1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Na sraz reprezentačního družstva kadetů 03/04, který se uskuteční od 25. - 29. května 2020 v Kolíně, dostalo pozvánku od hlavního trenéra Jana Svobody 20 hráčů ze širší nominace.
Bryknar Šimon | Liberec | N |
Hoang Trumg Hieu | Kolín | N |
Nejman Lukáš | Hradec Králové | N |
Roman Ondřej | Green Beskydy | N |
Zelenka Ondřej | České Budějovice | B, S |
Šotola Petr | Kolín | B |
Klajmon Jakub | Brno | B |
Bukáček Tomáš | Brno | B |
Tóth Lukas | České Budějovice | B |
Richter Mikuláš | České Budějovice | B |
Jirásek Jan | Brno | S |
Závodský Aleš | VK Ostrava | S |
Fabikovič Daniel | Blue Ostrava | S |
Benda Jiří | Blue Ostrava | S |
Stieber Rudolf | Kolín | S |
Havlásek Tomáš | Nový Jíčín | S |
Pelikán Jakub | VK Ostrava | U |
Kollátor David | Praha | U |
Černoch Kryštof | Nový Jičín | L |
Šálek Matěj | Příbram | L |
Svoboda Jan | hlavní trenér |
Pelikán Ivan | asistent trenéra |
Šotola Miroslav | asistent trenéra |
Malčík Tomáš | asistent trenéra |
Ančicová Kateřina | fyzioterapeut |
Sedlák Martin | masér |
Bednář Vladimír | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Novým trenérem VK ČEZ Karlovarsko je Ital Stefano Mascia, který poslední sezóny působil jako asistent trenéra ve francouzském týmu Chaumont...
Největší údernou sílu posledních sezón ztrácí Dukla Liberec, slovenská univerzálka Nikola Kvapilová bude nově hájit barvy VK Prostějov.
Z Odoleny Vody odchází smečař Jan Svoboda, jehož novým chlebodárcem bude Dukla Liberec.
Martina Demara vystřídá na lavičce volejbalistů liberecké Dukly Alessandro Lodi. Italský světoběžník, který střídavě vedl muže nebo ženy ve...
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)