Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Skupina C

7. kolo
Odry-Kylešovice
Opava-Vsetín
Nový Jičín-Prostějov B
Ostrava B-Bílovec
Frýdek-Místek B-OP Prostějov
Příští kolo
Odry-KylešoviceSO2.11.14:00
Opava-VsetínSO2.11.14:00
Nový Jičín-Prostějov BSO2.11.14:00
Ostrava B-BílovecSO2.11.14:00
Frýdek-Místek B-OP ProstějovSO2.11.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Ostrava B 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Bílovec 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Frýdek-Místek B 0 0 0 0 0   0:0 0
3 OP Prostějov 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Prostějov B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Nový Jičín 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Kylešovice 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Opava 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Vsetín 0 0 0 0 0   0:0 0
9 Odry 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 Ostrava B - Odry .
2 5. 10. 2019, 10:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín .
3 5. 10. 2019, 10:00 OP Prostějov - Opava .
4 5. 10. 2019, 09:00 Bílovec - Kylešovice .
5 5. 10. 2019, 09:00 Prostějov B - Vsetín .
2. kolo
6 5. 10. 2019, 14:00 Ostrava B - Odry .
7 5. 10. 2019, 14:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín .
8 5. 10. 2019, 14:00 OP Prostějov - Opava .
9 5. 10. 2019, 13:00 Bílovec - Kylešovice .
10 5. 10. 2019, 13:00 Prostějov B - Vsetín .
3. kolo
11 12. 10. 2019, 10:00 Odry - Vsetín .
12 12. 10. 2019, 10:00 Kylešovice - Prostějov B .
13 12. 10. 2019, 10:00 Opava - Bílovec .
14 12. 10. 2019, 10:00 Nový Jičín - OP Prostějov .
15 13. 10. 2019, 09:00 Ostrava B - Frýdek-Místek B .
4. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 Odry - Vsetín .
17 12. 10. 2019, 14:00 Kylešovice - Prostějov B .
18 12. 10. 2019, 14:00 Opava - Bílovec .
19 12. 10. 2019, 14:00 Nový Jičín - OP Prostějov .
20 13. 10. 2019, 13:00 Ostrava B - Frýdek-Místek B .
5. kolo
21 19. 10. 2019, 10:00 Frýdek-Místek B - Odry .
22 19. 10. 2019, 10:00 OP Prostějov - Ostrava B .
23 19. 10. 2019, 10:00 Bílovec - Nový Jičín .
24 19. 10. 2019, 10:00 Prostějov B - Opava .
25 19. 10. 2019, 10:00 Vsetín - Kylešovice .
6. kolo
26 19. 10. 2019, 14:00 Frýdek-Místek B - Odry .
27 19. 10. 2019, 14:00 OP Prostějov - Ostrava B .
28 19. 10. 2019, 14:00 Bílovec - Nový Jičín .
29 19. 10. 2019, 14:00 Prostějov B - Opava .
30 19. 10. 2019, 14:00 Vsetín - Kylešovice .
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 Odry - Kylešovice .
32 2. 11. 2019, 10:00 Opava - Vsetín .
33 2. 11. 2019, 10:00 Nový Jičín - Prostějov B .
34 2. 11. 2019, 10:00 Ostrava B - Bílovec .
35 2. 11. 2019, 10:00 Frýdek-Místek B - OP Prostějov .
8. kolo
36 2. 11. 2019, 14:00 Odry - Kylešovice .
37 2. 11. 2019, 14:00 Opava - Vsetín .
38 2. 11. 2019, 14:00 Nový Jičín - Prostějov B .
39 2. 11. 2019, 14:00 Ostrava B - Bílovec .
40 2. 11. 2019, 14:00 Frýdek-Místek B - OP Prostějov .
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 OP Prostějov - Odry .
42 9. 11. 2019, 09:00 Bílovec - Frýdek-Místek B .
43 10. 11. 2019, 10:00 Prostějov B - Ostrava B .
44 9. 11. 2019, 10:00 Vsetín - Nový Jičín .
45 9. 11. 2019, 10:00 Kylešovice - Opava .
10. kolo
46 9. 11. 2019, 14:00 OP Prostějov - Odry .
47 9. 11. 2019, 13:00 Bílovec - Frýdek-Místek B .
48 10. 11. 2019, 14:00 Prostějov B - Ostrava B .
49 9. 11. 2019, 14:00 Vsetín - Nový Jičín .
50 9. 11. 2019, 14:00 Kylešovice - Opava .
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 Odry - Opava .
52 16. 11. 2019, 10:00 Nový Jičín - Kylešovice .
53 16. 11. 2019, 10:00 Ostrava B - Vsetín .
54 16. 11. 2019, 10:00 Frýdek-Místek B - Prostějov B .
55 16. 11. 2019, 10:00 OP Prostějov - Bílovec .
12. kolo
56 16. 11. 2019, 14:00 Odry - Opava .
57 16. 11. 2019, 14:00 Nový Jičín - Kylešovice .
58 16. 11. 2019, 14:00 Ostrava B - Vsetín .
59 16. 11. 2019, 14:00 Frýdek-Místek B - Prostějov B .
60 16. 11. 2019, 14:00 OP Prostějov - Bílovec .
13. kolo
61 30. 11. 2019, 09:00 Bílovec - Odry .
62 30. 11. 2019, 09:00 Prostějov B - OP Prostějov .
63 30. 11. 2019, 10:00 Vsetín - Frýdek-Místek B .
64 30. 11. 2019, 10:00 Kylešovice - Ostrava B .
65 30. 11. 2019, 10:00 Opava - Nový Jičín .
14. kolo
66 30. 11. 2019, 13:00 Bílovec - Odry .
67 30. 11. 2019, 13:00 Prostějov B - OP Prostějov .
68 30. 11. 2019, 14:00 Vsetín - Frýdek-Místek B .
69 30. 11. 2019, 14:00 Kylešovice - Ostrava B .
70 30. 11. 2019, 14:00 Opava - Nový Jičín .
15. kolo
71 7. 12. 2019, 10:00 Odry - Nový Jičín .
72 7. 12. 2019, 10:00 Ostrava B - Opava .
73 7. 12. 2019, 10:00 Frýdek-Místek B - Kylešovice .
74 7. 12. 2019, 10:00 OP Prostějov - Vsetín .
75 7. 12. 2019, 10:00 Bílovec - Prostějov B .
16. kolo
76 7. 12. 2019, 14:00 Odry - Nový Jičín .
77 7. 12. 2019, 14:00 Ostrava B - Opava .
78 7. 12. 2019, 14:00 Frýdek-Místek B - Kylešovice .
79 7. 12. 2019, 14:00 OP Prostějov - Vsetín .
80 7. 12. 2019, 14:00 Bílovec - Prostějov B .
17. kolo
81 14. 12. 2019, 10:00 Prostějov B - Odry .
82 14. 12. 2019, 10:00 Vsetín - Bílovec .
83 14. 12. 2019, 10:00 Kylešovice - OP Prostějov .
84 14. 12. 2019, 10:00 Opava - Frýdek-Místek B .
85 14. 12. 2019, 10:00 Nový Jičín - Ostrava B .
18. kolo
86 14. 12. 2019, 14:00 Prostějov B - Odry .
87 14. 12. 2019, 14:00 Vsetín - Bílovec .
88 14. 12. 2019, 14:00 Kylešovice - OP Prostějov .
89 14. 12. 2019, 14:00 Opava - Frýdek-Místek B .
90 14. 12. 2019, 14:00 Nový Jičín - Ostrava B .
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 Odry - Ostrava B .
92 11. 1. 2020, 10:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek B .
93 11. 1. 2020, 10:00 Opava - OP Prostějov .
94 11. 1. 2020, 10:00 Kylešovice - Bílovec .
95 11. 1. 2020, 10:00 Vsetín - Prostějov B .
20. kolo
96 11. 1. 2020, 14:00 Odry - Ostrava B .
97 11. 1. 2020, 14:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek B .
98 11. 1. 2020, 14:00 Opava - OP Prostějov .
99 11. 1. 2020, 14:00 Kylešovice - Bílovec .
100 11. 1. 2020, 14:00 Vsetín - Prostějov B .
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Vsetín - Odry .
102 18. 1. 2020, 09:00 Prostějov B - Kylešovice .
103 18. 1. 2020, 10:00 Bílovec - Opava .
104 18. 1. 2020, 10:00 OP Prostějov - Nový Jičín .
105 18. 1. 2020, 10:00 Frýdek-Místek B - Ostrava B .
22. kolo
106 18. 1. 2020, 14:00 Vsetín - Odry .
107 18. 1. 2020, 13:00 Prostějov B - Kylešovice .
108 18. 1. 2020, 14:00 Bílovec - Opava .
109 18. 1. 2020, 14:00 OP Prostějov - Nový Jičín .
110 18. 1. 2020, 14:00 Frýdek-Místek B - Ostrava B .
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 Odry - Frýdek-Místek B .
112 25. 1. 2020, 10:00 Ostrava B - OP Prostějov .
113 25. 1. 2020, 10:00 Nový Jičín - Bílovec .
114 25. 1. 2020, 10:00 Opava - Prostějov B .
115 25. 1. 2020, 10:00 Kylešovice - Vsetín .
24. kolo
116 25. 1. 2020, 14:00 Odry - Frýdek-Místek B .
117 25. 1. 2020, 14:00 Ostrava B - OP Prostějov .
118 25. 1. 2020, 14:00 Nový Jičín - Bílovec .
119 25. 1. 2020, 14:00 Opava - Prostějov B .
120 25. 1. 2020, 14:00 Kylešovice - Vsetín .
25. kolo
121 8. 2. 2020, 10:00 Kylešovice - Odry .
122 8. 2. 2020, 10:00 Vsetín - Opava .
123 8. 2. 2020, 10:00 Prostějov B - Nový Jičín .
124 8. 2. 2020, 10:00 Bílovec - Ostrava B .
125 8. 2. 2020, 10:00 OP Prostějov - Frýdek-Místek B .
26. kolo
126 8. 2. 2020, 14:00 Kylešovice - Odry .
127 8. 2. 2020, 14:00 Vsetín - Opava .
128 8. 2. 2020, 14:00 Prostějov B - Nový Jičín .
129 8. 2. 2020, 14:00 Bílovec - Ostrava B .
130 8. 2. 2020, 14:00 OP Prostějov - Frýdek-Místek B .
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 Odry - OP Prostějov .
132 15. 2. 2020, 10:00 Frýdek-Místek B - Bílovec .
133 15. 2. 2020, 10:00 Ostrava B - Prostějov B .
134 15. 2. 2020, 10:00 Nový Jičín - Vsetín .
135 15. 2. 2020, 10:00 Opava - Kylešovice .
28. kolo
136 15. 2. 2020, 14:00 Odry - OP Prostějov .
137 15. 2. 2020, 14:00 Frýdek-Místek B - Bílovec .
138 15. 2. 2020, 14:00 Ostrava B - Prostějov B .
139 15. 2. 2020, 14:00 Nový Jičín - Vsetín .
140 15. 2. 2020, 14:00 Opava - Kylešovice .
29. kolo
141 22. 2. 2020, 10:00 Opava - Odry .
142 22. 2. 2020, 10:00 Kylešovice - Nový Jičín .
143 22. 2. 2020, 10:00 Vsetín - Ostrava B .
144 22. 2. 2020, 10:00 Prostějov B - Frýdek-Místek B .
145 22. 2. 2020, 10:00 Bílovec - OP Prostějov .
30. kolo
146 22. 2. 2020, 14:00 Opava - Odry .
147 22. 2. 2020, 14:00 Kylešovice - Nový Jičín .
148 22. 2. 2020, 14:00 Vsetín - Ostrava B .
149 22. 2. 2020, 14:00 Prostějov B - Frýdek-Místek B .
150 22. 2. 2020, 14:00 Bílovec - OP Prostějov .
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 Odry - Bílovec .
152 29. 2. 2020, 10:00 OP Prostějov - Prostějov B .
153 7. 3. 2020, 10:00 Frýdek-Místek B - Vsetín .
154 7. 3. 2020, 10:00 Ostrava B - Kylešovice .
155 7. 3. 2020, 10:00 Nový Jičín - Opava .
32. kolo
156 7. 3. 2020, 14:00 Odry - Bílovec .
157 29. 2. 2020, 14:00 OP Prostějov - Prostějov B .
158 7. 3. 2020, 14:00 Frýdek-Místek B - Vsetín .
159 7. 3. 2020, 14:00 Ostrava B - Kylešovice .
160 7. 3. 2020, 14:00 Nový Jičín - Opava .
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 Nový Jičín - Odry .
162 14. 3. 2020, 10:00 Opava - Ostrava B .
163 14. 3. 2020, 10:00 Kylešovice - Frýdek-Místek B .
164 14. 3. 2020, 10:00 Vsetín - OP Prostějov .
165 14. 3. 2020, 10:00 Prostějov B - Bílovec .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 14:00 Nový Jičín - Odry .
167 14. 3. 2020, 14:00 Opava - Ostrava B .
168 14. 3. 2020, 14:00 Kylešovice - Frýdek-Místek B .
169 14. 3. 2020, 14:00 Vsetín - OP Prostějov .
170 14. 3. 2020, 14:00 Prostějov B - Bílovec .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 Odry - Prostějov B .
172 21. 3. 2020, 10:00 Bílovec - Vsetín .
173 21. 3. 2020, 10:00 OP Prostějov - Kylešovice .
174 21. 3. 2020, 10:00 Frýdek-Místek B - Opava .
175 21. 3. 2020, 10:00 Ostrava B - Nový Jičín .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 14:00 Odry - Prostějov B .
177 21. 3. 2020, 14:00 Bílovec - Vsetín .
178 21. 3. 2020, 14:00 OP Prostějov - Kylešovice .
179 21. 3. 2020, 14:00 Frýdek-Místek B - Opava .
180 21. 3. 2020, 14:00 Ostrava B - Nový Jičín .
© ČVS 2015-2018