Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. část soutěže - play-off
1. kolo
21091 4. 3. 2021, 15:00 Liberec - Přerov Čtvrtfinále 3:0 (11,14,21)
21092 5. 3. 2021, 17:00 Olymp - Prostějov Čtvrtfinále 3:0 (15,23,12)
21093 5. 3. 2021, 18:00 Olomouc - Kr. Pole Čtvrtfinále 3:0 (10,13,17)
21094 5. 3. 2021, 18:00 VK Brno - Ostrava Čtvrtfinále 3:2 (-23,20,20,-23,11)
21095 6. 3. 2021, 17:00 Frýdek-Místek - Šternberk O 9. místo 3:1 (-25,24,22,16)
21096 5. 3. 2021, 18:00 Liberec - Přerov Čtvrtfinále 3:0 (7,11,16)
21097 8. 3. 2021, 17:00 Prostějov - Olymp Čtvrtfinále 2:3 (24,-14,20,-22,-12)
21098 8. 3. 2021, 18:30 Kr. Pole - Olomouc Čtvrtfinále 1:3 (-24,-10,22,-11)
21099 8. 3. 2021, 18:00 Ostrava - VK Brno Čtvrtfinále 3:2 (-23,19,25,-27,13)
21100 9. 3. 2021, 17:30 Šternberk - Frýdek-Místek O 9. místo 0:3 (-15,-17,-17)
21101 8. 3. 2021, 16:30 Přerov - Liberec Čtvrtfinále 0:3 (-15,-21,-25)
21102 11. 3. 2021, 17:00 Olymp - Prostějov Čtvrtfinále 3:1 (-14,24,26,26)
21103 11. 3. 2021, 18:00 Olomouc - Kr. Pole Čtvrtfinále 3:1 (14,-20,14,16)
21104 11. 3. 2021, 18:00 VK Brno - Ostrava Čtvrtfinále 1:3 (22,-21,-23,-26)
21105 13. 3. 2021, 14:00 Frýdek-Místek - Šternberk O 9. místo 3:2 (-28,22,-18,24,7)
21109 14. 3. 2021, 17:00 Ostrava - VK Brno Čtvrtfinále 0:3 (-23,-18,-19)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018