Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN
10.3.2021

Reprezentace muži - Tým

Širší nominace hráčů RD mužů 2021:

Janouch Jakub VK Lvi Praha N
Bartoš Pavel Waldviertel (AUT) N
Bartůněk Luboš SKV Ústí nad Labem N
Šulc Radim VSC Fatra Zlín N
Srb Jiří VK Dukla Liberec N
Hadrava Jan Cucine Lube Civitanova (ITA) U
Šotola Marek Poitiers (FRA) U
Finger Michal Gas Sales Bluenergy Piacenza (ITA) U
Indra Patrik VK ČEZ Karlovarsko U
Kriško Michal VK Dukla Liberec U
Moník Milan Black Volley Beskydy L
Pfeffer Daniel VK ČEZ Karlovarsko L
Kunc Tomáš Kladno volejbal cz L
Zajíček Adam Kladno volejbal cz B
Polák Josef VK Jihostroj České Budějovice B
Sedláček Oliver VK Ostrava B
Patočka Vojtěch VK ČEZ Karlovarsko B
Pražák Jan Volejbal Brno B
Špulák Petr VK Lvi Praha B
Bartoš Adam Nantes Reze (FRA) S
Galabov Jan BKS Visla Bydgoszcz (POL) S
Vašina Lukáš VK ČEZ Karlovarsko S
Licek Martin Waldviertel (AUT) S
Šulista Petr VK Dukla Liberec S
Michálek Petr VK Jihostroj České Budějovice S
Janků David VK Ostrava S

Realizační tým:

Novák Jiří hlavní trenér
Kop Martin asistent trenéra
Paes Motta Mauricio asistent trenéra
Mascia Stefano kondiční trenér
Sklenář Zdeněk statistik/týmový manažer
Sedlák Martin masér
Vastl Oldřich lékař
Avenarius Jakub lékař
Šťastný Radek fyzioterapeut
Benda Petr fyzioterapeut
Javůrek Miloslav týmový manažer

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Kvalifikace na ME 2021 - ženy - Zenica (BIH)

Česká republika – Lotyšsko 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

První posilou Sokola Frýdek-Místek je univerzálka Tereza Diatková, která poslední sezónu hájila barvy Zubřic z Přerova.

 
Přátelské utkání - muži - České Budějovice

Česká republika – Rakousko 2:3 (23:25, 25:18, 25:19, 22:25, 13:15)

 
Kvalifikace na ME 2021 – ženy – Zenica (BIH)

Slovinsko – Česká republika 0:3 (18:25, 15:25, 22:25)

 
ME U22 2021 - beachvolejbal - Baden (AUT)

muži: Sedlák / Maňas – Luini / Immers (NED) 0:2 (19:21, 13:21) ženy: Svobodová / Žolnerčíková – Raupelyte / Rudkovskaja (LTU) 1:2 (16:21, 21:15,...

 
Kvalifikace na ME 2021 – ženy – Zenica (BIH)

Bosna a Hercegovina - Česká republika 1:3 (25:19, 22:25, 9:25, 14:25)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018