Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže 1. část soutěže
1. kolo
11001 24. 9. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0 (12,23,14)
11002 25. 9. 2022, 17:00 Lvi - O. Voda 0:3 (-24,-17,-19)
11003 24. 9. 2022, 16:00 Zlín - Brno 1:3 (-24,16,-18,-22)
11004 24. 9. 2022, 18:00 Kladno - Ústí n. L. 3:2 (-24,-21,18,20,9)
11005 24. 9. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Liberec 2:3 (-19,24,19,-34,-10)
11006 24. 9. 2022, 18:00 Karlovarsko - Beskydy 3:0 (13,11,23)
2. kolo
11007 29. 9. 2022, 17:00 Ostrava - Beskydy 1:3 (-16,-23,22,-19)
11008 29. 9. 2022, 18:00 Liberec - Karlovarsko 2:3 (-18,-26,12,23,-11)
11009 29. 9. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 2:3 (-24,-23,23,20,-10)
11010 29. 9. 2022, 19:00 Brno - Kladno 0:3 (-21,-21,-12)
11011 29. 9. 2022, 18:00 O. Voda - Zlín 3:2 (21,17,-23,-25,11)
11012 29. 9. 2022, 18:00 Příbram - Lvi 1:3 (21,-16,-27,-20)
3. kolo
11013 3. 10. 2022, 17:00 Lvi - Č. Budějovice TV 3:0 (23,19,19) ct sport
11014 1. 10. 2022, 17:00 Zlín - Příbram 3:1 (22,-24,20,23)
11015 1. 10. 2022, 18:00 Kladno - O. Voda 3:2 (-22,-22,21,25,13)
11016 1. 10. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Brno 2:3 (-21,-14,22,20,-9)
11017 1. 10. 2022, 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (17,19,23)
11018 1. 10. 2022, 17:00 Beskydy - Liberec 1:3 (-18,-19,22,-29)
4. kolo
11019 6. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Liberec 1:3 (-23,23,-23,-18)
11020 6. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Beskydy 1:3 (21,-24,-16,-24)
11021 5. 10. 2022, 19:30 Brno - Karlovarsko 0:3 (-29,-22,-20)
11022 6. 10. 2022, 18:00 O. Voda - Benátky n. J. 3:1 (17,-21,16,20)
11023 6. 10. 2022, 18:00 Příbram - Kladno 2:3 (22,-18,-25,24,-11)
11024 6. 10. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0 (24,20,12)
5. kolo
11025 9. 10. 2022, 16:00 Lvi - Ostrava 3:0 (21,21,17)
11026 9. 10. 2022, 18:00 Kladno - Č. Budějovice 3:0 (20,18,18)
11027 8. 10. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Příbram 3:2 (-19,15,-19,13,13)
11028 8. 10. 2022, 18:00 Karlovarsko - O. Voda 3:1 (21,-22,21,25)
11029 8. 10. 2022, 19:30 Beskydy - Brno 0:3 (-24,-21,-18)
11030 10. 10. 2022, 19:30 Liberec - Ústí n. L. TV 3:0 (21,18,15) ct sport
6. kolo
11031 15. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. 2:3 (17,-23,22,-25,-11)
11032 17. 10. 2022, 17:00 Brno - Liberec TV 0:3 (-25,-23,-22) ct sport
11033 15. 10. 2022, 18:00 O. Voda - Beskydy 3:1 (-20,18,21,16)
11034 14. 10. 2022, 18:00 Příbram - Karlovarsko 0:3 (-18,-22,-19)
11035 15. 10. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. 3:1 (-22,21,22,22)
11036 16. 10. 2022, 16:00 Lvi - Zlín 2:3 (-21,-23,19,14,-9)
7. kolo
11037 20. 10. 2022, 17:00 Zlín - Ostrava 3:0 (22,17,22)
11038 20. 10. 2022, 18:00 Kladno - Lvi 2:3 (21,-23,-23,22,-11)
11039 19. 10. 2022, 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice 3:2 (26,-21,20,-18,13)
11040 20. 10. 2022, 19:30 Beskydy - Příbram 2:3 (-20,23,-23,20,-14)
11041 19. 10. 2022, 18:00 Liberec - O. Voda 3:0 (21,21,23)
11042 20. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Brno 3:1 (-23,17,26,20)
8. kolo
11043 22. 10. 2022, 17:00 Ostrava - Brno 3:2 (-17,-24,22,32,13)
11044 22. 10. 2022, 18:00 O. Voda - Ústí n. L. 3:0 (15,20,23)
11045 22. 10. 2022, 16:00 Liberec - Příbram 3:0 (14,20,20)
11046 22. 10. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Beskydy 3:1 (-24,16,17,21)
11047 22. 10. 2022, 18:00 Lvi - Benátky n. J. 3:0 (23,10,19)
11048 22. 10. 2022, 17:30 Zlín - Kladno 0:3 (-17,-20,-15)
9. kolo
11049 29. 10. 2022, 18:00 Kladno - Ostrava 2:3 (-27,-23,19,10,-11)
11050 29. 10. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Zlín 3:0 (19,20,23)
11051 29. 10. 2022, 18:00 Karlovarsko - Lvi 3:2 (16,26,-19,-22,10)
11052 29. 10. 2022, 18:30 Liberec - Č. Budějovice míče MIKASA 1:3 (-18,-17,15,-18)
11053 31. 10. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Příbram TV 3:1 (-25,23,18,21) ct sport
11054 29. 10. 2022, 16:00 Brno - O. Voda 0:3 (-18,-23,-13)
10. kolo
11055 8. 12. 2022, 17:00 Ostrava - O. Voda 1:3 (-23,16,-18,-18)
11056 9. 11. 2022, 19:00 Příbram - Brno 1:3 (-20,-21,22,-23)
11057 5. 11. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. míče MIKASA 3:1 (-18,18,20,25)
11058 6. 11. 2022, 16:00 Lvi - Beskydy míče MIKASA 3:0 (20,20,12)
11059 5. 11. 2022, 17:00 Zlín - Karlovarsko míče MIKASA 1:3 (-15,-19,25,-20)
11060 7. 11. 2022, 17:00 Kladno - Benátky n. J. TV 3:0 (18,16,22) ct sport
11. kolo
11061 12. 11. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Ostrava 3:1 (22,21,-22,18)
11062 12. 11. 2022, 18:00 Karlovarsko - Kladno míče MIKASA 3:0 (14,18,21)
11063 12. 11. 2022, 19:30 Beskydy - Zlín 2:3 (-19,20,-23,23,-13)
11064 12. 11. 2022, 18:30 Liberec - Lvi míče MIKASA 3:1 (12,22,-23,18)
11065 3. 11. 2022, 19:00 Brno - Č. Budějovice míče MIKASA 0:3 (-15,-20,-24)
11066 14. 11. 2022, 20:10 O. Voda - Příbram TV 3:0 (18,14,15) ct sport
12. kolo
11067 19. 11. 2022, 17:00 Ostrava - Příbram 1:3 (-21,-23,21,-24)
11068 19. 11. 2022, 18:00 Č. Budějovice - O. Voda 3:0 (22,22,22)
11069 21. 11. 2022, 18:00 Lvi - Ústí n. L. 3:1 (18,-23,18,19)
11070 19. 11. 2022, 17:00 Zlín - Liberec 1:3 (24,-20,-21,-15)
11071 19. 11. 2022, 16:00 Kladno - Beskydy 3:1 (-19,19,19,18)
11072 19. 11. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Karlovarsko 0:3 (-18,-15,-23)
13. kolo
11073 26. 11. 2022, 18:00 Karlovarsko - Ostrava míče MIKASA 3:0 (14,17,15)
11074 26. 11. 2022, 19:30 Beskydy - Benátky n. J. 3:1 (22,-18,22,40)
11075 26. 11. 2022, 18:30 Liberec - Kladno 3:0 (18,25,21)
11076 26. 11. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Zlín 3:1 (-22,21,21,17)
11077 26. 11. 2022, 16:00 Brno - Lvi 1:3 (-11,22,-26,-24)
11078 26. 11. 2022, 17:00 Příbram - Č. Budějovice míče MIKASA 2:3 (-21,23,-26,24,-13)
14. kolo
11079 3. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 1:3 (-17,-25,29,-19)
11080 3. 12. 2022, 18:00 O. Voda - Lvi 1:3 (22,-22,-21,-17)
11081 3. 12. 2022, 16:00 Brno - Zlín 3:2 (-18,-21,17,21,17)
11082 3. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Kladno 2:3 (23,-22,-19,19,-9)
11083 3. 12. 2022, 18:00 Liberec - Benátky n. J. 3:0 (17,19,19)
11084 3. 12. 2022, 17:00 Beskydy - Karlovarsko 0:3 (-17,-13,-15)
15. kolo
11085 12. 12. 2022, 19:30 Beskydy - Ostrava TV 3:2 (-18,14,23,-22,19) ct sport
11086 10. 12. 2022, 18:00 Karlovarsko - Liberec míče MIKASA 1:3 (-23,-19,21,-22)
11087 10. 12. 2022, 18:00 Benátky n. J. - Ústí n. L. 3:2 (20,-16,32,-19,13)
11088 10. 12. 2022, 18:00 Kladno - Brno 3:1 (15,-22,18,22)
11089 9. 12. 2022, 17:00 Zlín - O. Voda 3:1 (-21,17,21,21)
11090 11. 12. 2022, 19:00 Lvi - Příbram 3:1 (19,32,-22,22)
16. kolo
11091 17. 12. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Lvi 2:3 (-22,16,-18,17,-10)
11092 17. 12. 2022, 17:00 Příbram - Zlín 3:0 (21,19,16)
11093 17. 12. 2022, 18:00 O. Voda - Kladno 3:1 (25,-22,20,18)
11094 17. 12. 2022, 18:00 Brno - Benátky n. J. 3:1 (17,-21,21,19)
11095 18. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko 1:3 (22,-11,-19,-14)
11096 17. 12. 2022, 18:30 Liberec - Beskydy 3:1 (19,-18,15,22)
17. kolo
11097 22. 12. 2022, 18:00 Liberec - Ostrava 3:0 (20,21,16)
11098 22. 12. 2022, 17:00 Beskydy - Ústí n. L. 2:3 (13,-20,23,-22,-12)
11099 21. 12. 2022, 18:00 Karlovarsko - Brno 3:0 (22,21,21)
11100 22. 12. 2022, 18:00 Benátky n. J. - O. Voda 1:3 (19,-12,-18,-25)
11101 22. 12. 2022, 16:00 Kladno - Příbram 3:0 (17,17,17)
11102 22. 12. 2022, 19:10 Zlín - Č. Budějovice TV 3:1 (24,-21,19,22) ct sport
18. kolo
11103 29. 12. 2022, 17:00 Ostrava - Lvi 1:3 (22,-15,-18,-20)
11104 8. 12. 2022, 18:00 Č. Budějovice - Kladno míče MIKASA 3:1 (-23,21,22,22)
11105 29. 12. 2022, 18:00 Příbram - Benátky n. J. 3:1 (-19,17,19,13)
11106 30. 12. 2022, 18:00 O. Voda - Karlovarsko 0:3 (-24,-19,-24)
11107 30. 12. 2022, 16:30 Brno - Beskydy 3:2 (19,-23,-21,21,5)
11108 6. 12. 2022, 17:00 Ústí n. L. - Liberec 1:3 (-19,17,-14,-18)
19. kolo
11109 7. 1. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava 3:2 (-20,20,-19,18,13)
11110 7. 1. 2023, 16:00 Liberec - Brno 3:1 (20,20,-19,22)
11111 7. 1. 2023, 17:00 Beskydy - O. Voda 3:0 (23,22,17)
11112 7. 1. 2023, 18:00 Karlovarsko - Příbram míče MIKASA 3:1 (13,19,-27,11)
11113 7. 1. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice míče MIKASA 2:3 (-21,21,-18,21,-9)
11114 7. 1. 2023, 17:00 Zlín - Lvi 0:3 (-19,-17,-23)
20. kolo
11115 14. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Zlín 0:3 (-21,-22,-19)
11116 14. 1. 2023, 18:00 Lvi - Kladno 2:3 (-15,26,-21,22,-10)
11117 14. 1. 2023, 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko míče MIKASA 3:2 (19,-24,14,-21,15)
11118 14. 1. 2023, 17:00 Příbram - Beskydy 3:0 (23,26,19)
11119 14. 1. 2023, 18:00 O. Voda - Liberec 1:3 (-22,-21,24,-21)
11120 14. 1. 2023, 16:00 Brno - Ústí n. L. 3:0 (15,23,20)
21. kolo
11121 21. 1. 2023, 16:30 Brno - Ostrava 3:0 (14,18,12)
11122 21. 1. 2023, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda 0:3 (-23,-13,-26)
11123 21. 1. 2023, 17:00 Příbram - Liberec 0:3 (-19,-17,-19)
11124 21. 1. 2023, 19:30 Beskydy - Č. Budějovice míče MIKASA 0:3 (-15,-19,-21)
11125 21. 1. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Lvi 1:3 (23,-15,-24,-11)
11126 21. 1. 2023, 18:00 Kladno - Zlín 3:1 (20,-22,16,21)
22. kolo
11127 28. 1. 2023, 17:00 Ostrava - Kladno 2:3 (-27,24,22,-14,-10)
11128 28. 1. 2023, 17:00 Zlín - Benátky n. J. 3:0 (20,25,13)
11129 28. 1. 2023, 18:00 Lvi - Karlovarsko 3:2 (22,-19,-16,20,13)
11130 30. 1. 2023, 17:10 Č. Budějovice - Liberec TV 3:2 (24,22,-23,-13,14) ct sport
11131 28. 1. 2023, 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:1 (23,-23,15,19)
11132 28. 1. 2023, 18:00 O. Voda - Brno 3:0 (16,16,20)
23. kolo
11133 4. 2. 2023, 17:00 O. Voda - Ostrava 3:0 (23,15,17)
11134 6. 2. 2023, 17:10 Brno - Příbram TV 3:0 (20,22,25) ct sport
11135 4. 2. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice 0:3 (-17,-21,-17)
11136 4. 2. 2023, 19:30 Beskydy - Lvi 2:3 (-17,23,22,-18,-10)
11137 4. 2. 2023, 18:00 Karlovarsko - Zlín míče MIKASA 3:0 (25,13,19)
11138 4. 2. 2023, 18:00 Benátky n. J. - Kladno 3:1 (19,18,-22,12)
24. kolo
11139 11. 2. 2023, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. Kovář V. ,Hladišová M. ?
11140 11. 2. 2023, 18:00 Kladno - Karlovarsko míče MIKASA Velinov E. ,Kvarda P. ?
11141 11. 2. 2023, 17:00 Zlín - Beskydy Spáčil L. ,Kavala T. ?
11142 11. 2. 2023, 18:00 Lvi - Liberec Grabovský Z. ,Možnár M. ?
11143 11. 2. 2023, 18:00 Č. Budějovice - Brno Nedbálek A. ,Rychlík D. ?
11144 11. 2. 2023, 17:00 Příbram - O. Voda Činátl R. ,Dušek P. ?
25. kolo
11145 18. 2. 2023, 17:00 Příbram - Ostrava Nedbálek A. ,Velinov E.
11146 20. 2. 2023, 17:10 O. Voda - Č. Budějovice TV Kavala T. ,Kovář V. ct sport
11147 18. 2. 2023, 17:00 Ústí n. L. - Lvi Dmejchal M. ,Hladišová M. ?
11148 18. 2. 2023, 16:00 Liberec - Zlín Dušek P. ,Buchar T.
11149 18. 2. 2023, 19:30 Beskydy - Kladno Grabovský Z. ,Možnár M. ?
11150 18. 2. 2023, 18:00 Karlovarsko - Benátky n. J. Kvarda P. ,Rychlík D. ?
26. kolo
11151 4. 3. 2023, 17:00 Ostrava - Karlovarsko Kavala T. ,Kovář V. ?
11152 4. 3. 2023, 16:00 Benátky n. J. - Beskydy Buchar T. ,Dušek P.
11153 4. 3. 2023, 20:15 Kladno - Liberec TV Krtička J. ,Dmejchal M. ct sport
11154 4. 3. 2023, 17:00 Zlín - Ústí n. L. Rychlík D. ,Činátl R. ?
11155 2. 3. 2023, 18:00 Lvi - Brno Velinov E. ,Kvarda P.
11156 4. 3. 2023, 18:00 Č. Budějovice - Příbram Možnár M. ,Spáčil L.
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018