22,-21,18)
8. kolo
71 2. 12. 2017, 10:00 Kladno - Český Brod 3:0 (24,25,20)
72 2. 12. 2017, 10:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (17,20,24)
73 2. 12. 2017, 11:00 Tuchlovice A - Zruč nad Sázavou 2:3 (-21,11,-27,23,-13)
74 2. 12. 2017, 09:00 Dobříš A - Dobřichovice B Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:0 (17,24,23)
75 2. 12. 2017, 11:00 Benešov - Kolín A 3:0 (18,17,17)
76 2. 12. 2017, 10:00 Kladno - Český Brod 3:1 (9,16,-21,12)
77 2. 12. 2017, 10:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (16,17,16)
78 2. 12. 2017, 15:00 Tuchlovice A - Zruč nad Sázavou 3:1 (23,20,-19,19)
79 2. 12. 2017, 13:00 Dobříš A - Dobřichovice B Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:1 (-23,22,21,23)
80 2. 12. 2017, 15:00 Benešov - Kolín A 3:0 (22,15,20)
9. kolo
81 9. 12. 2017, 11:00 Kolín A - Kladno 0:3 (-13,-22,-23)
82 9. 12. 2017, 10:00 Dobřichovice B - Benešov 1:3 (-21,-20,23,-19)
83 10. 12. 2017, 11:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš A 3:2 (12,16,-14,-20,10)
84 9. 12. 2017, 10:00 Vlašim - Tuchlovice A 0:3 (-17,-9,-16)
85 9. 12. 2017, 10:00 Český Brod - Roztoky 2:3 (20,-15,-17,21,-6)
86 9. 12. 2017, 15:00 Kolín A - Kladno 0:3 (-16,-21,-17)
87 9. 12. 2017, 10:00 Dobřichovice B - Benešov 2:3 (22,-17,25,-20,-7)
88 10. 12. 2017, 15:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš A 0:3 (-23,-23,-27)
89 9. 12. 2017, 10:00 Vlašim - Tuchlovice A 0:3 (-15,-15,-10)
90 9. 12. 2017, 10:00 Český Brod - Roztoky 1:3 (19,-17,-22,-16)
10. kolo
91 13. 1. 2018, 10:00 Kladno - Roztoky 3:0 (17,16,24)
92 13. 1. 2018, 10:00 Český Brod - Tuchlovice A 1:3 (-16,-14,20,-14)
93 13. 1. 2018, 10:00 Vlašim - Dobříš A 3:2 (24,-23,16,-22,14)
94 13. 1. 2018, 11:00 Zruč nad Sázavou - Benešov 0:3 (-22,-15,-21)
95 13. 1. 2018, 09:00 Dobřichovice B - Kolín A 3:0 (23,23,21)
96 13. 1. 2018, 10:00 Kladno - Roztoky 3:1 (13,8,-18,22)
97 13. 1. 2018, 10:00 Český Brod - Tuchlovice A 0:3 (-18,-23,-10)
98 13. 1. 2018, 10:00 Vlašim - Dobříš A 0:3 (-14,-16,-18)
99 13. 1. 2018, 15:00 Zruč nad Sázavou - Benešov 1:3 (-22,-12,23,-24)
100 13. 1. 2018, 13:00 Dobřichovice B - Kolín A 3:0 (21,23,12)
11. kolo
101 20. 1. 2018, 10:00 Dobřichovice B - Kladno 1:3 (-9,-30,25,-16)
102 20. 1. 2018, 11:00 Kolín A - Zruč nad Sázavou 0:3 (-12,-21,-19)
103 20. 1. 2018, 10:00 Benešov - Vlašim 3:2 (14,-22,-23,12,13)
104 20. 1. 2018, 10:00 Dobříš A - Český Brod Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:0 (19,23,19)
105 20. 1. 2018, 11:00 Tuchlovice A - Roztoky 3:1 (17,-20,19,22)
106 20. 1. 2018, 10:00 Dobřichovice B - Kladno 0:3 (-15,-16,-21)
107 20. 1. 2018, 15:00 Kolín A - Zruč nad Sázavou 1:3 (-23,25,-9,-15)
108 20. 1. 2018, 10:00 Benešov - Vlašim 3:0 (20,14,15)
109 20. 1. 2018, 10:00 Dobříš A - Český Brod Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince 3:0 (19,18,23)
110 20. 1. 2018, 15:00 Tuchlovice A - Roztoky 0:3 (-18,-24,-21)
12. kolo
111 27. 1. 2018, 10:00 Kladno - Tuchlovice A 3:1 (15,-22,17,18)
112 27. 1. 2018, 10:00 Roztoky - Dobříš A 1:3 (-24,-19,18,-18)
113 27. 1. 2018, 10:00 Český Brod - Benešov 0:3 (-19,-19,-19)
114 27. 1. 2018, 10:00 Vlašim - Kolín A 3:0 (17,18,22)
115 27. 1. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobřichovice B 2:3 (-24,-21,21,22,-18)
116 27. 1. 2018, 10:00 Kladno - Tuchlovice A 2:3 (-20,-23,21,15,-11)
117 27. 1. 2018, 10:00 Roztoky - Dobříš A 3:1 (13,-28,18,19)
118 27. 1. 2018, 10:00 Český Brod - Benešov 0:3 (-17,-22,-15)
119 27. 1. 2018, 10:00 Vlašim - Kolín A 3:0 (17,20,21)
120 27. 1. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobřichovice B 1:3 (-19,-17,23,-15)
13. kolo
121 10. 2. 2018, 11:00 Zruč nad Sázavou - Kladno 0:3 (-16,-21,-14)
122 10. 2. 2018, 09:00 Dobřichovice B - Vlašim 3:1 (15,22,-19,16)
123 3. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Český Brod 1:3 (-21,21,-22,-19)
124 10. 2. 2018, 11:00 Benešov - Roztoky 3:1 (16,18,-18,21)
125 10. 2. 2018, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice A 2:3 (-21,-23,13,18,-7)
126 10. 2. 2018, 15:00 Zruč nad Sázavou - Kladno 0:3 (-13,-18,-21)
127 10. 2. 2018, 13:00 Dobřichovice B - Vlašim 2:3 (-24,20,-17,25,-6)
128 3. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Český Brod 0:3 (-17,-23,-16)
129 10. 2. 2018, 15:00 Benešov - Roztoky 3:1 (22,22,-22,29)
130 10. 2. 2018, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice A 3:1 (21,-24,19,14)
14. kolo
131 17. 2. 2018, 10:00 Kladno - Dobříš A 2:3 (-12,20,-24,23,-5)
132 17. 2. 2018, 11:00 Tuchlovice A - Benešov 1:3 (16,-17,-17,-18)
133 17. 2. 2018, 11:00 Roztoky - Kolín A 3:0 (15,14,12)
134 17. 2. 2018, 10:00 Český Brod - Dobřichovice B 0:3 (-15,-17,-13)
135 17. 2. 2018, 10:00 Vlašim - Zruč nad Sázavou 0:3 (-20,-22,-19)
136 17. 2. 2018, 10:00 Kladno - Dobříš A 2:3 (19,-23,-21,14,-11)
137 17. 2. 2018, 15:00 Tuchlovice A - Benešov 2:3 (-17,-20,29,21,-12)
138 17. 2. 2018, 15:00 Roztoky - Kolín A 3:0 (14,19,18)
139 17. 2. 2018, 10:00 Český Brod - Dobřichovice B 2:3 (18,-25,-24,21,-13)
140 17. 2. 2018, 10:00 Vlašim - Zruč nad Sázavou 0:3 (-16,-21,-22)
15. kolo
141 24. 2. 2018, 10:00 Vlašim - Kladno Velinov E.
142 24. 2. 2018, 11:00 Zruč nad Sázavou - Český Brod Horbowyj V.
143 3. 3. 2018, 09:00 Dobřichovice B - Roztoky Ibl J.
144 24. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Tuchlovice A Kladivo P.
145 24. 2. 2018, 11:00 Benešov - Dobříš A Syrový M.
146 24. 2. 2018, 10:00 Vlašim - Kladno Velinov E.
147 24. 2. 2018, 15:00 Zruč nad Sázavou - Český Brod Horbowyj V.
148 3. 3. 2018, 13:00 Dobřichovice B - Roztoky Svoboda J.
149 24. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Tuchlovice A Kladivo P.
150 24. 2. 2018, 15:00 Benešov - Dobříš A Syrový M.
16. kolo
151 10. 3. 2018, 10:00 Kladno - Benešov Velinov E.
152 10. 3. 2018, 09:00 Dobříš A - Kolín A Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince Tvrz J.
153 10. 3. 2018, 11:00 Tuchlovice A - Dobřichovice B Ibl J.
154 10. 3. 2018, 11:00 Roztoky - Zruč nad Sázavou Hrubý F.
155 10. 3. 2018, 10:00 Český Brod - Vlašim Kalina J.
156 10. 3. 2018, 10:00 Kladno - Benešov Velinov E.
157 10. 3. 2018, 13:00 Dobříš A - Kolín A Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince Tvrz J.
158 10. 3. 2018, 15:00 Tuchlovice A - Dobřichovice B Ibl J.
159 10. 3. 2018, 15:00 Roztoky - Zruč nad Sázavou Hrubý F.
160 10. 3. 2018, 10:00 Český Brod - Vlašim Kalina J.
17. kolo
161 17. 3. 2018, 10:00 Český Brod - Kladno Syrový M.
162 17. 3. 2018, 10:00 Vlašim - Roztoky Kalina J.
163 17. 3. 2018, 11:00 Zruč nad Sázavou - Tuchlovice A Šlechta J.
164 17. 3. 2018, 10:00 Dobřichovice B - Dobříš A Jisl J.
165 17. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Benešov Nastoupil V.
166 17. 3. 2018, 10:00 Český Brod - Kladno Syrový M.
167 17. 3. 2018, 10:00 Vlašim - Roztoky Kalina J.
168 17. 3. 2018, 15:00 Zruč nad Sázavou - Tuchlovice A Šlechta J.
169 17. 3. 2018, 10:00 Dobřichovice B - Dobříš A Jisl J.
170 17. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Benešov Nastoupil V.
18. kolo
171 24. 3. 2018, 10:00 Kladno - Kolín A Kubišta J.
172 24. 3. 2018, 10:00 Benešov - Dobřichovice B Horbowyj V.
173 24. 3. 2018, 09:00 Dobříš A - Zruč nad Sázavou Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince Kalina J.
174 24. 3. 2018, 11:00 Tuchlovice A - Vlašim Šlechta J.
175 24. 3. 2018, 11:00 Roztoky - Český Brod Hrubý F.
176 24. 3. 2018, 10:00 Kladno - Kolín A Kubišta J.
177 24. 3. 2018, 10:00 Benešov - Dobřichovice B Horbowyj V.
178 24. 3. 2018, 13:00 Dobříš A - Zruč nad Sázavou Pořadatel: ZŠ Jince - Slavíkova 26 - Jince Kalina J.
179 24. 3. 2018, 15:00 Tuchlovice A - Vlašim Šlechta J.
180 24. 3. 2018, 15:00 Roztoky - Český Brod Hrubý F.
© ČVS 2015