Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
25.12.2018

Program a výsledky RD 04/05 dívky v roce 2018

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 17.-20.5. Brandýs n. L. VT, testování SpS, nominace - info
2 7.-10.6. Mikulov VT, nominace - info
3 24.-28.6. Brandýs n/L. VT, nominace - info
4 3.-8.7. Nové Veselí VT, nominace - info
5 13.-16.8. Uherské Hradiště VT, nominace
6 17.-19.8. Uherské Hradiště MT, nominace
17.8. ČR - Slovensko 3:2 (17,-18,-18,9,-11)
18.8. ČR - Polsko 1:3 (18,-25,-11,-23)
19.8. ČR - Maďarsko 3:0
Pořadí: 1. Polsko, 2. ČR, 3. Slovensko, 4. Maďarsko - info
7 27.-30.9. Brandýs n/L. VT, nominace
8 11.-15.10. Mikulov VT, nominaceinfo
9 29.10.-2.11. Spa (BEL) VT + PU, nominace
30.10. Waremme - ČR 3:2
31.10. výběr Valonska - 0:5
1.11. výběr Valonska - 0:5 - info
10 15.-18.11. Mikulov VT, nominace
11 12.-16.12. Mikulov VT, PU, nominace, SVK 04, VK KP Brno
14.12. ČR - VK KP Brno (JKY-KKY) 1:4
14.12. ČR - VK KP Brno (JKY-KKY) 3:2
15.12. ČR - Slovensko 3:0 (25,21,14)(1:1)
16.12. ČR - Slovensko 3:0 (17,11,16)(2:0) - info
12 19.-22.12. Mikulov VT, nominace
13 27.-29.12. Praha MT - PVG Praha, nominace
sk A U16 27. 12.
ČR B - ŠK ELBA Prešov 2:0
Alessandria U16 - ČR B 0:2
VSK Č. Krumlov - ČR B 0:2
ČR B - SK Hamr 2:0, 1. místo ve skupině
playoff 28.12.
ČR B - Vavřinec Kladno 2:0
ČR B - ŠK ELBA Prešov 2:0
o 1. místo 29.12.
ČR B - Slovensko 2:1 1. místo
sk A U19
ČR A - Vavřinec Kladno 2:1
Dánsko U19 A - ČR A 0:2, 1. místo ve skupině
čtvrtfinále 27. 12.
ČR A - Alessandria 3:0
playoff 28.12.
ČR A - Vavřinec Kladno 2:0
o 1. místo 29.12.
ČR A - TJ Tatran Střešovice 2:0 1. místo - info

 

Program, výsledky a info o RD 04/05 dívek ZDE

Facebooková stránka ZDE

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

finále: Bělorusko – Turecko 0:3 (16:25, 21:25, 19:25), o 3. místo: Nizozemsko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:16, 25:16), semifinále: Nizozemsko –...

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

finále: Česká republika - Chorvatsko 3:1 (18:25, 25:15, 25:22, 25:22), o 3. místo: Bělorusko - Španělsko 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)

 
2019 MS U21 beachvolejbal - Udon Thani (THA)

Na MS U21 obsadila dvojice Martina Maixnerová / Karin Žolnerčíková 9. místo.

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League - ženy semifinále

Česká republika - Bělorusko 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 26:24), Chorvatsko - Španělsko 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:20)  

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018