Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Skupina B

8. kolo
Hronov3:2Kometa Brno(-21, 19, -16, 20, 11)
Česká Lípa3:0Turnov(14, 25, 14)
Havlíčkův Brod1:3Česká Třebová II(-21, -21, 24, -13)
Žďár n.S.3:1Choceň(14, 12, -20, 15)
Mnichovo Hradiště0:3Dvůr Králové n. L.(-14, -19, -21)
Příští kolo
Dvůr Králové n. L.3:0HronovSO9.11.10:00
Choceň3:1Mnichovo HradištěSO9.11.10:00
Havlíčkův Brod3:1Žďár n.S.SO9.11.10:00
Turnov0:3Česká Třebová IISO9.11.11:00
Kometa Brno0:3Česká LípaSO9.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Česká Lípa 32 28 1 0 3 89:20 2616:2099 86
2 Česká Třebová II 32 18 4 1 9 76:46 2805:2646 63
3 Hronov 32 15 6 0 11 68:55 2737:2700 57
4 Dvůr Králové n. L. 32 16 1 3 12 65:55 2689:2605 53
5 Choceň 32 13 3 3 13 60:62 2629:2702 48
6 Kometa Brno 32 11 1 8 12 55:71 2698:2789 43
7 Žďár n.S. 32 11 3 3 15 55:65 2671:2637 42
8 Havlíčkův Brod 32 11 3 1 17 53:65 2569:2655 40
9 Turnov 32 5 4 5 18 47:79 2620:2874 28
10 Mnichovo Hradiště 32 5 1 3 23 32:82 2345:2672 20
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 11:00 Žďár n.S. - Hronov 2:3 (-20,18,-18,17,-9)
2 27. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Česká Třebová II 0:3 (-19,-21,-24)
3 5. 10. 2019, 09:00 Dvůr Králové n. L. - Česká Lípa 0:3 (-21,-17,-18)
4 5. 10. 2019, 10:00 Choceň - Kometa Brno 1:3 (25,-25,-21,-25)
5 5. 10. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Turnov 3:1 (15,23,-20,22)
2. kolo
6 5. 10. 2019, 15:00 Žďár n.S. - Hronov 3:1 (23,-14,21,18)
7 27. 10. 2019, 13:00 Mnichovo Hradiště - Česká Třebová II 0:3 (-16,-26,-14)
8 5. 10. 2019, 13:00 Dvůr Králové n. L. - Česká Lípa 0:3 (-11,-19,-25)
9 5. 10. 2019, 14:00 Choceň - Kometa Brno 3:0 (18,23,17)
10 5. 10. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Turnov 3:2 (-22,-20,23,16,11)
3. kolo
11 12. 10. 2019, 10:00 Hronov - Turnov 3:1 (-22,18,18,20)
12 12. 10. 2019, 10:00 Kometa Brno - Havlíčkův Brod 3:1 (-20,19,15,24)
13 12. 10. 2019, 10:00 Česká Lípa - Choceň 3:0 (10,13,12)
14 12. 10. 2019, 11:00 Česká Třebová II - Dvůr Králové n. L. 1:3 (-18,20,-20,-18)
15 12. 10. 2019, 11:00 Žďár n.S. - Mnichovo Hradiště 3:0 (12,22,22)
4. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 Hronov - Turnov 3:1 (-21,19,24,22)
17 12. 10. 2019, 14:00 Kometa Brno - Havlíčkův Brod 2:3 (-21,21,-23,10,-13)
18 12. 10. 2019, 14:00 Česká Lípa - Choceň 3:1 (13,-20,14,15)
19 12. 10. 2019, 15:00 Česká Třebová II - Dvůr Králové n. L. 3:1 (-18,23,21,16)
20 12. 10. 2019, 15:00 Žďár n.S. - Mnichovo Hradiště 3:0 (21,14,18)
5. kolo
21 20. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Hronov 1:3 (-13,-23,18,-20)
22 19. 10. 2019, 09:00 Dvůr Králové n. L. - Žďár n.S. 3:1 (-31,22,18,23)
23 19. 10. 2019, 10:00 Choceň - Česká Třebová II 3:1 (22,20,-8,19)
24 19. 10. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Česká Lípa 0:3 (-18,-19,-21)
25 19. 10. 2019, 09:00 Turnov - Kometa Brno 1:3 (-22,20,-20,-16)
6. kolo
26 20. 10. 2019, 14:00 Mnichovo Hradiště - Hronov 3:1 (22,-21,18,21)
27 19. 10. 2019, 13:00 Dvůr Králové n. L. - Žďár n.S. 3:2 (-21,20,20,-18,12)
28 19. 10. 2019, 14:00 Choceň - Česká Třebová II 3:1 (19,16,-24,16)
29 19. 10. 2019, 13:00 Havlíčkův Brod - Česká Lípa 0:3 (-16,-18,-20)
30 19. 10. 2019, 12:00 Turnov - Kometa Brno 1:3 (23,-22,-19,-19)
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 Hronov - Kometa Brno 3:0 (14,23,18)
32 26. 10. 2019, 10:00 Česká Lípa - Turnov 3:0 (18,20,14)
33 28. 9. 2019, 11:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová II 1:3 (14,-19,-18,-22)
34 2. 11. 2019, 11:00 Žďár n.S. - Choceň 3:0 (20,16,25)
35 23. 11. 2019, 11:00 Mnichovo Hradiště - Dvůr Králové n. L. 3:2 (-22,22,-23,24,12)
8. kolo
36 2. 11. 2019, 14:00 Hronov - Kometa Brno 3:2 (-21,19,-16,20,11)
37 26. 10. 2019, 14:00 Česká Lípa - Turnov 3:0 (14,25,14)
38 28. 9. 2019, 15:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová II 1:3 (-21,-21,24,-13)
39 2. 11. 2019, 15:00 Žďár n.S. - Choceň 3:1 (14,12,-20,15)
40 23. 11. 2019, 15:00 Mnichovo Hradiště - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-14,-19,-21)
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov NH 3:0 (21,21,15)
42 9. 11. 2019, 10:00 Choceň - Mnichovo Hradiště 3:1 (-16,22,13,13)
43 9. 11. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.S. 3:1 (30,17,-25,23)
44 9. 11. 2019, 11:00 Turnov - Česká Třebová II 0:3 (-15,-16,-22)
45 9. 11. 2019, 10:00 Kometa Brno - Česká Lípa 0:3 (-14,-23,-19)
10. kolo
46 9. 11. 2019, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov NH 1:3 (-24,-17,16,-22)
47 9. 11. 2019, 14:00 Choceň - Mnichovo Hradiště 3:1 (18,-21,18,20)
48 9. 11. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.S. 0:3 (-18,-19,-17)
49 9. 11. 2019, 15:00 Turnov - Česká Třebová II 2:3 (-28,17,28,-22,-14)
50 9. 11. 2019, 14:00 Kometa Brno - Česká Lípa 0:3 (-23,-25,-23)
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 Hronov - Česká Lípa 0:3 (-18,-23,-22)
52 16. 11. 2019, 11:00 Česká Třebová II - Kometa Brno 3:2 (22,-28,22,-20,13)
53 16. 11. 2019, 11:00 Žďár n.S. - Turnov 3:1 (-20,18,9,15)
54 16. 11. 2019, 11:00 Mnichovo Hradiště - Havlíčkův Brod 0:3 (-17,-20,-19)
55 16. 11. 2019, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň 3:1 (17,-24,18,22)
12. kolo
56 16. 11. 2019, 14:00 Hronov - Česká Lípa 1:3 (-17,26,-17,-15)
57 16. 11. 2019, 15:00 Česká Třebová II - Kometa Brno 3:2 (23,-25,-18,16,16)
58 16. 11. 2019, 15:00 Žďár n.S. - Turnov 3:0 (20,27,23)
59 16. 11. 2019, 15:00 Mnichovo Hradiště - Havlíčkův Brod 1:3 (-20,-16,18,-22)
60 16. 11. 2019, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň 3:0 (11,23,13)
13. kolo
61 30. 11. 2019, 10:00 Choceň - Hronov 3:0 (18,19,18)
62 30. 11. 2019, 11:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. 3:1 (20,19,-23,17)
63 30. 11. 2019, 13:30 Turnov - Mnichovo Hradiště 1:3 (-20,-20,19,-16)
64 30. 11. 2019, 10:00 Kometa Brno - Žďár n.S. 3:1 (18,-22,20,19)
65 10. 11. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Česká Lípa 3:1 (-22,18,23,15)
14. kolo
66 30. 11. 2019, 14:00 Choceň - Hronov 2:3 (15,-19,21,-21,-20)
67 30. 11. 2019, 15:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-20,-13,-20)
68 30. 11. 2019, 16:30 Turnov - Mnichovo Hradiště 0:3 (-17,-20,-16)
69 30. 11. 2019, 14:00 Kometa Brno - Žďár n.S. 3:0 (21,24,21)
70 10. 11. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Česká Lípa 3:0 (10,20,17)
15. kolo
71 7. 12. 2019, 10:00 Hronov - Česká Třebová II 3:1 (23,17,-24,23)
72 7. 12. 2019, 11:00 Žďár n.S. - Česká Lípa 1:3 (-16,-17,15,-21)
73 7. 12. 2019, 10:00 Kometa Brno - Mnichovo Hradiště 3:1 (23,-26,19,20)
74 7. 12. 2019, 09:00 Dvůr Králové n. L. - Turnov 3:0 (21,14,20)
75 7. 12. 2019, 10:00 Choceň - Havlíčkův Brod 3:1 (21,-14,21,17)
16. kolo
76 7. 12. 2019, 14:00 Hronov - Česká Třebová II 3:1 (-19,16,21,25)
77 7. 12. 2019, 15:00 Žďár n.S. - Česká Lípa 0:3 (-14,-18,-22)
78 7. 12. 2019, 14:00 Kometa Brno - Mnichovo Hradiště 3:0 (23,18,19)
79 7. 12. 2019, 13:00 Dvůr Králové n. L. - Turnov 3:0 (16,20,21)
80 7. 12. 2019, 14:00 Choceň - Havlíčkův Brod 3:0 (16,22,21)
17. kolo
81 14. 12. 2019, 10:00 Havlíčkův Brod - Hronov 0:3 (-15,-19,-23)
82 14. 12. 2019, 10:00 Turnov - Choceň NH 1:3 (27,-16,-14,-18)
83 14. 12. 2019, 10:00 Kometa Brno - Dvůr Králové n. L. 3:1 (21,-15,22,15)
84 24. 11. 2019, 10:00 Česká Lípa - Mnichovo Hradiště NH - SH gymnázia, Žitavská 2969, Česká Lípa 3:0 (14,14,17)
85 14. 12. 2019, 10:00 Česká Třebová II - Žďár n.S. 3:0 (16,23,15)
18. kolo
86 14. 12. 2019, 14:00 Havlíčkův Brod - Hronov 1:3 (-28,-27,14,-21)
87 14. 12. 2019, 14:00 Turnov - Choceň NH 3:2 (-18,22,-24,17,12)
88 14. 12. 2019, 14:00 Kometa Brno - Dvůr Králové n. L. 3:1 (14,-19,16,19)
89 24. 11. 2019, 14:00 Česká Lípa - Mnichovo Hradiště NH - SH gymnázia, Žitavská 2969, Česká Lípa 3:0 (14,20,21)
90 14. 12. 2019, 14:00 Česká Třebová II - Žďár n.S. 3:0 (20,17,27)
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 Hronov - Žďár n.S. 3:1 (25,26,-25,19)
92 11. 1. 2020, 11:00 Česká Třebová II - Mnichovo Hradiště 0:3 (-21,-23,-28)
93 11. 1. 2020, 10:00 Česká Lípa - Dvůr Králové n. L. 3:1 (-22,15,16,18)
94 11. 1. 2020, 10:00 Kometa Brno - Choceň 2:3 (-17,-22,22,18,-8)
95 11. 1. 2020, 10:00 Turnov - Havlíčkův Brod 0:3 (-14,-18,-22)
20. kolo
96 11. 1. 2020, 14:00 Hronov - Žďár n.S. 3:0 (21,20,24)
97 11. 1. 2020, 15:00 Česká Třebová II - Mnichovo Hradiště 3:0 (21,18,21)
98 11. 1. 2020, 14:00 Česká Lípa - Dvůr Králové n. L. 3:0 (13,16,18)
99 11. 1. 2020, 14:00 Kometa Brno - Choceň 1:3 (-15,25,-20,-22)
100 11. 1. 2020, 13:00 Turnov - Havlíčkův Brod 3:1 (21,21,-18,20)
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Turnov - Hronov 3:0 (22,23,13)
102 18. 1. 2020, 11:00 Havlíčkův Brod - Kometa Brno 3:0 (18,17,15)
103 18. 1. 2020, 10:00 Choceň - Česká Lípa 0:3 (-16,-22,-17)
104 18. 1. 2020, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Česká Třebová II 3:1 (17,-13,20,20)
105 19. 1. 2020, 10:30 Mnichovo Hradiště - Žďár n.S. 1:3 (21,-26,-20,-16)
22. kolo
106 18. 1. 2020, 13:00 Turnov - Hronov 2:3 (19,-21,-20,16,-15)
107 18. 1. 2020, 15:00 Havlíčkův Brod - Kometa Brno 3:2 (-23,20,-23,22,6)
108 18. 1. 2020, 14:00 Choceň - Česká Lípa 1:3 (-23,22,-22,-20)
109 18. 1. 2020, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Česká Třebová II 1:3 (-19,18,-23,-23)
110 19. 1. 2020, 13:30 Mnichovo Hradiště - Žďár n.S. 2:3 (-19,-20,22,19,-9)
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 Hronov - Mnichovo Hradiště 3:0 (14,19,20)
112 25. 1. 2020, 10:00 Žďár n.S. - Dvůr Králové n. L. NH 2 - ZŠ Palachova 1:3 (18,-18,-24,-23)
113 25. 1. 2020, 11:00 Česká Třebová II - Choceň 3:0 (21,22,14)
114 25. 1. 2020, 10:00 Česká Lípa - Havlíčkův Brod 3:0 (22,16,15)
115 25. 1. 2020, 10:00 Kometa Brno - Turnov 3:1 (-19,10,19,17)
24. kolo
116 25. 1. 2020, 14:00 Hronov - Mnichovo Hradiště 3:1 (24,-17,21,19)
117 25. 1. 2020, 14:00 Žďár n.S. - Dvůr Králové n. L. NH 2 - ZŠ Palachova 3:2 (19,18,-16,-21,13)
118 25. 1. 2020, 15:00 Česká Třebová II - Choceň 3:0 (22,24,20)
119 25. 1. 2020, 14:00 Česká Lípa - Havlíčkův Brod 3:1 (20,-17,15,13)
120 25. 1. 2020, 14:00 Kometa Brno - Turnov 3:2 (21,-21,-29,15,8)
25. kolo
121 8. 2. 2020, 10:00 Kometa Brno - Hronov 0:3 (-14,-22,-21)
122 8. 2. 2020, 09:00 Turnov - Česká Lípa 2:3 (-23,-17,23,23,-10)
123 1. 2. 2020, 11:00 Česká Třebová II - Havlíčkův Brod 3:1 (12,21,-20,19)
124 8. 2. 2020, 10:00 Choceň - Žďár n.S. 3:1 (23,24,-19,20)
125 8. 2. 2020, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Mnichovo Hradiště 3:1 (17,21,-21,12)
26. kolo
126 8. 2. 2020, 14:00 Kometa Brno - Hronov 2:3 (17,20,-15,-20,-7)
127 8. 2. 2020, 13:00 Turnov - Česká Lípa 3:1 (22,21,-20,16)
128 1. 2. 2020, 15:00 Česká Třebová II - Havlíčkův Brod 3:0 (21,19,27)
129 8. 2. 2020, 14:00 Choceň - Žďár n.S. 3:2 (-19,23,20,-22,10)
130 8. 2. 2020, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Mnichovo Hradiště 3:0 (20,20,14)
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. 0:3 (-12,-31,-21)
132 16. 2. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Choceň 0:3 (-23,-22,-22)
133 15. 2. 2020, 11:00 Žďár n.S. - Havlíčkův Brod 3:2 (21,16,-23,-23,10)
134 15. 2. 2020, 10:00 Česká Třebová II - Turnov 2:3 (23,-18,-21,15,-15)
135 15. 2. 2020, 10:00 Česká Lípa - Kometa Brno 3:0 (13,19,21)
28. kolo
136 15. 2. 2020, 14:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. 1:3 (20,-23,-15,-20)
137 16. 2. 2020, 14:00 Mnichovo Hradiště - Choceň 3:0 (24,19,18)
138 15. 2. 2020, 15:00 Žďár n.S. - Havlíčkův Brod 0:3 (-24,-20,-28)
139 15. 2. 2020, 14:00 Česká Třebová II - Turnov 3:1 (-19,21,22,24)
140 15. 2. 2020, 14:00 Česká Lípa - Kometa Brno 3:0 (15,19,17)
29. kolo
141 29. 2. 2020, 10:00 Česká Lípa - Hronov 3:0 (23,18,17)
142 22. 2. 2020, 10:00 Kometa Brno - Česká Třebová II 1:3 (-16,-20,24,-22)
143 22. 2. 2020, 10:00 Turnov - Žďár n.S. 3:0 (22,10,19)
144 22. 2. 2020, 11:00 Havlíčkův Brod - Mnichovo Hradiště 3:0 (19,19,16)
145 22. 2. 2020, 10:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. 3:0 (24,23,20)
30. kolo
146 29. 2. 2020, 14:00 Česká Lípa - Hronov 3:1 (20,-20,22,22)
147 22. 2. 2020, 14:00 Kometa Brno - Česká Třebová II 2:3 (-20,16,21,-20,-16)
148 22. 2. 2020, 14:00 Turnov - Žďár n.S. 3:0 (21,23,20)
149 22. 2. 2020, 15:00 Havlíčkův Brod - Mnichovo Hradiště 3:0 (26,16,22)
150 22. 2. 2020, 14:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. 3:2 (-21,20,-32,20,9)
31. kolo
151 7. 3. 2020, 11:00 Hronov - Choceň 3:1 (-18,24,12,20)
152 7. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod 1:3 (22,-20,-24,-21)
153 1. 3. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Turnov 2:3 (23,-20,-22,21,-13)
154 7. 3. 2020, 11:00 Žďár n.S. - Kometa Brno 3:0 (22,9,16)
155 23. 2. 2020, 10:00 Česká Lípa - Česká Třebová II 3:1 (14,-23,19,17)
32. kolo
156 7. 3. 2020, 15:00 Hronov - Choceň 3:2 (9,-18,21,-23,10)
157 7. 3. 2020, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod 3:1 (14,-22,20,24)
158 1. 3. 2020, 13:00 Mnichovo Hradiště - Turnov 2:3 (21,16,-23,-18,-9)
159 7. 3. 2020, 15:00 Žďár n.S. - Kometa Brno 3:1 (-18,18,17,18)
160 23. 2. 2020, 14:00 Česká Lípa - Česká Třebová II 3:1 (-22,14,22,23)
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová II - Hronov .
162 14. 3. 2020, 10:00 Česká Lípa - Žďár n.S. .
163 14. 3. 2020, 11:00 Mnichovo Hradiště - Kometa Brno .
164 14. 3. 2020, 10:00 Turnov - Dvůr Králové n. L. .
165 14. 3. 2020, 09:00 Havlíčkův Brod - Choceň .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 14:00 Česká Třebová II - Hronov .
167 14. 3. 2020, 14:00 Česká Lípa - Žďár n.S. .
168 14. 3. 2020, 15:00 Mnichovo Hradiště - Kometa Brno .
169 14. 3. 2020, 13:00 Turnov - Dvůr Králové n. L. .
170 14. 3. 2020, 13:00 Havlíčkův Brod - Choceň .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
172 21. 3. 2020, 10:00 Choceň - Turnov .
173 21. 3. 2020, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Kometa Brno .
174 21. 3. 2020, 11:00 Mnichovo Hradiště - Česká Lípa .
175 21. 3. 2020, 11:00 Žďár n.S. - Česká Třebová II Radostín nad Oslavou136 .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 14:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
177 21. 3. 2020, 14:00 Choceň - Turnov .
178 21. 3. 2020, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Kometa Brno .
179 21. 3. 2020, 15:00 Mnichovo Hradiště - Česká Lípa .
180 21. 3. 2020, 15:00 Žďár n.S. - Česká Třebová II Radostín nad Oslavou136 .
Vedoucí soutěže: Zdeněk HLINOVSKÝ, Zátiší 1086, 431 11 Jirkov; MT: 777 611 130, E-mail: hlinovsky@cvf.cz
© ČVS 2015-2018