Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

2. liga ženy - skupina A

23. kolo
Chabařovice-Mělník
Plzeň B-Žižkov B
Děčín-Rumburk-Střešovice B
15. ZŠ Plzeň-Třebín
Příbram-Bohemians
Příští kolo
Chabařovice-MělníkSO26.1.14:00
Plzeň B-Žižkov BSO26.1.14:00
Děčín-Rumburk-Střešovice BSO26.1.14:00
15. ZŠ Plzeň-TřebínSO26.1.14:00
Příbram-BohemiansSO26.1.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Plzeň B00000 0:00
2 Mělník00000 0:00
3 Žižkov B00000 0:00
4 Střešovice B00000 0:00
5 Třebín00000 0:00
6 Bohemians00000 0:00
7 Příbram00000 0:00
8 15. ZŠ Plzeň00000 0:00
9 Děčín-Rumburk00000 0:00
10 Chabařovice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. liga ženy - skupina A
1. kolo
1 6. 10. 2018, 09:00 Plzeň B - Chabařovice .
2 6. 10. 2018, 10:00 Mělník - Děčín-Rumburk .
3 6. 10. 2018, 09:30 Žižkov B - 15. ZŠ Plzeň .
4 6. 10. 2018, 12:00 Střešovice B - Příbram .
5 6. 10. 2018, 10:00 Třebín - Bohemians .
2. kolo
6 6. 10. 2018, 13:00 Plzeň B - Chabařovice .
7 6. 10. 2018, 14:00 Mělník - Děčín-Rumburk .
8 6. 10. 2018, 14:00 Žižkov B - 15. ZŠ Plzeň .
9 6. 10. 2018, 15:00 Střešovice B - Příbram .
10 6. 10. 2018, 14:00 Třebín - Bohemians .
3. kolo
11 13. 10. 2018, 10:00 Chabařovice - Bohemians .
12 13. 10. 2018, 10:00 Příbram - Třebín .
13 13. 10. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Střešovice B .
14 13. 10. 2018, 10:00 Děčín-Rumburk - Žižkov B .
15 13. 10. 2018, 10:00 Plzeň B - Mělník .
4. kolo
16 13. 10. 2018, 14:00 Chabařovice - Bohemians .
17 13. 10. 2018, 14:00 Příbram - Třebín .
18 13. 10. 2018, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Střešovice B .
19 13. 10. 2018, 14:00 Děčín-Rumburk - Žižkov B .
20 13. 10. 2018, 14:00 Plzeň B - Mělník .
5. kolo
21 20. 10. 2018, 10:00 Mělník - Chabařovice .
22 20. 10. 2018, 10:00 Žižkov B - Plzeň B .
23 20. 10. 2018, 09:00 Střešovice B - Děčín-Rumburk .
24 20. 10. 2018, 10:00 Třebín - 15. ZŠ Plzeň .
25 20. 10. 2018, 10:00 Bohemians - Příbram .
6. kolo
26 20. 10. 2018, 14:00 Mělník - Chabařovice .
27 20. 10. 2018, 14:00 Žižkov B - Plzeň B .
28 20. 10. 2018, 13:00 Střešovice B - Děčín-Rumburk .
29 20. 10. 2018, 14:00 Třebín - 15. ZŠ Plzeň .
30 20. 10. 2018, 14:00 Bohemians - Příbram .
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 Chabařovice - Příbram .
32 3. 11. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Bohemians .
33 3. 11. 2018, 10:00 Děčín-Rumburk - Třebín .
34 3. 11. 2018, 10:00 Plzeň B - Střešovice B .
35 3. 11. 2018, 10:00 Mělník - Žižkov B .
8. kolo
36 3. 11. 2018, 14:00 Chabařovice - Příbram .
37 3. 11. 2018, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Bohemians .
38 3. 11. 2018, 14:00 Děčín-Rumburk - Třebín .
39 3. 11. 2018, 14:00 Plzeň B - Střešovice B .
40 3. 11. 2018, 14:00 Mělník - Žižkov B .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 Žižkov B - Chabařovice .
42 10. 11. 2018, 10:00 Střešovice B - Mělník .
43 10. 11. 2018, 10:00 Třebín - Plzeň B .
44 10. 11. 2018, 10:00 Bohemians - Děčín-Rumburk .
45 11. 11. 2018, 10:00 Příbram - 15. ZŠ Plzeň .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 14:00 Žižkov B - Chabařovice .
47 10. 11. 2018, 14:00 Střešovice B - Mělník .
48 10. 11. 2018, 14:00 Třebín - Plzeň B .
49 10. 11. 2018, 14:00 Bohemians - Děčín-Rumburk .
50 11. 11. 2018, 14:00 Příbram - 15. ZŠ Plzeň .
11. kolo
51 17. 11. 2018, 10:00 Chabařovice - 15. ZŠ Plzeň .
52 17. 11. 2018, 10:00 Děčín-Rumburk - Příbram .
53 17. 11. 2018, 11:00 Plzeň B - Bohemians .
54 17. 11. 2018, 10:00 Mělník - Třebín .
55 17. 11. 2018, 10:00 Žižkov B - Střešovice B .
12. kolo
56 17. 11. 2018, 14:00 Chabařovice - 15. ZŠ Plzeň .
57 17. 11. 2018, 14:00 Děčín-Rumburk - Příbram .
58 17. 11. 2018, 15:00 Plzeň B - Bohemians .
59 17. 11. 2018, 14:00 Mělník - Třebín .
60 17. 11. 2018, 14:00 Žižkov B - Střešovice B .
13. kolo
61 1. 12. 2018, 10:00 Střešovice B - Chabařovice .
62 1. 12. 2018, 10:00 Třebín - Žižkov B .
63 1. 12. 2018, 10:00 Bohemians - Mělník .
64 1. 12. 2018, 10:00 Příbram - Plzeň B .
65 1. 12. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Děčín-Rumburk .
14. kolo
66 1. 12. 2018, 14:00 Střešovice B - Chabařovice .
67 1. 12. 2018, 14:00 Třebín - Žižkov B .
68 1. 12. 2018, 14:00 Bohemians - Mělník .
69 1. 12. 2018, 14:00 Příbram - Plzeň B .
70 1. 12. 2018, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Děčín-Rumburk .
15. kolo
71 8. 12. 2018, 10:00 Chabařovice - Děčín-Rumburk .
72 8. 12. 2018, 11:00 Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
73 8. 12. 2018, 10:00 Mělník - Příbram .
74 8. 12. 2018, 09:30 Žižkov B - Bohemians .
75 8. 12. 2018, 12:00 Střešovice B - Třebín .
16. kolo
76 8. 12. 2018, 14:00 Chabařovice - Děčín-Rumburk .
77 8. 12. 2018, 15:00 Plzeň B - 15. ZŠ Plzeň .
78 8. 12. 2018, 14:00 Mělník - Příbram .
79 8. 12. 2018, 14:00 Žižkov B - Bohemians .
80 8. 12. 2018, 15:00 Střešovice B - Třebín .
17. kolo
81 15. 12. 2018, 10:00 Třebín - Chabařovice .
82 15. 12. 2018, 10:00 Bohemians - Střešovice B .
83 15. 12. 2018, 09:00 Příbram - Žižkov B .
84 15. 12. 2018, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Mělník .
85 15. 12. 2018, 10:00 Děčín-Rumburk - Plzeň B .
18. kolo
86 15. 12. 2018, 14:00 Třebín - Chabařovice .
87 15. 12. 2018, 14:00 Bohemians - Střešovice B .
88 15. 12. 2018, 13:00 Příbram - Žižkov B .
89 15. 12. 2018, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Mělník .
90 15. 12. 2018, 14:00 Děčín-Rumburk - Plzeň B .
19. kolo
91 12. 1. 2019, 10:00 Chabařovice - Plzeň B .
92 12. 1. 2019, 10:00 Děčín-Rumburk - Mělník .
93 12. 1. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Žižkov B .
94 12. 1. 2019, 09:00 Příbram - Střešovice B .
95 12. 1. 2019, 10:00 Bohemians - Třebín .
20. kolo
96 12. 1. 2019, 14:00 Chabařovice - Plzeň B .
97 12. 1. 2019, 14:00 Děčín-Rumburk - Mělník .
98 12. 1. 2019, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Žižkov B .
99 12. 1. 2019, 13:00 Příbram - Střešovice B .
100 12. 1. 2019, 14:00 Bohemians - Třebín .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 Bohemians - Chabařovice .
102 19. 1. 2019, 10:00 Třebín - Příbram .
103 19. 1. 2019, 12:00 Střešovice B - 15. ZŠ Plzeň .
104 19. 1. 2019, 10:00 Žižkov B - Děčín-Rumburk .
105 19. 1. 2019, 10:00 Mělník - Plzeň B .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 14:00 Bohemians - Chabařovice .
107 19. 1. 2019, 14:00 Třebín - Příbram .
108 19. 1. 2019, 15:00 Střešovice B - 15. ZŠ Plzeň .
109 19. 1. 2019, 15:00 Žižkov B - Děčín-Rumburk .
110 19. 1. 2019, 14:00 Mělník - Plzeň B .
23. kolo
111 26. 1. 2019, 10:00 Chabařovice - Mělník .
112 26. 1. 2019, 10:00 Plzeň B - Žižkov B .
113 26. 1. 2019, 10:00 Děčín-Rumburk - Střešovice B .
114 26. 1. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Třebín .
115 26. 1. 2019, 10:00 Příbram - Bohemians .
24. kolo
116 26. 1. 2019, 14:00 Chabařovice - Mělník .
117 26. 1. 2019, 14:00 Plzeň B - Žižkov B .
118 26. 1. 2019, 14:00 Děčín-Rumburk - Střešovice B .
119 26. 1. 2019, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Třebín .
120 26. 1. 2019, 14:00 Příbram - Bohemians .
25. kolo
121 9. 2. 2019, 10:00 Příbram - Chabařovice .
122 9. 2. 2019, 10:00 Bohemians - 15. ZŠ Plzeň .
123 9. 2. 2019, 10:00 Třebín - Děčín-Rumburk .
124 9. 2. 2019, 10:00 Střešovice B - Plzeň B .
125 9. 2. 2019, 10:00 Žižkov B - Mělník .
26. kolo
126 9. 2. 2019, 14:00 Příbram - Chabařovice .
127 9. 2. 2019, 14:00 Bohemians - 15. ZŠ Plzeň .
128 9. 2. 2019, 14:00 Třebín - Děčín-Rumburk .
129 9. 2. 2019, 14:00 Střešovice B - Plzeň B .
130 9. 2. 2019, 14:00 Žižkov B - Mělník .
27. kolo
131 16. 2. 2019, 10:00 Chabařovice - Žižkov B .
132 16. 2. 2019, 10:00 Mělník - Střešovice B .
133 16. 2. 2019, 10:00 Plzeň B - Třebín .
134 16. 2. 2019, 10:00 Děčín-Rumburk - Bohemians .
135 16. 2. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Příbram .
28. kolo
136 16. 2. 2019, 14:00 Chabařovice - Žižkov B .
137 16. 2. 2019, 14:00 Mělník - Střešovice B .
138 16. 2. 2019, 14:00 Plzeň B - Třebín .
139 16. 2. 2019, 14:00 Děčín-Rumburk - Bohemians .
140 16. 2. 2019, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Příbram .
29. kolo
141 23. 2. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Chabařovice .
142 23. 2. 2019, 09:00 Příbram - Děčín-Rumburk .
143 23. 2. 2019, 10:00 Bohemians - Plzeň B .
144 23. 2. 2019, 10:00 Třebín - Mělník .
145 23. 2. 2019, 10:00 Střešovice B - Žižkov B .
30. kolo
146 23. 2. 2019, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Chabařovice .
147 23. 2. 2019, 13:00 Příbram - Děčín-Rumburk .
148 23. 2. 2019, 14:00 Bohemians - Plzeň B .
149 23. 2. 2019, 14:00 Třebín - Mělník .
150 23. 2. 2019, 14:00 Střešovice B - Žižkov B .
31. kolo
151 9. 3. 2019, 10:00 Chabařovice - Střešovice B .
152 9. 3. 2019, 10:00 Žižkov B - Třebín .
153 9. 3. 2019, 10:00 Mělník - Bohemians .
154 9. 3. 2019, 11:00 Plzeň B - Příbram .
155 9. 3. 2019, 10:00 Děčín-Rumburk - 15. ZŠ Plzeň .
32. kolo
156 9. 3. 2019, 14:00 Chabařovice - Střešovice B .
157 9. 3. 2019, 14:00 Žižkov B - Třebín .
158 9. 3. 2019, 14:00 Mělník - Bohemians .
159 9. 3. 2019, 15:00 Plzeň B - Příbram .
160 9. 3. 2019, 14:00 Děčín-Rumburk - 15. ZŠ Plzeň .
33. kolo
161 16. 3. 2019, 10:00 Děčín-Rumburk - Chabařovice .
162 16. 3. 2019, 10:00 15. ZŠ Plzeň - Plzeň B .
163 16. 3. 2019, 09:00 Příbram - Mělník .
164 16. 3. 2019, 10:00 Bohemians - Žižkov B .
165 16. 3. 2019, 10:00 Třebín - Střešovice B .
34. kolo
166 16. 3. 2019, 14:00 Děčín-Rumburk - Chabařovice .
167 16. 3. 2019, 14:00 15. ZŠ Plzeň - Plzeň B .
168 16. 3. 2019, 13:00 Příbram - Mělník .
169 16. 3. 2019, 14:00 Bohemians - Žižkov B .
170 16. 3. 2019, 14:00 Třebín - Střešovice B .
35. kolo
171 23. 3. 2019, 10:00 Chabařovice - Třebín .
172 23. 3. 2019, 10:00 Střešovice B - Bohemians .
173 23. 3. 2019, 10:00 Žižkov B - Příbram .
174 23. 3. 2019, 10:00 Mělník - 15. ZŠ Plzeň .
175 23. 3. 2019, 10:00 Plzeň B - Děčín-Rumburk .
36. kolo
176 23. 3. 2019, 14:00 Chabařovice - Třebín .
177 23. 3. 2019, 14:00 Střešovice B - Bohemians .
178 23. 3. 2019, 14:00 Žižkov B - Příbram .
179 23. 3. 2019, 14:00 Mělník - 15. ZŠ Plzeň .
180 23. 3. 2019, 14:00 Plzeň B - Děčín-Rumburk .
© ČVS 2015-2018