ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Žebříčky - Beachvolejbal

#HráčOddílBody
1. Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5175
2. David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5175
3. Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 1836
4. Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1615
5. Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1576
6. Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1428
7. Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1178
8. David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1146
9. Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1120
10. Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1020
11. Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 955
12. Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 951
13. Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 766
14. Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 741
15. Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 735
16. František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 659
17. David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 638
18. Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 635
19. Robert Kufa Beach Service club z.s. 620
20. František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 579
© ČVS 2015-2018