Okresní přebor mužů

4. kolo
TJ Sokol Čestice nad Orlicí0:3SK Kounov(-27, -10, -20)
TJ Sokol Chleny B0:3AMT Kostelec nad Orlicí(-16, -23, -21)
VK Sport Rychnov nad Kněžnou B1:3VK Auto Škoda Kvasiny(20, -12, -23, -13)
TJ Spartak Opočno-Skauti Rychnov
Příští kolo
Skauti Rychnov3:XTJ Sokol Čestice nad Orlicí13.10.17:00
VK Auto Škoda Kvasiny-TJ Spartak Opočno22.6.17:30
AMT Kostelec nad Orlicí2:3VK Sport Rychnov nad Kněžnou B29.9.17:00
SK Kounov3:0TJ Sokol Chleny B29.9.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Kounov44000 12:012
2 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B42101 10:58
3 TJ Spartak Opočno42101 9:58
4 Skauti Rychnov22000 6:06
5 VK Auto Škoda Kvasiny32001 6:46
6 TJ Sokol Čestice nad Orlicí62003 6:135
7 AMT Kostelec nad Orlicí51022 8:125
8 TJ Sokol Chleny B60006 0:180
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov nad Kněžnou
1. kolo
1 27. 10. 2017, 19:45 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Čestice nad Orlicí 3:0 (12,17,25)
2 13. 10. 2017, 17:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Chleny B 3:0 (11,21,18)
3 4. 5. 2018, 16:00 SK Kounov - Skauti Rychnov dvojzápas v Kounově .
4 20. 4. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - AMT Kostelec nad Orlicí dohoda obou stran Dusil R.
2. kolo
5 8. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - AMT Kostelec nad Orlicí 3:1 (-19,17,17,16)
6 2. 10. 2017, 16:30 SK Kounov - VK Auto Škoda Kvasiny dle dohody 3:0 (25,19,18)
7 8. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Chleny B - Skauti Rychnov 0:3 (-14,-17,-12)
8 8. 9. 2017, 17:00 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - TJ Spartak Opočno 3:0 (14,24,17)
3. kolo
9 10. 11. 2017, 17:00 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Čestice nad Orlicí dohoda 2 Miloš Sršeň 3:0 (17,13,16)
10 20. 4. 2018, 17:00 Skauti Rychnov - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B dohoda .
11 15. 9. 2017, 17:00 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Chleny B 3:0 (11,18,13)
12 15. 9. 2017, 17:00 AMT Kostelec nad Orlicí - SK Kounov 0:3 (-15,-22,-19)
4. kolo
13 22. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - SK Kounov 0:3 (-27,-10,-20)
14 22. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Chleny B - AMT Kostelec nad Orlicí 0:3 (-16,-23,-21)
15 4. 10. 2017, 17:00 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - VK Auto Škoda Kvasiny 1:3 (20,-12,-23,-13)
16 25. 5. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno - Skauti Rychnov dvojzápas v Opočně Švanda K.
5. kolo
17 13. 10. 2017, 17:00 Skauti Rychnov - TJ Sokol Čestice nad Orlicí v řízení - zápas neodehrán družstvo Čestice bez důvodu nepřišlo k zápasu 3:X
18 22. 6. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Spartak Opočno Dusil R.
19 29. 9. 2017, 17:00 AMT Kostelec nad Orlicí - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B 2:3 (-20,-16,20,20,-11)
20 29. 9. 2017, 17:00 SK Kounov - TJ Sokol Chleny B 3:0 (11,11,23)
6. kolo
21 6. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - TJ Sokol Chleny B 3:0 (24,13,20)
22 2. 5. 2018, 17:30 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - SK Kounov déšť Klár V.
23 3. 11. 2017, 17:00 TJ Spartak Opočno - AMT Kostelec nad Orlicí 3:2 (-23,-22,9,15,12)
24 9. 6. 2018, 10:00 Skauti Rychnov - VK Auto Škoda Kvasiny sobota dohoda Bönisch P.
7. kolo
25 27. 4. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - TJ Sokol Čestice nad Orlicí .
26 27. 4. 2018, 17:30 AMT Kostelec nad Orlicí - Skauti Rychnov .
27 27. 4. 2018, 17:30 SK Kounov - TJ Spartak Opočno .
28 27. 4. 2018, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B .
8. kolo
29 4. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B .
30 4. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Chleny B - TJ Spartak Opočno .
31 4. 5. 2018, 17:30 SK Kounov - Skauti Rychnov dvojzápas v Kounově .
32 4. 5. 2018, 17:30 AMT Kostelec nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny .
9. kolo
33 11. 5. 2018, 17:30 AMT Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Čestice nad Orlicí .
34 11. 5. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - SK Kounov .
35 11. 5. 2018, 17:30 Skauti Rychnov - TJ Sokol Chleny B .
36 11. 5. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B .
10. kolo
37 18. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - TJ Spartak Opočno .
38 18. 5. 2018, 17:30 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - Skauti Rychnov .
39 18. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK Auto Škoda Kvasiny .
40 18. 5. 2018, 17:30 SK Kounov - AMT Kostelec nad Orlicí .
11. kolo
41 25. 5. 2018, 17:30 SK Kounov - TJ Sokol Čestice nad Orlicí .
42 25. 5. 2018, 17:30 AMT Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Chleny B .
43 25. 5. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B .
44 25. 5. 2018, 18:00 TJ Spartak Opočno - Skauti Rychnov dvojzápas v OPOČNĚ .
12. kolo
45 1. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - Skauti Rychnov .
46 1. 6. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno - VK Auto Škoda Kvasiny .
47 1. 6. 2018, 17:30 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - AMT Kostelec nad Orlicí .
48 1. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Chleny B - SK Kounov .
13. kolo
49 8. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Chleny B - TJ Sokol Čestice nad Orlicí .
50 8. 6. 2018, 17:30 SK Kounov - VK Sport Rychnov nad Kněžnou B .
51 8. 6. 2018, 17:30 AMT Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno .
52 8. 6. 2018, 17:30 VK Auto Škoda Kvasiny - Skauti Rychnov .
14. kolo
53 15. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Čestice nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny .
54 15. 6. 2018, 17:30 Skauti Rychnov - AMT Kostelec nad Orlicí .
55 15. 6. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno - SK Kounov .
56 15. 6. 2018, 17:30 VK Sport Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Chleny B .
© ČVS 2015