Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Skupina A

36. kolo
SPIRIT Říčany-Střešovice B
SK Klatovy-Příbram
Bohemians Praha-Plzeň B
Slavia JU ČB-ČVUT Praha
TJ Žďár n. S.-Sokol Brno - Juliánov
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Slavia JU ČB 0 0 0 0 0   0:0 0
1 ČVUT Praha 0 0 0 0 0   0:0 0
2 TJ Žďár n. S. 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Sokol Brno - Juliánov 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Plzeň B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Bohemians Praha 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Střešovice B 0 0 0 0 0   0:0 0
7 SK Klatovy 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Příbram 0 0 0 0 0   0:0 0
9 SPIRIT Říčany 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 TJ Žďár n. S. - SPIRIT Říčany .
2 5. 10. 2019, 10:00 Slavia JU ČB - Sokol Brno - Juliánov .
3 5. 10. 2019, 10:00 Bohemians Praha - ČVUT Praha .
4 5. 10. 2019, 09:00 SK Klatovy - Plzeň B .
5 5. 10. 2019, 10:00 Střešovice B - Příbram .
2. kolo
6 5. 10. 2019, 14:00 TJ Žďár n. S. - SPIRIT Říčany .
7 5. 10. 2019, 14:00 Slavia JU ČB - Sokol Brno - Juliánov .
8 5. 10. 2019, 14:00 Bohemians Praha - ČVUT Praha .
9 5. 10. 2019, 13:00 SK Klatovy - Plzeň B .
10 5. 10. 2019, 14:00 Střešovice B - Příbram .
3. kolo
11 12. 10. 2019, 10:00 SPIRIT Říčany - Příbram .
12 12. 10. 2019, 10:00 Plzeň B - Střešovice B .
13 12. 10. 2019, 10:00 ČVUT Praha - SK Klatovy .
14 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - Bohemians Praha .
15 12. 10. 2019, 10:00 TJ Žďár n. S. - Slavia JU ČB .
4. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 SPIRIT Říčany - Příbram .
17 12. 10. 2019, 14:00 Plzeň B - Střešovice B .
18 12. 10. 2019, 14:00 ČVUT Praha - SK Klatovy .
19 12. 10. 2019, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - Bohemians Praha .
20 12. 10. 2019, 14:00 TJ Žďár n. S. - Slavia JU ČB .
5. kolo
21 19. 10. 2019, 10:00 Slavia JU ČB - SPIRIT Říčany .
22 19. 10. 2019, 10:00 Bohemians Praha - TJ Žďár n. S. .
23 19. 10. 2019, 10:00 SK Klatovy - Sokol Brno - Juliánov .
24 19. 10. 2019, 10:00 Střešovice B - ČVUT Praha .
25 19. 10. 2019, 10:00 Příbram - Plzeň B .
6. kolo
26 19. 10. 2019, 14:00 Slavia JU ČB - SPIRIT Říčany .
27 19. 10. 2019, 14:00 Bohemians Praha - TJ Žďár n. S. .
28 19. 10. 2019, 14:00 SK Klatovy - Sokol Brno - Juliánov .
29 19. 10. 2019, 14:00 Střešovice B - ČVUT Praha .
30 19. 10. 2019, 14:00 Příbram - Plzeň B .
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 SPIRIT Říčany - Plzeň B .
32 2. 11. 2019, 10:00 ČVUT Praha - Příbram .
33 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - Střešovice B .
34 2. 11. 2019, 10:00 TJ Žďár n. S. - SK Klatovy .
35 2. 11. 2019, 10:00 Slavia JU ČB - Bohemians Praha .
8. kolo
36 2. 11. 2019, 14:00 SPIRIT Říčany - Plzeň B .
37 2. 11. 2019, 14:00 ČVUT Praha - Příbram .
38 2. 11. 2019, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - Střešovice B .
39 2. 11. 2019, 14:00 TJ Žďár n. S. - SK Klatovy .
40 2. 11. 2019, 14:00 Slavia JU ČB - Bohemians Praha .
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 Bohemians Praha - SPIRIT Říčany .
42 9. 11. 2019, 10:00 SK Klatovy - Slavia JU ČB .
43 9. 11. 2019, 10:00 Střešovice B - TJ Žďár n. S. .
44 9. 11. 2019, 10:00 Příbram - Sokol Brno - Juliánov .
45 9. 11. 2019, 10:00 Plzeň B - ČVUT Praha .
10. kolo
46 9. 11. 2019, 14:00 Bohemians Praha - SPIRIT Říčany .
47 9. 11. 2019, 14:00 SK Klatovy - Slavia JU ČB .
48 9. 11. 2019, 14:00 Střešovice B - TJ Žďár n. S. .
49 9. 11. 2019, 14:00 Příbram - Sokol Brno - Juliánov .
50 9. 11. 2019, 14:00 Plzeň B - ČVUT Praha .
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 SPIRIT Říčany - ČVUT Praha .
52 16. 11. 2019, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - Plzeň B .
53 16. 11. 2019, 10:00 TJ Žďár n. S. - Příbram .
54 16. 11. 2019, 10:00 Střešovice B - Slavia JU ČB .
55 16. 11. 2019, 10:00 Bohemians Praha - SK Klatovy .
12. kolo
56 16. 11. 2019, 14:00 SPIRIT Říčany - ČVUT Praha .
57 16. 11. 2019, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - Plzeň B .
58 16. 11. 2019, 14:00 TJ Žďár n. S. - Příbram .
59 16. 11. 2019, 14:00 Střešovice B - Slavia JU ČB .
60 16. 11. 2019, 14:00 Bohemians Praha - SK Klatovy .
13. kolo
61 30. 11. 2019, 10:00 SK Klatovy - SPIRIT Říčany .
62 30. 11. 2019, 10:00 Střešovice B - Bohemians Praha .
63 30. 11. 2019, 10:00 Příbram - Slavia JU ČB .
64 30. 11. 2019, 10:00 Plzeň B - TJ Žďár n. S. .
65 30. 11. 2019, 10:00 ČVUT Praha - Sokol Brno - Juliánov .
14. kolo
66 30. 11. 2019, 14:00 SK Klatovy - SPIRIT Říčany .
67 30. 11. 2019, 14:00 Střešovice B - Bohemians Praha .
68 30. 11. 2019, 14:00 Příbram - Slavia JU ČB .
69 30. 11. 2019, 14:00 Plzeň B - TJ Žďár n. S. .
70 30. 11. 2019, 14:00 ČVUT Praha - Sokol Brno - Juliánov .
15. kolo
71 7. 12. 2019, 10:00 SPIRIT Říčany - Sokol Brno - Juliánov .
72 7. 12. 2019, 10:00 TJ Žďár n. S. - ČVUT Praha .
73 7. 12. 2019, 10:00 Slavia JU ČB - Plzeň B .
74 7. 12. 2019, 10:00 Bohemians Praha - Příbram .
75 7. 12. 2019, 10:00 SK Klatovy - Střešovice B .
16. kolo
76 7. 12. 2019, 14:00 SPIRIT Říčany - Sokol Brno - Juliánov .
77 7. 12. 2019, 14:00 TJ Žďár n. S. - ČVUT Praha .
78 7. 12. 2019, 14:00 Slavia JU ČB - Plzeň B .
79 7. 12. 2019, 14:00 Bohemians Praha - Příbram .
80 7. 12. 2019, 14:00 SK Klatovy - Střešovice B .
17. kolo
81 14. 12. 2019, 10:00 Střešovice B - SPIRIT Říčany .
82 14. 12. 2019, 10:00 Příbram - SK Klatovy .
83 14. 12. 2019, 10:00 Plzeň B - Bohemians Praha .
84 14. 12. 2019, 10:00 ČVUT Praha - Slavia JU ČB .
85 14. 12. 2019, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - TJ Žďár n. S. .
18. kolo
86 14. 12. 2019, 14:00 Střešovice B - SPIRIT Říčany .
87 14. 12. 2019, 14:00 Příbram - SK Klatovy .
88 14. 12. 2019, 14:00 Plzeň B - Bohemians Praha .
89 14. 12. 2019, 14:00 ČVUT Praha - Slavia JU ČB .
90 14. 12. 2019, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - TJ Žďár n. S. .
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 SPIRIT Říčany - TJ Žďár n. S. .
92 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - Slavia JU ČB .
93 11. 1. 2020, 10:00 ČVUT Praha - Bohemians Praha .
94 11. 1. 2020, 10:00 Plzeň B - SK Klatovy .
95 11. 1. 2020, 10:00 Příbram - Střešovice B .
20. kolo
96 11. 1. 2020, 14:00 SPIRIT Říčany - TJ Žďár n. S. .
97 11. 1. 2020, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - Slavia JU ČB .
98 11. 1. 2020, 14:00 ČVUT Praha - Bohemians Praha .
99 11. 1. 2020, 14:00 Plzeň B - SK Klatovy .
100 11. 1. 2020, 14:00 Příbram - Střešovice B .
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Příbram - SPIRIT Říčany .
102 19. 1. 2020, 10:00 Střešovice B - Plzeň B .
103 18. 1. 2020, 10:00 SK Klatovy - ČVUT Praha .
104 18. 1. 2020, 10:00 Bohemians Praha - Sokol Brno - Juliánov .
105 18. 1. 2020, 10:00 Slavia JU ČB - TJ Žďár n. S. .
22. kolo
106 18. 1. 2020, 14:00 Příbram - SPIRIT Říčany .
107 19. 1. 2020, 14:00 Střešovice B - Plzeň B .
108 18. 1. 2020, 14:00 SK Klatovy - ČVUT Praha .
109 18. 1. 2020, 14:00 Bohemians Praha - Sokol Brno - Juliánov .
110 18. 1. 2020, 14:00 Slavia JU ČB - TJ Žďár n. S. .
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 SPIRIT Říčany - Slavia JU ČB .
112 25. 1. 2020, 10:00 TJ Žďár n. S. - Bohemians Praha .
113 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - SK Klatovy .
114 25. 1. 2020, 10:00 ČVUT Praha - Střešovice B .
115 25. 1. 2020, 10:00 Plzeň B - Příbram .
24. kolo
116 25. 1. 2020, 14:00 SPIRIT Říčany - Slavia JU ČB .
117 25. 1. 2020, 14:00 TJ Žďár n. S. - Bohemians Praha .
118 25. 1. 2020, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - SK Klatovy .
119 25. 1. 2020, 14:00 ČVUT Praha - Střešovice B .
120 25. 1. 2020, 14:00 Plzeň B - Příbram .
25. kolo
121 8. 2. 2020, 10:00 Plzeň B - SPIRIT Říčany .
122 8. 2. 2020, 10:00 Příbram - ČVUT Praha .
123 8. 2. 2020, 10:00 Střešovice B - Sokol Brno - Juliánov .
124 8. 2. 2020, 10:00 SK Klatovy - TJ Žďár n. S. .
125 8. 2. 2020, 10:00 Bohemians Praha - Slavia JU ČB .
26. kolo
126 8. 2. 2020, 14:00 Plzeň B - SPIRIT Říčany .
127 8. 2. 2020, 14:00 Příbram - ČVUT Praha .
128 8. 2. 2020, 14:00 Střešovice B - Sokol Brno - Juliánov .
129 8. 2. 2020, 14:00 SK Klatovy - TJ Žďár n. S. .
130 8. 2. 2020, 14:00 Bohemians Praha - Slavia JU ČB .
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 SPIRIT Říčany - Bohemians Praha .
132 15. 2. 2020, 10:00 Slavia JU ČB - SK Klatovy .
133 15. 2. 2020, 10:00 TJ Žďár n. S. - Střešovice B .
134 15. 2. 2020, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - Příbram .
135 15. 2. 2020, 10:00 ČVUT Praha - Plzeň B .
28. kolo
136 15. 2. 2020, 14:00 SPIRIT Říčany - Bohemians Praha .
137 15. 2. 2020, 14:00 Slavia JU ČB - SK Klatovy .
138 15. 2. 2020, 14:00 TJ Žďár n. S. - Střešovice B .
139 15. 2. 2020, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - Příbram .
140 15. 2. 2020, 14:00 ČVUT Praha - Plzeň B .
29. kolo
141 22. 2. 2020, 10:00 ČVUT Praha - SPIRIT Říčany .
142 22. 2. 2020, 10:00 Plzeň B - Sokol Brno - Juliánov .
143 22. 2. 2020, 10:00 Příbram - TJ Žďár n. S. .
144 22. 2. 2020, 10:00 Slavia JU ČB - Střešovice B .
145 22. 2. 2020, 10:00 SK Klatovy - Bohemians Praha .
30. kolo
146 22. 2. 2020, 14:00 ČVUT Praha - SPIRIT Říčany .
147 22. 2. 2020, 14:00 Plzeň B - Sokol Brno - Juliánov .
148 22. 2. 2020, 14:00 Příbram - TJ Žďár n. S. .
149 22. 2. 2020, 14:00 Slavia JU ČB - Střešovice B .
150 22. 2. 2020, 14:00 SK Klatovy - Bohemians Praha .
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 SPIRIT Říčany - SK Klatovy .
152 7. 3. 2020, 10:00 Bohemians Praha - Střešovice B .
153 7. 3. 2020, 10:00 Slavia JU ČB - Příbram .
154 7. 3. 2020, 10:00 TJ Žďár n. S. - Plzeň B .
155 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - ČVUT Praha .
32. kolo
156 7. 3. 2020, 14:00 SPIRIT Říčany - SK Klatovy .
157 7. 3. 2020, 14:00 Bohemians Praha - Střešovice B .
158 7. 3. 2020, 14:00 Slavia JU ČB - Příbram .
159 7. 3. 2020, 14:00 TJ Žďár n. S. - Plzeň B .
160 7. 3. 2020, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - ČVUT Praha .
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Brno - Juliánov - SPIRIT Říčany .
162 14. 3. 2020, 10:00 ČVUT Praha - TJ Žďár n. S. .
163 14. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Slavia JU ČB .
164 14. 3. 2020, 10:00 Příbram - Bohemians Praha .
165 14. 3. 2020, 10:00 Střešovice B - SK Klatovy .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 14:00 Sokol Brno - Juliánov - SPIRIT Říčany .
167 14. 3. 2020, 14:00 ČVUT Praha - TJ Žďár n. S. .
168 14. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Slavia JU ČB .
169 14. 3. 2020, 14:00 Příbram - Bohemians Praha .
170 14. 3. 2020, 14:00 Střešovice B - SK Klatovy .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 SPIRIT Říčany - Střešovice B .
172 21. 3. 2020, 10:00 SK Klatovy - Příbram .
173 21. 3. 2020, 10:00 Bohemians Praha - Plzeň B .
174 21. 3. 2020, 10:00 Slavia JU ČB - ČVUT Praha .
175 21. 3. 2020, 10:00 TJ Žďár n. S. - Sokol Brno - Juliánov .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 14:00 SPIRIT Říčany - Střešovice B .
177 21. 3. 2020, 14:00 SK Klatovy - Příbram .
178 21. 3. 2020, 14:00 Bohemians Praha - Plzeň B .
179 21. 3. 2020, 14:00 Slavia JU ČB - ČVUT Praha .
180 21. 3. 2020, 14:00 TJ Žďár n. S. - Sokol Brno - Juliánov .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: chab@cvf.cz
© ČVS 2015-2018