Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

1. část soutěže - skupina A

1. kolo
Žižkov-Dobřichovice
Bižuterie-Č. Kostelec
Hronov-Plzeň
SCM-ČVS-KKY-Nusle
Příští kolo
Žižkov-DobřichoviceSO18.9.10:00
Bižuterie-Č. KostelecSO18.9.10:00
Hronov-PlzeňSO18.9.10:00
SCM-ČVS-KKY-PlzeňÚT28.9.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Červený Kostelec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Bižuterie - SG 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VK Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Žižkov I 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Dobřichovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Sokol Nusle Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 SCM-ČVS-KKY 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část - skupina A
1. kolo
22001 17. 9. 2021, 18:30 Žižkov - Dobřichovice .
22002 17. 9. 2021, 18:00 Bižuterie - Č. Kostelec .
22003 17. 9. 2021, 19:00 Hronov - Plzeň .
22004 27. 9. 2021, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Nusle .
2. kolo
22005 18. 9. 2021, 10:00 Žižkov - Dobřichovice .
22006 18. 9. 2021, 10:00 Bižuterie - Č. Kostelec .
22007 18. 9. 2021, 10:00 Hronov - Plzeň .
22008 28. 9. 2021, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Plzeň .
3. kolo
22009 24. 9. 2021, 18:00 Č. Kostelec - Hronov .
22010 24. 9. 2021, 18:00 Dobřichovice - Bižuterie .
22011 24. 9. 2021, 18:00 Nusle - Žižkov .
22012 29. 10. 2021, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Dobřichovice .
4. kolo
22013 25. 9. 2021, 10:00 Č. Kostelec - Hronov .
22014 25. 9. 2021, 10:00 Dobřichovice - Bižuterie .
22015 25. 9. 2021, 10:00 Nusle - Žižkov .
22016 31. 10. 2021, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Bižuterie .
5. kolo
22017 1. 10. 2021, 18:00 Bižuterie - Nusle .
22018 1. 10. 2021, 19:00 Hronov - Dobřichovice .
22019 1. 10. 2021, 18:00 Plzeň - Č. Kostelec .
22020 28. 11. 2021, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Žižkov .
6. kolo
22021 2. 10. 2021, 10:00 Bižuterie - Nusle .
22022 2. 10. 2021, 12:00 Hronov - Dobřichovice .
22023 2. 10. 2021, 10:00 Plzeň - Č. Kostelec .
22024 18. 12. 2021, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Č. Kostelec .
7. kolo
22025 15. 10. 2021, 18:00 Dobřichovice - Plzeň .
22026 15. 10. 2021, 18:00 Nusle - Hronov .
22027 15. 10. 2021, 18:30 Žižkov - Bižuterie .
22028 19. 12. 2021, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Hronov .
8. kolo
22029 16. 10. 2021, 10:00 Dobřichovice - Plzeň .
22030 16. 10. 2021, 10:00 Nusle - Hronov .
22031 16. 10. 2021, 12:00 Žižkov - Bižuterie .
9. kolo
22032 22. 10. 2021, 19:00 Hronov - Žižkov .
22033 22. 10. 2021, 18:00 Plzeň - Nusle .
22034 22. 10. 2021, 18:00 Č. Kostelec - Dobřichovice .
10. kolo
22035 23. 10. 2021, 12:00 Hronov - Žižkov .
22036 23. 10. 2021, 10:00 Plzeň - Nusle .
22037 23. 10. 2021, 12:00 Č. Kostelec - Dobřichovice .
11. kolo
22038 29. 10. 2021, 18:00 Nusle - Č. Kostelec .
22039 29. 10. 2021, 18:30 Žižkov - Plzeň .
22040 29. 10. 2021, 18:00 Bižuterie - Hronov .
12. kolo
22041 30. 10. 2021, 10:00 Nusle - Č. Kostelec .
22042 30. 10. 2021, 10:00 Žižkov - Plzeň .
22043 30. 10. 2021, 10:00 Bižuterie - Hronov .
13. kolo
22044 5. 11. 2021, 18:00 Plzeň - Bižuterie .
22045 5. 11. 2021, 18:00 Č. Kostelec - Žižkov .
22046 5. 11. 2021, 18:00 Dobřichovice - Nusle .
14. kolo
22047 6. 11. 2021, 10:00 Plzeň - Bižuterie .
22048 6. 11. 2021, 12:00 Č. Kostelec - Žižkov .
22049 6. 11. 2021, 10:00 Dobřichovice - Nusle .
15. kolo
22050 19. 11. 2021, 18:00 Dobřichovice - Žižkov .
22051 19. 11. 2021, 18:00 Č. Kostelec - Bižuterie .
22052 19. 11. 2021, 18:00 Plzeň - Hronov .
16. kolo
22053 20. 11. 2021, 10:00 Dobřichovice - Žižkov .
22054 20. 11. 2021, 10:00 Č. Kostelec - Bižuterie .
22055 20. 11. 2021, 10:00 Plzeň - Hronov .
17. kolo
22056 26. 11. 2021, 19:00 Hronov - Č. Kostelec .
22057 26. 11. 2021, 18:00 Bižuterie - Dobřichovice .
22058 26. 11. 2021, 18:30 Žižkov - Nusle .
18. kolo
22059 27. 11. 2021, 12:00 Hronov - Č. Kostelec .
22060 27. 11. 2021, 10:00 Bižuterie - Dobřichovice .
22061 27. 11. 2021, 10:00 Žižkov - Nusle .
19. kolo
22062 3. 12. 2021, 18:00 Nusle - Bižuterie .
22063 3. 12. 2021, 18:00 Dobřichovice - Hronov .
22064 3. 12. 2021, 18:00 Č. Kostelec - Plzeň .
20. kolo
22065 4. 12. 2021, 10:00 Nusle - Bižuterie .
22066 4. 12. 2021, 10:00 Dobřichovice - Hronov .
22067 4. 12. 2021, 12:00 Č. Kostelec - Plzeň .
21. kolo
22068 17. 12. 2021, 18:00 Plzeň - Dobřichovice .
22069 17. 12. 2021, 19:00 Hronov - Nusle .
22070 17. 12. 2021, 18:00 Bižuterie - Žižkov .
22. kolo
22071 18. 12. 2021, 10:00 Plzeň - Dobřichovice .
22072 18. 12. 2021, 10:00 Hronov - Nusle .
22073 18. 12. 2021, 10:00 Bižuterie - Žižkov .
23. kolo
22074 14. 1. 2022, 18:30 Žižkov - Hronov .
22075 14. 1. 2022, 18:00 Nusle - Plzeň .
22076 14. 1. 2022, 18:00 Dobřichovice - Č. Kostelec .
24. kolo
22077 15. 1. 2022, 12:00 Žižkov - Hronov .
22078 15. 1. 2022, 10:00 Nusle - Plzeň .
22079 15. 1. 2022, 10:00 Dobřichovice - Č. Kostelec .
25. kolo
22080 21. 1. 2022, 18:30 Č. Kostelec - Nusle .
22081 21. 1. 2022, 18:00 Plzeň - Žižkov .
22082 21. 1. 2022, 19:00 Hronov - Bižuterie .
26. kolo
22083 22. 1. 2022, 12:00 Č. Kostelec - Nusle .
22084 22. 1. 2022, 10:00 Plzeň - Žižkov .
22085 22. 1. 2022, 12:00 Hronov - Bižuterie .
27. kolo
22086 28. 1. 2022, 18:00 Bižuterie - Plzeň .
22087 28. 1. 2022, 18:30 Žižkov - Č. Kostelec .
22088 28. 1. 2022, 18:00 Nusle - Dobřichovice .
28. kolo
22089 29. 1. 2022, 10:00 Bižuterie - Plzeň .
22090 29. 1. 2022, 10:00 Žižkov - Č. Kostelec .
22091 29. 1. 2022, 10:00 Nusle - Dobřichovice .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018