25.12.2018

Program a výsledky RD 04/05 dívky v roce 2018

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 17.-20.5. Brandýs n. L. VT, testování SpS, nominace - info
2 7.-10.6. Mikulov VT, nominace - info
3 24.-28.6. Brandýs n/L. VT, nominace - info
4 3.-8.7. Nové Veselí VT, nominace - info
5 13.-16.8. Uherské Hradiště VT, nominace
6 17.-19.8. Uherské Hradiště MT, nominace
17.8. ČR - Slovensko 3:2 (17,-18,-18,9,-11)
18.8. ČR - Polsko 1:3 (18,-25,-11,-23)
19.8. ČR - Maďarsko 3:0
Pořadí: 1. Polsko, 2. ČR, 3. Slovensko, 4. Maďarsko - info
7 27.-30.9. Brandýs n/L. VT, nominace
8 11.-15.10. Mikulov VT, nominaceinfo
9 29.10.-2.11. Spa (BEL) VT + PU, nominace
30.10. Waremme - ČR 3:2
31.10. výběr Valonska - 0:5
1.11. výběr Valonska - 0:5 - info
10 15.-18.11. Mikulov VT, nominace
11 12.-16.12. Mikulov VT, PU, nominace, SVK 04, VK KP Brno
14.12. ČR - VK KP Brno (JKY-KKY) 1:4
14.12. ČR - VK KP Brno (JKY-KKY) 3:2
15.12. ČR - Slovensko 3:0 (25,21,14)(1:1)
16.12. ČR - Slovensko 3:0 (17,11,16)(2:0) - info
12 19.-22.12. Mikulov VT, nominace
13 27.-29.12. Praha MT - PVG Praha, nominace
sk A U16 27. 12.
ČR B - ŠK ELBA Prešov 2:0
Alessandria U16 - ČR B 0:2
VSK Č. Krumlov - ČR B 0:2
ČR B - SK Hamr 2:0, 1. místo ve skupině
playoff 28.12.
ČR B - Vavřinec Kladno 2:0
ČR B - ŠK ELBA Prešov 2:0
o 1. místo 29.12.
ČR B - Slovensko 2:1 1. místo
sk A U19
ČR A - Vavřinec Kladno 2:1
Dánsko U19 A - ČR A 0:2, 1. místo ve skupině
čtvrtfinále 27. 12.
ČR A - Alessandria 3:0
playoff 28.12.
ČR A - Vavřinec Kladno 2:0
o 1. místo 29.12.
ČR A - TJ Tatran Střešovice 2:0 1. místo - info

 

Program, výsledky a info o RD 04/05 dívek ZDE

Facebooková stránka ZDE

Krátké zprávyArchiv
Champions League 2018/2019 muži

Azimut Leo Shoes Modena (ITA) – VK ČEZ Karlovarsko 3:0 (26:24, 25:22, 25:17)

 
ME 2019 muži - rozlosování

Los ME 2019 zařadil české volejbalisty do skupiny D, která se odehraje v Rotterdamu a Amsterdamu. Soupeřem naší reprezentace bude domácí Nizozemsko,...

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Ford Store Levoranta Sastamala (FIN) – Kladno volejbal cz 3:0 (25:20, 25:19, 25:19) první utkání 3:2, postupuje Sastamala

 
2018/19 MEVZA Středoevropská liga - ženy

VK UP Olomouc - Mladost Zagreb (CRO) 3:1 (25:10, 25:15, 20:25, 25:22)

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Galatasaray Istanbul (TUR) – Dukla Liberec 3:0 (25:15, 25:21, 25:19) první utkání 3:2, postupuje Galatasaray Istanbul

 
MEVZA U17 Maribor - chlapci - kvalifikace na 2019 ME U17

finále: Slovinsko – Česká republika 1:3 (18:25, 16:25, 25:23, 16:25), o 3. místo: Rakousko – Slovensko 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018