Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. část soutěže - play-off 2. část soutěže - play-off
1. kolo
11133 16. 3. 2022, 17:00 Ústí n. L. - VK Ostrava Předkolo 3:1 (19,-23,18,24)
11134 16. 3. 2022, 18:00 Liberec - Brno Předkolo 3:0 (26,17,22)
11135 18. 3. 2022, 17:00 VK Ostrava - Ústí n. L. Předkolo 3:1 (17,21,-21,27)
11136 19. 3. 2022, 19:30 Brno - Liberec Předkolo 1:3 (-10,20,-24,-20)
11137 22. 3. 2022, 18:00 Ústí n. L. - VK Ostrava Předkolo 3:0 (16,16,22)
3. kolo
11159 11. 4. 2022, 20:15 Karlovarsko - Odolena Voda Semifinále, TV 3:0 (24,15,19) ct sport
11160 11. 4. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Lvi Semifinále 3:1 (18,-22,22,24)
11161 14. 4. 2022, 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko Semifinále 0:3 (-19,-18,-21)
11162 14. 4. 2022, 18:00 Lvi - Č. Budějovice Semifinále 3:0 (16,23,19)
11163 17. 4. 2022, 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda Semifinále 3:0 (18,17,19)
11164 17. 4. 2022, 19:10 Č. Budějovice - Lvi Semifinále, TV 0:3 (-20,-24,-19) ct sport
11166 20. 4. 2022, 17:00 Lvi - Č. Budějovice Semifinále, TV 3:0 (17,22,20) ct sport
4. kolo
11169 27. 4. 2022, 19:15 Karlovarsko - Lvi Finále, TV 2:3 (19,-22,21,-17,-14) ct sport
11170 27. 4. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda O 3. místo 3:0 (21,22,23)
11171 30. 4. 2022, 18:15 Lvi - Karlovarsko Finále, TV 0:3 (-23,-21,-20) ct sport
11172 30. 4. 2022, 18:00 Odolena Voda - Č. Budějovice O 3. místo 3:2 (21,-11,17,-23,12)
11173 3. 5. 2022, 17:10 Karlovarsko - Lvi Finále, TV 0:3 (-23,-18,-21) ct sport
11174 3. 5. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda O 3. místo 3:0 (14,15,17)
11175 6. 5. 2022, 19:10 Lvi - Karlovarsko Finále, TV 1:3 (-19,-20,23,-17) ct sport
11176 9. 5. 2022, 17:00 Karlovarsko - Lvi Finále, TV 3:2 (14,-19,17,-20,14) ct sport
2. kolo
21139 26. 3. 2022, 18:00 Karlovarsko - Liberec Čtvrtfinále 3:1 (-19,22,22,29)
21140 26. 3. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. Čtvrtfinále 3:0 (19,20,19)
21141 26. 3. 2022, 17:00 Příbram - Odolena Voda Čtvrtfinále 1:3 (25,-21,-23,-21)
21142 26. 3. 2022, 15:00 Lvi - Kladno Čtvrtfinále 3:0 (23,21,22)
21143 29. 3. 2022, 18:00 Liberec - Karlovarsko Čtvrtfinále 0:3 (-24,-23,-21)
21144 29. 3. 2022, 18:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice Čtvrtfinále 0:3 (-21,-18,-23)
21145 29. 3. 2022, 18:00 Odolena Voda - Příbram Čtvrtfinále 3:0 (18,17,17)
21146 29. 3. 2022, 18:00 Kladno - Lvi Čtvrtfinále 3:1 (27,23,-25,20)
21147 1. 4. 2022, 18:00 Karlovarsko - Liberec Čtvrtfinále 3:1 (13,22,-23,21)
21148 1. 4. 2022, 19:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. Čtvrtfinále 3:0 (20,23,18)
21149 1. 4. 2022, 18:00 Příbram - Odolena Voda Čtvrtfinále 3:0 (15,24,19)
21150 1. 4. 2022, 20:15 Lvi - Kladno Čtvrtfinále, TV 0:3 (-22,-23,-14) ct sport
21153 4. 4. 2022, 18:00 Odolena Voda - Příbram Čtvrtfinále 3:1 (18,-23,22,20)
21154 4. 4. 2022, 18:00 Kladno - Lvi Čtvrtfinále 1:3 (18,-22,-20,-22)
21158 7. 4. 2022, 19:00 Lvi - Kladno Čtvrtfinále 3:0 (17,22,23)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018