Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

2. liga muži - skupina B

18. kolo
Volejbalový klub Choceň, z.s.-Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
TJ Slavia HK-Tělovýchovná jednota PRAGA
Volejbalový klub Hronov, z.s.-TJ Turnov
Volejbal Modřany, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.-TJ Žďár nad Sázavou z.s.
Příští kolo
Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.-TJ Žďár nad Sázavou z.s.SO12.1.10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s.SO12.1.10:00
Volejbal Modřany, z.s.-TJ TurnovSO12.1.10:00
Volejbalový klub Hronov, z.s.-Tělovýchovná jednota PRAGASO12.1.10:00
TJ Slavia HK-Volejbalový klub Choceň, z.s.SO12.1.10:00
kalendář skupiny
2. liga muži - skupina B
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
2 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
3 6. 10. 2018, 10:00 TJ Turnov - Volejbal Modřany, z.s. .
4 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
5 6. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slavia HK .
2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
7 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
8 6. 10. 2018, 14:00 TJ Turnov - Volejbal Modřany, z.s. .
9 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
10 6. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slavia HK .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia HK .
12 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
13 13. 10. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
14 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Turnov .
15 13. 10. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
4. kolo
16 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia HK .
17 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
18 13. 10. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
19 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Turnov .
20 13. 10. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
5. kolo
21 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
22 20. 10. 2018, 10:00 TJ Turnov - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
23 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
24 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
25 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
6. kolo
26 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
27 20. 10. 2018, 14:00 TJ Turnov - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
28 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
29 20. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
30 20. 10. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
32 3. 11. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Slavia HK .
33 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
34 3. 11. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
35 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Turnov .
8. kolo
36 3. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
37 3. 11. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Slavia HK .
38 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
39 3. 11. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
40 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Turnov .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
42 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
43 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
44 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
45 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
47 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
48 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
49 10. 11. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
50 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
52 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
53 17. 11. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Slavia HK .
54 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
55 17. 11. 2018, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota PRAGA .
12. kolo
56 17. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
57 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
58 17. 11. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Slavia HK .
59 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
60 17. 11. 2018, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota PRAGA .
13. kolo
61 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
62 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Turnov .
63 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
64 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
65 1. 12. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
14. kolo
66 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
67 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Turnov .
68 1. 12. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
69 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
70 1. 12. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
15. kolo
71 8. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
72 8. 12. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
73 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
74 8. 12. 2018, 10:00 TJ Turnov - TJ Slavia HK .
75 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
16. kolo
76 8. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
77 8. 12. 2018, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
78 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
79 8. 12. 2018, 14:00 TJ Turnov - TJ Slavia HK .
80 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
17. kolo
81 15. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
82 15. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota PRAGA .
83 15. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Turnov .
84 15. 12. 2018, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
85 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
18. kolo
86 15. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
87 15. 12. 2018, 14:00 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota PRAGA .
88 15. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Turnov .
89 15. 12. 2018, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
90 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
19. kolo
91 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
92 12. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
93 12. 1. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Turnov .
94 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
95 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
20. kolo
96 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
97 12. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
98 12. 1. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Turnov .
99 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
100 12. 1. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
102 19. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
103 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbal Modřany, z.s. .
104 19. 1. 2019, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
105 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
107 19. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
108 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Volejbal Modřany, z.s. .
109 19. 1. 2019, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
110 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
112 26. 1. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Turnov .
113 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
114 26. 1. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
115 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia HK .
24. kolo
116 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
117 26. 1. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Turnov .
118 26. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
119 26. 1. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
120 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - TJ Slavia HK .
25. kolo
121 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
122 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - Volejbal Modřany, z.s. .
123 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
124 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
125 9. 2. 2019, 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
26. kolo
126 9. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
127 9. 2. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - Volejbal Modřany, z.s. .
128 9. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
129 9. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
130 9. 2. 2019, 14:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
27. kolo
131 16. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Turnov .
132 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
133 16. 2. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
134 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Slavia HK .
135 16. 2. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
28. kolo
136 16. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Turnov .
137 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
138 16. 2. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
139 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Slavia HK .
140 16. 2. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
29. kolo
141 23. 2. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
142 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
143 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
144 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
145 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Turnov .
30. kolo
146 23. 2. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
147 23. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
148 23. 2. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
149 23. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
150 23. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Turnov .
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
152 9. 3. 2019, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
153 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Slavia HK .
154 9. 3. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
155 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
32. kolo
156 9. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
157 9. 3. 2019, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
158 9. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - TJ Slavia HK .
159 9. 3. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
160 9. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
162 16. 3. 2019, 10:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
163 16. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
164 16. 3. 2019, 10:00 TJ Slavia HK - TJ Turnov .
165 16. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
34. kolo
166 16. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. .
167 16. 3. 2019, 14:00 Volejbal Modřany, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
168 16. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. .
169 16. 3. 2019, 14:00 TJ Slavia HK - TJ Turnov .
170 16. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělovýchovná jednota PRAGA .
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
172 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Slavia HK .
173 23. 3. 2019, 10:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
174 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
175 23. 3. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
36. kolo
176 23. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
177 23. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - TJ Slavia HK .
178 23. 3. 2019, 14:00 TJ Turnov - Volejbalový klub Hronov, z.s. .
179 23. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Malá Skála z.s. - Volejbal Modřany, z.s. .
180 23. 3. 2019, 14:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
© ČVS 2015-2018