Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Turnaje - Beachvolejbal

TurnajMístoDatum odSložkaKatBodové hodnoceníPřihlášených dvojic
FINÁLE Robby Bubble U18 kadetky (15ABV)Brno (Olympia pláž)30.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U181000
FINÁLE Robby Bubble U16 kadetky (15ABV)Brno (Olympia pláž)29.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U1610021
FINÁLE Robby Bubble U20 juniorky (15ABV)Brno (Olympia pláž)28.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U201008
FINÁLE Robby Bubble U14Brno (Olympia pláž)27.6.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10017
FINÁLE Robby Bubble U20 junioři (15ABV)Brno (Olympia pláž)26.6.2022kraj - JihomoravskýChlapci U201007
Turnaj U16 dívky (15ABV)Olomouc (Beach areál gymnázia Čajkovského)26.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U1610011
Mucha Sekt Ženy (15ABV)Brno (Olympia pláž)19.6.2022kraj - JihomoravskýŽeny10013
Přebor Župy J. Máchala – JMK U12Brno (Sokolské koupaliště)19.6.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10013
Robby Bubble U16 kadetky (15ABV)Brno (Olympia pláž)18.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U1610031
Robby Bubble U16 kadetky (15ABV)Brno (Olympia pláž)12.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U1610034
Robby Bubble U20 juniorky (15ABV)Brno (Olympia pláž)11.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U2010016
Turnaj U14 dívkyOlomouc (Beach areál gymnázia Čajkovského)11.6.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10016
Robby Bubble U14Brno (Olympia pláž)5.6.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10031
Turnaj U20 dívky (15ABV)Olomouc (Beach areál gymnázia Čajkovského)4.6.2022kraj - JihomoravskýDívky U2010010
KÁČATA - CUP - U14 Brno (Rekreační areál Káčata)28.5.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10025
Mucha Sekt Ženy (15ABV)Brno (Olympia pláž)21.5.2022kraj - JihomoravskýŽeny1000
Přebor Župy J. Máchala – JMK U12Brno (Sokolské koupaliště)21.5.2022kraj - JihomoravskýChlapci + dívky10016
Kvalifikace na Olympiádu dětí a mládeže 2022 - chlapciBrno (Olympia pláž)18.5.2022kraj - JihomoravskýChlapci U1807
Kvalifikace na Olympiádu dětí a mládeže 2022 - dívkyBrno (Olympia pláž)17.5.2022kraj - JihomoravskýDívky U18011
Robby Bubble U20 juniorky (15ABV)Brno (Olympia pláž)14.5.2022kraj - JihomoravskýDívky U2010015
© ČVS 2015-2018