Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
25.12.2018

Program a výsledky RD 03/04 chlapci v roce 2018

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 14.-17.1. Mikulov 4. kemp, nominace, info
2 11.-14.2. Mikulov VT, nominace
3  6.-8.3. Mikulov VT, nominace
4 10.-13.5. Dobřichovice VT, nominace
5 17.-20.5. Dobřichovice VT, nominace
6 24.-27.5. Č. Budějovice VT, nominace
7 7.-10.6. České Budějovice VT, nominace
8 14.-17.6. Kolín VT, nominace
9 22.-24.6. Kolín VT, nominace
10 16.-20.7. Kolín VT, nominace
11 23.-27.7. Kolín VT, nominace
12 30.7.-8.8. Kolín VT, T Dřevěnice, nominace
13 13.-15.8. Mikulov VT, nominace
14 16.-19.8. Mikulov VT společně s POL a SVK, nominace - info
ČR - Slovensko 4:0 a 4:0
ČR - Polsko 4 x 1:2
15 27.-30.9. Mikulov VT, UTK 2-M-C, nominace
30.9. SCM-CVS-KTI - Olomoucko 0:3 (-21,-20,-23)
30.9. SCM-CVS-KTI - Česká Třebová II 3:0 (23,25,17)
16 25.-28.10. Mikulov VT, UTK 2-M, nominace
28.10. SCM-CVS-KTI - Šlapanice 1:3 (-19,-19,16,-24)
28.10. SCM-CVS-KTI - Lanškroun 1:3 (-16,-15,16,-16)
17 8.-11.11. Police (POL) MT, nominace
9.11. Polsko A - ČR 3:0
10.11. MOS Waršava - ČR 1:3
10.11. SCM Spala - ČR 1:3
11.11. SCM Gdaňsk - ČR 0:3 info
18 21.-25.11. Trenčín (SVK)
Mikulov
PU, VT, UTK 2-M, nominace
22.11. Trenčín, Slovensko - ČR 0:3 (-22,-18,-24)
22.11. Slovensko - ČR 0:3 (-21,-20,-12)
25.11. SCM-CVS-KTI - Holubice 0:3 (-18,-13,-23)
25.11. SCM-CVS-KTI - Morávka 0:3 (-14,-15,-20)
19 4.-9.12. Nowy Dwor Mazowiecky (POL)
Mikulov
VT, POL, nominace
9.12. SCM-CVS-KTI - Drásov 1:3 (-14,21,-24,-17)
9.12. SCM-CVS-KTI - Volejbal Ostrava 2:3 (-23,17,22,-23,-9)
20 12.-16.12. Nymburk VT, nominace
21 18.-22.12. Nymburk VT, nominace
22 27.-29.12. Praha MT, nominace
sk A U19 27. 12.
ČR B - VK Lvi Praha 0:2
VK Jihostroj ČB - ČR B 2:0
ČR B - Dánsko U19 A 2:0
Alessandria MU 19 - ČR B 0:2, 3. místo ve skupině
playoff 28.12.
ČR B - Sparta Krakow 1:2
sk B 27. 12.
ČR A - VSK. Č. Krumlov 2:0
VK Teplice - ČR A 0:2
ČR A - Dánsko U19 B 2:0
Sparta Krakow - ČR A 1:2, 1. místo ve skupině
play off 28.12.
Dánsko U19 A - ČR A 0:2
VSK Český Krumlov - ČR A 0:2
o 1. místo 29.12.
VK Lvi Praha - ČR A 2:0 - 2. místo

 

Program a výsledky RD chlapci 03/04 ZDE

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

finále: Bělorusko – Turecko 0:3 (16:25, 21:25, 19:25), o 3. místo: Nizozemsko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:16, 25:16), semifinále: Nizozemsko –...

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

finále: Česká republika - Chorvatsko 3:1 (18:25, 25:15, 25:22, 25:22), o 3. místo: Bělorusko - Španělsko 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)

 
2019 MS U21 beachvolejbal - Udon Thani (THA)

Na MS U21 obsadila dvojice Martina Maixnerová / Karin Žolnerčíková 9. místo.

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League - ženy semifinále

Česká republika - Bělorusko 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 26:24), Chorvatsko - Španělsko 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:20)  

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018