1. část soutěže

24. kolo
Děčín3:1Plzeň B(18, 23, -23, 28)
VSK ČVUT2:3Kladno(20, -22, 24, -13, -14)
Střešovice B1:3Domažlice(-22, -22, 12, -26)
Chabařovice3:1Příbram(23, -22, 11, 18)
Žižkov B0:3Kralupy(-16, -22, -23)
Příští kolo
Žižkov B-DěčínSO11.2.10:00
Kralupy-ChabařoviceSO11.2.10:00
Příbram-Střešovice BSO11.2.9:00
Domažlice-VSK ČVUTSO11.2.9:00
Plzeň B-KladnoSO11.2.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK ČVUT Praha 24 16 3 3 2 65:27 2090:1785 57
2 TJ Slovan Chabařovice 24 16 3 1 4 61:25 1975:1669 55
3 Kladno volejbal cz 24 11 4 5 4 57:41 2152:1989 46
4 TJ Kralupy 24 11 3 3 7 52:40 1992:1903 42
5 TJ Baník Příbram 24 10 3 2 9 48:46 2041:2021 38
6 Volejbal Plzeň B 24 9 3 2 10 45:46 1981:1962 35
7 Volejbal Domažlice 24 7 5 3 9 44:51 1966:2083 34
8 Tatran Střešovice B 24 5 2 4 13 36:59 1975:2144 23
9 TJ Sokol Žižkov I B 24 3 1 5 15 25:63 1732:2056 16
10 VSK Spartak Děčín - Rumburk 24 3 2 1 18 27:62 1758:2050 14
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Děčín 3:0 (20,17,27)
2 8. 10. 2022, 09:00 Plzeň B - Střešovice B 3:1 (18,-25,22,14)
3 8. 10. 2022, 10:00 Kladno - Chabařovice 0:3 (-23,-23,-23)
4 1. 10. 2022, 12:00 Domažlice - Žižkov B 3:2 (15,18,-23,-18,11)
5 8. 10. 2022, 10:00 Příbram - Kralupy 3:2 (16,20,-19,-25,15)
2. kolo
6 8. 10. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Děčín 3:1 (-23,23,15,21)
7 8. 10. 2022, 13:00 Plzeň B - Střešovice B 3:1 (20,-20,21,23)
8 8. 10. 2022, 14:00 Kladno - Chabařovice 2:3 (-15,20,18,-18,-7)
9 1. 10. 2022, 16:00 Domažlice - Žižkov B 3:1 (23,-17,21,19)
10 8. 10. 2022, 14:00 Příbram - Kralupy 0:3 (-14,-17,-16)
3. kolo
11 15. 10. 2022, 10:00 Děčín - Kralupy 1:3 (-16,-19,22,-19)
12 15. 10. 2022, 09:30 Žižkov B - Příbram 3:1 (-22,17,21,19)
13 15. 10. 2022, 10:00 Chabařovice - Domažlice 3:2 (23,-22,18,-21,13)
14 15. 10. 2022, 09:00 Střešovice B - Kladno 1:3 (19,-20,-22,-23)
15 15. 10. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Plzeň B 3:0 (20,27,21)
4. kolo
16 15. 10. 2022, 14:00 Děčín - Kralupy 1:3 (-21,14,-23,-23)
17 15. 10. 2022, 14:00 Žižkov B - Příbram 3:0 (17,19,21)
18 15. 10. 2022, 14:00 Chabařovice - Domažlice 3:0 (17,10,19)
19 15. 10. 2022, 14:00 Střešovice B - Kladno 0:3 (-9,-14,-18)
20 15. 10. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Plzeň B 3:0 (9,21,17)
5. kolo
21 22. 10. 2022, 10:00 Plzeň B - Děčín Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (16,16,16)
22 22. 10. 2022, 10:00 Kladno - VSK ČVUT 2:3 (19,-21,16,-18,-10)
23 22. 10. 2022, 09:00 Domažlice - Střešovice B 2:3 (-23,27,-15,20,-9)
24 22. 10. 2022, 10:00 Příbram - Chabařovice 1:3 (23,-19,-13,-23)
25 22. 10. 2022, 10:00 Kralupy - Žižkov B 3:0 (20,21,22)
6. kolo
26 22. 10. 2022, 14:00 Plzeň B - Děčín Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (15,19,17)
27 22. 10. 2022, 14:00 Kladno - VSK ČVUT 3:1 (22,20,-15,17)
28 22. 10. 2022, 13:00 Domažlice - Střešovice B 2:3 (-27,17,23,-11,-11)
29 22. 10. 2022, 14:00 Příbram - Chabařovice 3:2 (-13,23,12,-21,13)
30 22. 10. 2022, 14:00 Kralupy - Žižkov B 3:0 (20,22,15)
7. kolo
31 5. 11. 2022, 10:00 Děčín - Žižkov B 3:2 (14,-24,-25,16,3)
32 5. 11. 2022, 10:00 Chabařovice - Kralupy 3:0 (16,17,20)
33 5. 11. 2022, 10:00 Střešovice B - Příbram náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 1:3 (23,-12,-12,-20)
34 5. 11. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Domažlice 3:0 (15,19,17)
35 5. 11. 2022, 10:00 Kladno - Plzeň B 0:3 (-16,-22,-7)
8. kolo
36 5. 11. 2022, 14:00 Děčín - Žižkov B 3:0 (19,20,21)
37 5. 11. 2022, 14:00 Chabařovice - Kralupy 3:0 (23,19,11)
38 5. 11. 2022, 14:00 Střešovice B - Příbram náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 1:3 (-19,23,-22,-18)
39 5. 11. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Domažlice 3:0 (13,18,23)
40 5. 11. 2022, 14:00 Kladno - Plzeň B 1:3 (-18,18,-26,-12)
9. kolo
41 12. 11. 2022, 11:00 Kladno - Děčín 3:1 (-22,18,18,21)
42 12. 11. 2022, 09:00 Domažlice - Plzeň B 1:3 (-24,19,-23,-20)
43 12. 11. 2022, 10:00 Příbram - VSK ČVUT 3:1 (-20,16,15,25)
44 12. 11. 2022, 10:00 Kralupy - Střešovice B 1:3 (24,-13,-23,-18)
45 12. 11. 2022, 10:00 Žižkov B - Chabařovice 0:3 (-18,-13,-16)
10. kolo
46 12. 11. 2022, 15:00 Kladno - Děčín 3:1 (-20,6,8,23)
47 12. 11. 2022, 13:00 Domažlice - Plzeň B 3:1 (-18,18,19,19)
48 12. 11. 2022, 14:00 Příbram - VSK ČVUT 0:3 (-23,-18,-12)
49 12. 11. 2022, 14:00 Kralupy - Střešovice B 3:2 (17,-14,18,-15,13)
50 12. 11. 2022, 14:00 Žižkov B - Chabařovice 0:3 (-27,-16,-22)
11. kolo
51 19. 11. 2022, 10:00 Děčín - Chabařovice 1:3 (-18,-15,20,-7)
52 19. 11. 2022, 09:00 Střešovice B - Žižkov B 3:0 (24,22,14)
53 19. 11. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Kralupy 3:0 (19,14,21)
54 19. 11. 2022, 11:00 Plzeň B - Příbram 3:2 (-18,18,21,-22,11)
55 26. 11. 2022, 10:00 Kladno - Domažlice Radlická 115 Praha - Radlice 2:3 (-24,20,-20,12,-16)
12. kolo
56 19. 11. 2022, 14:00 Děčín - Chabařovice 0:3 (-17,-21,-12)
57 19. 11. 2022, 14:00 Střešovice B - Žižkov B 3:1 (24,18,-24,14)
58 19. 11. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Kralupy 3:2 (12,-15,19,-17,13)
59 19. 11. 2022, 14:00 Plzeň B - Příbram 3:0 (10,24,19)
60 26. 11. 2022, 14:00 Kladno - Domažlice Radlická 115 Praha - Radlice 2:3 (13,19,-20,-16,-12)
13. kolo
61 3. 12. 2022, 11:00 Domažlice - Děčín 3:1 (18,16,-27,19)
62 3. 12. 2022, 11:00 Příbram - Kladno 3:1 (19,19,-21,19)
63 3. 12. 2022, 10:00 Kralupy - Plzeň B 3:2 (23,21,-21,-18,9)
64 3. 12. 2022, 10:00 Žižkov B - VSK ČVUT 2:3 (-23,24,24,-19,-7)
65 3. 12. 2022, 10:00 Střešovice B - Chabařovice 2:3 (22,-18,21,-8,-10)
14. kolo
66 3. 12. 2022, 15:00 Domažlice - Děčín 3:2 (21,-17,14,-23,9)
67 3. 12. 2022, 15:00 Příbram - Kladno 1:3 (20,-14,-18,-13)
68 3. 12. 2022, 14:00 Kralupy - Plzeň B 3:1 (21,-22,16,21)
69 3. 12. 2022, 14:00 Žižkov B - VSK ČVUT 0:3 (-10,-18,-11)
70 3. 12. 2022, 14:00 Střešovice B - Chabařovice 0:3 (-22,-21,-16)
15. kolo
71 10. 12. 2022, 10:00 Děčín - Střešovice B 1:3 (-23,18,-20,-17)
72 10. 12. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Chabařovice 3:1 (16,-13,23,11)
73 10. 12. 2022, 10:00 Žižkov B - Plzeň B 3:0 (21,22,25)
74 10. 12. 2022, 09:00 Kladno - Kralupy 3:2 (16,-22,-13,24,8)
75 10. 12. 2022, 09:00 Domažlice - Příbram 3:2 (21,25,-17,-20,9)
16. kolo
76 10. 12. 2022, 14:00 Děčín - Střešovice B 3:0 (18,18,20)
77 10. 12. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Chabařovice 3:1 (24,-14,19,13)
78 10. 12. 2022, 14:00 Žižkov B - Plzeň B 0:3 (-23,-24,-7)
79 10. 12. 2022, 13:00 Kladno - Kralupy 3:1 (-20,21,16,20)
80 10. 12. 2022, 13:00 Domažlice - Příbram 0:3 (-34,-11,-12)
17. kolo
81 17. 12. 2022, 11:00 Příbram - Děčín 3:0 (12,20,11)
82 17. 12. 2022, 10:00 Kralupy - Domažlice 3:1 (-19,14,18,17)
83 17. 12. 2022, 09:30 Žižkov B - Kladno 0:3 (-21,-21,-18)
84 17. 12. 2022, 10:00 Chabařovice - Plzeň B 3:0 (18,18,26)
85 17. 12. 2022, 10:00 VSK ČVUT - Střešovice B 3:0 (19,15,16)
18. kolo
86 17. 12. 2022, 15:00 Příbram - Děčín 3:0 (17,22,20)
87 17. 12. 2022, 14:00 Kralupy - Domažlice 3:0 (10,13,17)
88 17. 12. 2022, 14:00 Žižkov B - Kladno 3:2 (-19,-9,21,22,17)
89 17. 12. 2022, 14:00 Chabařovice - Plzeň B 3:0 (9,19,15)
90 17. 12. 2022, 14:00 VSK ČVUT - Střešovice B 3:0 (10,15,24)
19. kolo
91 14. 1. 2023, 10:00 Děčín - VSK ČVUT 1:3 (-22,19,-18,-14)
92 14. 1. 2023, 10:00 Střešovice B - Plzeň B náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 3:1 (20,-9,24,22)
93 14. 1. 2023, 10:00 Kladno - Chabařovice 3:0 (24,22,18)
94 14. 1. 2023, 10:00 Žižkov B - Domažlice 0:3 (-15,-18,-16)
95 14. 1. 2023, 10:00 Kralupy - Příbram 1:3 (-23,-21,21,-17)
20. kolo
96 14. 1. 2023, 14:00 Děčín - VSK ČVUT 1:3 (-14,-11,22,-16)
97 14. 1. 2023, 14:00 Střešovice B - Plzeň B náměstí Českého povstání 511 Praha - Ruzyně 2:3 (-21,-21,17,23,-7)
98 14. 1. 2023, 14:00 Kladno - Chabařovice 3:0 (12,19,22)
99 14. 1. 2023, 14:00 Žižkov B - Domažlice 0:3 (-13,-20,-12)
100 14. 1. 2023, 14:00 Kralupy - Příbram 1:3 (-22,-20,20,-23)
21. kolo
101 21. 1. 2023, 10:00 Kralupy - Děčín 3:0 (16,18,23)
102 21. 1. 2023, 10:00 Příbram - Žižkov B 3:1 (22,22,-23,19)
103 21. 1. 2023, 11:00 Domažlice - Chabařovice 0:3 (-17,-22,-18)
104 21. 1. 2023, 10:00 Kladno - Střešovice B 3:2 (24,-22,25,-25,10)
105 21. 1. 2023, 10:00 Plzeň B - VSK ČVUT 1:3 (-21,19,-16,-18)
22. kolo
106 21. 1. 2023, 14:00 Kralupy - Děčín 3:0 (14,12,13)
107 21. 1. 2023, 14:00 Příbram - Žižkov B 3:2 (19,-23,-23,18,9)
108 21. 1. 2023, 15:00 Domažlice - Chabařovice 0:3 (-17,-17,-19)
109 21. 1. 2023, 14:00 Kladno - Střešovice B 3:0 (18,16,22)
110 21. 1. 2023, 14:00 Plzeň B - VSK ČVUT 3:2 (14,-16,-19,23,12)
23. kolo
111 28. 1. 2023, 10:00 Děčín - Plzeň B 3:2 (16,-20,14,-25,6)
112 28. 1. 2023, 10:00 VSK ČVUT - Kladno 2:3 (22,-19,-15,13,-12)
113 28. 1. 2023, 09:00 Střešovice B - Domažlice 1:3 (-19,-24,22,-20)
114 28. 1. 2023, 09:00 Chabařovice - Příbram 3:1 (20,23,-13,14)
115 28. 1. 2023, 10:00 Žižkov B - Kralupy 2:3 (13,-11,-21,21,-9)
24. kolo
116 28. 1. 2023, 14:00 Děčín - Plzeň B 3:1 (18,23,-23,28)
117 28. 1. 2023, 14:00 VSK ČVUT - Kladno 2:3 (20,-22,24,-13,-14)
118 28. 1. 2023, 14:00 Střešovice B - Domažlice 1:3 (-22,-22,12,-26)
119 28. 1. 2023, 13:00 Chabařovice - Příbram 3:1 (23,-22,11,18)
120 28. 1. 2023, 14:00 Žižkov B - Kralupy 0:3 (-16,-22,-23)
25. kolo
121 11. 2. 2023, 10:00 Žižkov B - Děčín .
122 11. 2. 2023, 10:00 Kralupy - Chabařovice .
123 11. 2. 2023, 09:00 Příbram - Střešovice B Svoboda J.
124 11. 2. 2023, 09:00 Domažlice - VSK ČVUT Sazama L.
125 11. 2. 2023, 10:00 Plzeň B - Kladno Mertins J.
26. kolo
126 11. 2. 2023, 14:00 Žižkov B - Děčín .
127 11. 2. 2023, 14:00 Kralupy - Chabařovice .
128 11. 2. 2023, 13:00 Příbram - Střešovice B Řeháček M.
129 11. 2. 2023, 13:00 Domažlice - VSK ČVUT . ,Sazama L.
130 11. 2. 2023, 14:00 Plzeň B - Kladno Mertins J.
27. kolo
131 18. 2. 2023, 10:00 Děčín - Kladno Pozděna M.
132 18. 2. 2023, 10:00 Plzeň B - Domažlice .
133 18. 2. 2023, 10:00 VSK ČVUT - Příbram .
134 18. 2. 2023, 09:00 Střešovice B - Kralupy .
135 18. 2. 2023, 10:00 Chabařovice - Žižkov B Burian K.
28. kolo
136 18. 2. 2023, 14:00 Děčín - Kladno . ,Pozděna M.
137 18. 2. 2023, 14:00 Plzeň B - Domažlice .
138 18. 2. 2023, 14:00 VSK ČVUT - Příbram .
139 18. 2. 2023, 14:00 Střešovice B - Kralupy .
140 18. 2. 2023, 14:00 Chabařovice - Žižkov B . ,Burian K.
29. kolo
141 25. 2. 2023, 10:00 Chabařovice - Děčín .
142 25. 2. 2023, 10:00 Žižkov B - Střešovice B .
143 25. 2. 2023, 10:00 Kralupy - VSK ČVUT .
144 25. 2. 2023, 11:00 Příbram - Plzeň B .
145 25. 2. 2023, 09:00 Domažlice - Kladno .
30. kolo
146 25. 2. 2023, 14:00 Chabařovice - Děčín .
147 25. 2. 2023, 14:00 Žižkov B - Střešovice B .
148 25. 2. 2023, 14:00 Kralupy - VSK ČVUT .
149 25. 2. 2023, 15:00 Příbram - Plzeň B .
150 25. 2. 2023, 13:00 Domažlice - Kladno .
31. kolo
151 11. 3. 2023, 10:00 Děčín - Domažlice Pozděna M.
152 11. 3. 2023, 10:00 Kladno - Příbram .
153 11. 3. 2023, 10:00 Plzeň B - Kralupy .
154 11. 3. 2023, 10:00 VSK ČVUT - Žižkov B .
155 11. 3. 2023, 10:00 Chabařovice - Střešovice B .
32. kolo
156 11. 3. 2023, 14:00 Děčín - Domažlice . ,Pozděna M.
157 11. 3. 2023, 14:00 Kladno - Příbram .
158 11. 3. 2023, 14:00 Plzeň B - Kralupy .
159 11. 3. 2023, 14:00 VSK ČVUT - Žižkov B .
160 11. 3. 2023, 14:00 Chabařovice - Střešovice B .
33. kolo
161 18. 3. 2023, 10:00 Střešovice B - Děčín .
162 18. 3. 2023, 10:00 Chabařovice - VSK ČVUT .
163 18. 3. 2023, 10:00 Plzeň B - Žižkov B .
164 18. 3. 2023, 10:00 Kralupy - Kladno .
165 18. 3. 2023, 10:00 Příbram - Domažlice .
34. kolo
166 18. 3. 2023, 14:00 Střešovice B - Děčín .
167 18. 3. 2023, 14:00 Chabařovice - VSK ČVUT .
168 18. 3. 2023, 14:00 Plzeň B - Žižkov B .
169 18. 3. 2023, 14:00 Kralupy - Kladno .
170 18. 3. 2023, 14:00 Příbram - Domažlice .
35. kolo
171 25. 3. 2023, 10:00 Děčín - Příbram Pozděna M.
172 25. 3. 2023, 09:00 Domažlice - Kralupy .
173 25. 3. 2023, 10:00 Kladno - Žižkov B .
174 25. 3. 2023, 10:00 Plzeň B - Chabařovice .
175 25. 3. 2023, 10:00 Střešovice B - VSK ČVUT .
36. kolo
176 25. 3. 2023, 14:00 Děčín - Příbram . ,Pozděna M.
177 25. 3. 2023, 13:00 Domažlice - Kralupy .
178 25. 3. 2023, 14:00 Kladno - Žižkov B .
179 25. 3. 2023, 14:00 Plzeň B - Chabařovice .
180 25. 3. 2023, 14:00 Střešovice B - VSK ČVUT .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018