19.11.2018

Seznam žijících osobností Síně slávy českého volejbalu (SSČV)

(stav k 11. 7. 2018)

logo

1. ADAMOVÁ (Vostřejšová) Eva 06.04.1969 SSČV Brno
2. BARBORKA Pavel 22.09.1961 SSČV Německo
3. BENEŠOVÁ (Ulmonová) Taťána 19.12.1934 SSČV+ČČ ČVS Plzeň
4. BERGROVÁ (Spalová) Milada 16.11.1979 SSČV Bílovec
5. BÉBOVÁ (Šteflová - Vachůnová) Božena 09.08.1933 SSČV Dolní Bečva
6. BÉMOVÁ (Mifková - Bémová) Anna 05.06.1943 SSČV Itálie
7. BLÁHA Přemysl 07.06.1957 SSČV Ústí n/L.
8. BOCHENKOVÁ (Kaločová) Věra 15.11.1929 SSČV Praha
9. BUCKOVÁ Kateřina 28.04.1978 SSČV Olomouc
10. ČERNOUŠEK Milan 25.08.1957 SSČV Německo
11. ČUDA Milan 22.09.1939 SSČV+ČČ ČVS Č. Budějovice
12. DOSTÁLOVÁ (Emingerová) Eva 19.10.1963 SSČV Praha
13. DVOŘÁKOVÁ (Vandráková - Baniová) Jaroslava 25.08.1950 SSČV Ostrava
14. DŽAVORONOK Milan Mgr. 01.11.1961 SSČV Brno
15. EJEM Miloslav CSc. 05.11.1935 SSČV+ČČ ČVS Praha
16. FIKAR Václav Mgr. 14.03.1967 SSČV Hrušovany
17. GALISOVÁ (Holubová) Vladěna 26.06.1965 SSČV Praha
18. GALLEGO (Jurášová - Němcová) Jana 25.02.1969 SSČV Brno
19. GIULIANI (Večerková) Michaela 21.04.1973 SSČV Kroměříž
20. GOLDEMUNDOVÁ Leona 29.06.1967 SSČV Prostějov
21. GROESSL Zdeněk 08.09.1941 SSČV Praha
22. HERMANNOVÁ Barbora 07.11.1990 SSČV Ostrava
23. HERŠTOVÁ (Kyselková) Libuše 02.12.1934 SSČV Praha
24. HOIDAROVÁ (Kolocová) Kristýna 01.04.1988 SSČV Nymburk
25. HOLUBOVÁ (Šedivá) Soňa 28.07.1935 SSČV Praha
26. HRABÁKOVÁ (Derflová) Věra 27.04.1941 SSČV Praha
27. HRONEK Jan Dr. 24.01.1948 SSČV+ČČ ČVS Praha
28. HUDCOVÁ Martina 26.03.1966 SSČV Brno
29. JANÁČKOVÁ (Kucharíková) Světlana 03.07.1967 SSČV Frenštát p/R.
30. JEDLIČKOVÁ (Kumpochová) Romana 09.06.1966 SSČV Český Krumlov
31. JENČKOVÁ Kateřina 18.05.1971 SSČV Olomouc
32. JEŘÁBOVÁ (Pražanová) Naďa 13.09.1942 SSČV Praha
33. KALÁB Zdeněk Ing. 09.02.1961 SSČV Praha
34. KOPOVÁ (Křížová) Drahoslava 05.10.1933 SSČV Praha
35. KOVAŘÍK Antonín 28.10.1938 SSČV Praha
36. KRÁLOVÁ (Škvárová) Stanislava Ing. 20.05.1964 SSČV Praha
37. KREJČÍ Cyril Ing. 18.05.1957 SSČV Dobrovíz
38. KREMPASKÁ (Rohovská) Táňa 28.05.1960 SSČV Opava
39. KROTIL Jiří MUDr. 22.03.1923 SSČV+ČČ ČVS Sokolov
40. KUBALA Přemysl 16.12.1973 SSČV Frýdek-Místek
41. KUČERA Vladimír Ing. 17.05.1933 SSČV+ČČ ČVS Havlíčkův Brod
42. KVAPILOVÁ Michala 08.02.1990 SSČV Liberec
43. LESZCZYNSKI Roman Ing. 22.07.1932 SSČV+ČČ ČVS Praha
44. LÉBL Martin 12.04.1980 SSČV Praha
45. LOKŠOVÁ (Mocová) Zdeňka 17.10.1974 SSČV Liberec
46. LÚTOČKOVÁ (Gazdová) Božena 02.02.1927 SSČV Praha
47. MALÝ Rudolf Mgr. 25.11.1937 SSČV+ČČ ČVS Liberec
48. MANDELOVÁ Simona 07.11.1965 SSČV Francie
49. MARCOLINI (Vlasáková) Hana 21.06.1948 SSČV Praha
50. MATĚJKOVÁ (Široká) Eva 07.11.1943 SSČV Praha
51. MIKULECKÁ (Štefflová) Hedvika 22.03.1933 SSČV Praha
52. MIKYSKA Bronislav 14.08.1963 SSČV Brno
53. MITÁČOVÁ (Drštková) Jana 25.09.1976 SSČV Praha
54. MORAVCOVÁ (Valentová) Hana 05.08.1933 SSČV Kyjov, Planá
55. MOSKALOVÁ (Poláková) Elena 20.04.1948 SSČV Jablonec n/N.
56. MOZR Antonín 03.03.1943 SSČV Německo
57. MÖRWICKOVÁ (Bajerová) Jaroslava 20.04.1971 SSČV Praha
58. MRKLASOVÁ (Malá - Kačmáčková) Zuzana 22.01.1951 SSČV Praha
59. NAUSCH (Sluková) Markéta 28.06.1988 SSČV Praha
60. NEKOLA Miroslav 01.12.1947 SSČV Odolena Voda
61. NĚMEC Ludvík 29.04.1948 SSČV Praha
62. NOVÁKOVÁ (Dosoudilová) Soňa 06.10.1975 SSČV Brno
63. NOVOTNÝ Josef 29.03.1956 SSČV Praha
64. PACLÍKOVÁ (Štulcová) Běla 22.03.1928 SSČV Praha
65. PAKOSTA Marek Mgr. 21.04.1969 SSČV Jesenice
66. PALINEK Michal Ing. 10.08.1967 SSČV Zvole u Prahy
67. PERUŠIČ Boris Ing. 27.07.1940 SSČV Praha
68. PETTINARI (Svobodová) Irena Ing. 09.03.1953 SSČV Itálie
69. PLÁTENÍKOVÁ (Vindušková) Ludmila 03.01.1949 SSČV Světlá n/Sáz.
70. POMMER Zdeněk Mgr. 09.01.1946 SSČV Praha
71. POUROVÁ Dana 15.02.1933 SSČV+ČČ ČVS Hořovice
72. PROCHÁZKA Antonín 03.04.1942 SSČV Hrdějovice
73. PŘECECHTĚL Jan Ing. 29.03.1937 SSČV+ČČ ČVS Litovel
74. PŘÍHODOVÁ (Svobodová) Růžena 03.09.1931 SSČV Praha
75. RITSCHELOVÁ Marcela 09.10.1972 SSČV Ústí n/L.
76. RŮŽIČKOVÁ (Semecká) Jana 12.01.1948 SSČV Karlovy Vary
77. RYŠAVÁ (Celbová) Eva 08.03.1975 SSČV Velký Týnec
78. ŘEŘÁBEK Pavel 21.05.1952 SSČV Praha
79. SCHENK Pavel 27.06.1941 SSČV Bratislava (SVK)
80. SCHULZ (Volicerova) Ester 02.06.1973 SSČV Německo
81. SCHWOBOVÁ Martina 03.05.1976 SSČV Klášterec n/O.
82. SMOLKA Josef Mgr. 22.03.1939 SSČV Liberec
83. SOBOTKA Vladimír Doc. Dr. 06.04.1931 SSČV+ČČ ČVS Brno
84. STOLAŘÍK Josef Prom. ped. 06.09.1933 SSČV Praha
85. STRUMIENSKÝ Ivan 23.07.1961 SSČV Německo
86. SVOBODA Jiří 19.04.1941 SSČV Panenské Břežany
87. ŠILHANOVÁ Eva 21.08.1974 SSČV Brno
88. ŠMÍD Jaroslav Ing. 10.11.1955 SSČV Praha
89. ŠMÍDL Václav 18.03.1940 SSČV Praha
90. ŠMÍDOVÁ (Šašková) Karla 29.06.1943 SSČV Praha
91. ŠORM Josef 02.03.1932 SSČV Praha
92. ŠORMOVÁ (Neugebauerová) Libuše 15.10.1934 SSČV Praha
93. ŠPELINOVÁ Naďa 28.04.1933 SSČV Praha
94. ŠTĚPANČÍKOVÁ Eva 11.12.1972 SSČV Španělsko
95. ŠTORKOVÁ (Rotkovská) Dolores 12.04.1960 SSČV Brno
96. ŠTRUNCOVÁ (Linhartová) Věra 01.03.1946 SSČV Plzeň
97. ŠVARCOVÁ (Rehbergerová - Kloudová) Stanislava 13.05.1945  SSČV Krabčice
98. TICHÁ (Hrádková) Irena 16.02.1943 SSČV Jablonec n/N.
99. TOLAROVÁ (Šindelářová) Jaroslava MUDr. 27.08.1934 SSČV Praha
100. TOMÁŠOVÁ (Vávrová) Jana 19.02.1975 SSČV Praha
101. VAŇKOVÁ (Matějíčková) Ivana 07.03.1966 SSČV Praha
102. VÁCLAVÍKOVÁ (Růžková - Václavíková) Lucie 20.06.1967 SSČV Liberec
103. VÁPENKOVÁ (Hálková) Jana 14.05.1947 SSČV Praha
104. VLČKOVÁ (Zimmermannová) Zdena 07.11.1973 SSČV Mariánské Údolí
105. VOLLMEROVÁ (Pechová) Jana 05.05.1973 SSČV Německo
106. VORÁLEK Rostislav Dr. 17.05.1936 SSČV Praha
107. ZIKÁNOVÁ (Šenoldová) Pavlína 18.04.1965 SSČV Praha
108. ŽIŽKOVSKÁ (Halásková) Božena 11.04.1934 SSČV Brno
Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2018/19 muži - čtvrtfinále

VK Dukla Liberec – SKV Ústí nad Labem 3:1 (23:25, 25:17, 25:21, 25:10), Volejbal Brno – VK Jihostroj České Budějovice 0:3 (15:25, 15:25, 12:25)

 
Český pohár 2018/19 muži - čtvrtfinále

VK Euro Sitex Příbram – Kladno volejbal cz 1:3 (20:25, 25:19, 17:25, 16:25)

 
Pohár CEV 2018/2019 ženy

UVC Holding Graz - TJ Ostrava 3:1 (25:23, 20:25, 25:17, 25:23) první zápas 2:3, postupuje UVC Holding Graz

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Posojilnica Aich/Dob (AUT) - Dukla Liberec 1:3 (23:25, 23:25, 25:23, 20:25) první utkání 1:3 postupuje Dukla Liberec

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

VRCK Kazincbarcika (HUN) - Kladno volejbal cz 2:3 (18:25, 26:28, 27:25, 25:20, 13:15) první zápas 1:3, postupuje Kladno volejbal cz  

 
Challenge Cup 2018/2019 muži

Volejbal Brno - Fonte Bastardo Azores (POR) 1:3 (29:31, 25:20, 20:25, 15:25) první zápas 1:3, postupuje Fonte Bastardo Azores (POR)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018