26. kolo
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-Sportovní klub policie Holešov, z.s.
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-VK Napajedla
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.-VK Valašské Meziříčí
VSK Staré Město-VK MEZ Vsetín
Příští kolo
Sportovní klub policie Holešov, z.s.-VSK Staré MěstoSO16.3.15:00
VK MEZ Vsetín-TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.SO16.3.10:00
VK Valašské Meziříčí-Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SO16.3.10:00
VK Napajedla-TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.SO16.3.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sportovní klub policie Holešov, z.s.1612112 43:1639
2 VSK Staré Město149302 38:1833
3 VK Valašské Meziříčí147205 31:2225
4 VK MEZ Vsetín168017 31:2725
5 VK Napajedla166136 30:3223
6 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.166127 30:3122
7 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.166019 23:3519
8 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.1600016 3:480
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP Zlínského kraje 2018/19
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 1:3 (-30,25,-15,-19)
2 6. 10. 2018, 11:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 3:0 (21,18,22)
3 12. 1. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (11,15,22)
4 6. 10. 2018, 10:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (22,21,-27,25)
2. kolo
5 6. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 1:3 (-7,-22,23,-24)
6 6. 10. 2018, 15:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 3:2 (19,-22,-23,13,5)
7 12. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (21,22,15)
8 6. 10. 2018, 13:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (19,-17,21,19)
3. kolo
9 13. 10. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (17,15,-24,21)
10 9. 11. 2018, 17:30 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město 0:3 (-16,-22,-21)
11 13. 10. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín 1:3 (-23,25,-21,-20)
12 13. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí 3:1 (23,23,-18,21)
4. kolo
13 13. 10. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:2 (15,12,-22,-14,8)
14 9. 11. 2018, 19:30 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město 0:3 (-14,-22,-21)
15 13. 10. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín 0:3 (-15,-14,-18)
16 13. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí 2:3 (-25,23,-21,22,-12)
5. kolo
17 2. 2. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Radoměřský V.
18 20. 10. 2018, 11:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla 2:3 (-21,19,22,-21,-9)
19 20. 10. 2018, 14:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 3:0 (19,14,21)
20 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (20,15,21)
6. kolo
21 2. 2. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Radoměřský V.
22 20. 10. 2018, 15:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla 1:3 (29,-24,-15,-13)
23 20. 10. 2018, 16:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 1:3 (-21,11,-19,-21)
24 1. 12. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (22,26,9)
7. kolo
25 3. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (10,15,10)
26 3. 11. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:0 (20,15,22)
27 3. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - VSK Staré Město 2:3 (20,-24,24,-21,-10)
28 3. 11. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín 0:3 (-23,-23,-15)
8. kolo
29 3. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (11,9,21)
30 3. 11. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (-23,20,24,17)
31 3. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - VSK Staré Město 1:3 (18,-12,-20,-13)
32 3. 11. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín 3:1 (15,-20,25,21)
9. kolo
33 17. 11. 2018, 09:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 3:1 (23,-13,17,25)
34 17. 11. 2018, 10:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí odloženo Dziacký J.
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla 3:0 (23,19,17)
36 17. 11. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 1:3 (-21,-23,24,-21)
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 0:3 (-18,-22,-21)
38 17. 11. 2018, 13:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí odloženo Dziacký J.
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla 3:2 (-17,-14,14,20,8)
40 17. 11. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 1:3 (-20,21,-20,-22)
11. kolo
41 24. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 3:0 (13,14,20)
42 24. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (22,11,20)
43 24. 11. 2018, 11:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:0
44 1. 12. 2018, 10:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město 1:3 (-20,-21,21,-20)
12. kolo
45 24. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 3:0 (11,17,17)
46 24. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 3:0 (19,23,16)
47 24. 11. 2018, 15:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1
48 1. 12. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město 1:3 (-20,20,-15,-19)
13. kolo
49 8. 12. 2018, 14:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 3:1 (22,-23,21,21)
50 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín 3:1 (-20,23,17,21)
51 8. 12. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-16,-18,-19)
52 8. 12. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla 0:3 (-18,-19,-17)
14. kolo
53 8. 12. 2018, 16:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. 3:2 (-18,26,19,-14,8)
54 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín 3:0 (23,19,14)
55 8. 12. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-27,-19,-28)
56 8. 12. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla 1:3 (18,-21,-13,-22)
15. kolo
57 12. 1. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla 3:0 (20,20,21)
58 5. 1. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí 3:1 (-20,17,13,17)
59 6. 10. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín 0:3 (-11,-18,-14)
60 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město 2:3 (-16,21,-17,21,-12)
16. kolo
61 12. 1. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla 3:0 (20,20,21)
62 5. 1. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí 1:3 (25,-20,-24,-21)
63 6. 10. 2018, 19:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín 1:3 (-18,-18,17,-26)
64 12. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město 3:1 (17,-25,23,25)
17. kolo
65 26. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Bemer K.
66 26. 1. 2019, 10:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
67 19. 1. 2019, 09:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Radoměřský V.
68 26. 1. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla Sirotek V.
18. kolo
69 26. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Bemer K.
70 26. 1. 2019, 13:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
71 19. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Radoměřský V.
72 26. 1. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla Sirotek V.
19. kolo
73 20. 10. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí 3:1 (-22,22,20,19)
74 2. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín Prokopec V.
75 2. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město Šebesta D.
76 2. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
20. kolo
77 20. 10. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí 3:1 (21,21,-27,21)
78 2. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín Prokopec V.
79 2. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město Šebesta D.
80 2. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
21. kolo
81 9. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
82 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Pytela J.
83 9. 2. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK Napajedla Dziacký J.
84 23. 2. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí Horák A.
22. kolo
85 9. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
86 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Pytela J.
87 9. 2. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK Napajedla Dziacký J.
88 23. 2. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí Horák A.
23. kolo
89 16. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín Zaoral K.
90 16. 2. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město Sirotek V.
91 16. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
92 17. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
24. kolo
93 16. 2. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín Zaoral K.
94 16. 2. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město Sirotek V.
95 16. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
96 17. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
25. kolo
97 9. 3. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Šebesta D.
98 8. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla Možnár M.
99 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
100 9. 3. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín Peťura Z.
26. kolo
101 9. 3. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Šebesta D.
102 8. 3. 2019, 20:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla Možnár M.
103 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
104 9. 3. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín Peťura Z.
27. kolo
105 16. 3. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město Zaoral K.
106 16. 3. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Laža P.
107 16. 3. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Sirotek V.
108 16. 3. 2019, 10:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Prokopec V.
28. kolo
109 16. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město Zaoral K.
110 16. 3. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Laža P.
111 16. 3. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Sirotek V.
112 16. 3. 2019, 13:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Prokopec V.
© ČVS 2015-2018