ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy U20 - 1. část - skupina A

20. kolo
Chodov3:0Mikulova(19, 22, 10)
Orion3:2Kometa(22, -19, 21, -24, 7)
Nymburk3:0Lvi Praha(19, 23, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volleyball Nymburk 20 15 1 2 2 53:20 1706:1469 49
2 TJ Orion Praha 20 10 6 0 4 51:30 1852:1657 42
3 BVC Chodov 20 9 1 4 6 40:37 1640:1634 33
4 VK Lvi Praha 20 6 4 2 8 38:43 1729:1739 28
5 SK Kometa Praha 20 4 2 4 10 32:48 1630:1752 20
6 SKŠ ZŠ Mikulova Praha 20 0 2 4 14 22:58 1544:1850 8
kalendář skupiny
1. liga ženy U20 - 1. část - skupina A
1. kolo
1 24. 9. 2023, 11:00 Nymburk - Chodov 3:0 (22,22,11)
2 12. 11. 2023, 09:00 Orion - Lvi Praha 3:0 (21,23,17)
3 17. 9. 2023, 10:00 Mikulova - Kometa 0:3 (-24,-19,-15)
2. kolo
4 24. 9. 2023, 15:00 Nymburk - Chodov 3:0 (21,12,18)
5 12. 11. 2023, 13:00 Orion - Lvi Praha 3:1 (22,-19,24,10)
6 17. 9. 2023, 14:00 Mikulova - Kometa 2:3 (17,-16,14,-18,-15)
3. kolo
7 1. 10. 2023, 10:00 Chodov - Kometa 3:0 (24,15,15)
8 1. 10. 2023, 10:00 Lvi Praha - Mikulova 3:1 (11,14,-15,17)
9 1. 10. 2023, 10:00 Nymburk - Orion 3:1 (-23,23,20,22)
4. kolo
10 1. 10. 2023, 14:00 Chodov - Kometa 3:1 (19,-10,18,14)
11 1. 10. 2023, 14:00 Lvi Praha - Mikulova 3:1 (17,12,-22,16)
12 1. 10. 2023, 14:00 Nymburk - Orion 3:0 (22,24,9)
5. kolo
13 3. 12. 2023, 11:00 Orion - Chodov 3:2 (21,-23,-25,13,7)
14 8. 10. 2023, 10:00 Mikulova - Nymburk 0:3 (-18,-20,-20)
15 14. 10. 2023, 10:00 Kometa - Lvi Praha 2:3 (16,-20,-23,22,-13)
6. kolo
16 3. 12. 2023, 15:00 Orion - Chodov 3:0 (24,11,8)
17 8. 10. 2023, 14:00 Mikulova - Nymburk 1:3 (21,-12,-9,-23)
18 14. 10. 2023, 14:00 Kometa - Lvi Praha 3:1 (20,16,-19,22)
7. kolo
19 29. 10. 2023, 10:00 Chodov - Lvi Praha 1:3 (-18,-14,20,-25)
20 29. 10. 2023, 10:00 Nymburk - Kometa 3:0 (19,18,17)
21 29. 10. 2023, 10:00 Orion - Mikulova U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 3:1 (17,-23,28,18)
8. kolo
22 29. 10. 2023, 14:00 Chodov - Lvi Praha 3:0 (19,16,20)
23 29. 10. 2023, 14:00 Nymburk - Kometa 3:0 (16,18,16)
24 29. 10. 2023, 14:00 Orion - Mikulova U starého stadiónu 1585 Praha - Radotín 3:2 (-24,17,-20,20,5)
9. kolo
25 5. 11. 2023, 10:00 Mikulova - Chodov 0:3 (-18,-17,-16)
26 6. 1. 2024, 09:00 Kometa - Orion 3:1 (26,21,-20,20)
27 18. 11. 2023, 10:00 Lvi Praha - Nymburk 2:3 (22,-20,18,-22,-10)
10. kolo
28 5. 11. 2023, 14:00 Mikulova - Chodov 3:2 (21,-21,20,-25,12)
29 6. 1. 2024, 13:00 Kometa - Orion 1:3 (-17,-15,15,-19)
30 18. 11. 2023, 14:00 Lvi Praha - Nymburk 3:2 (-20,-26,21,20,13)
11. kolo
31 12. 11. 2023, 10:00 Chodov - Nymburk 1:3 (25,-23,-21,-18)
32 7. 10. 2023, 10:00 Lvi Praha - Orion 0:3 (-14,-22,-23)
33 12. 11. 2023, 09:00 Kometa - Mikulova 3:0 (11,18,14)
12. kolo
34 12. 11. 2023, 14:00 Chodov - Nymburk 3:2 (23,-24,-23,19,10)
35 7. 10. 2023, 14:00 Lvi Praha - Orion 2:3 (-20,21,27,-22,-11)
36 12. 11. 2023, 13:00 Kometa - Mikulova 2:3 (-24,18,-21,23,-10)
13. kolo
37 26. 11. 2023, 10:00 Kometa - Chodov 3:2 (23,-19,15,-19,11)
38 8. 12. 2023, 16:45 Mikulova - Lvi Praha 1:3 (-21,17,-22,-23)
39 26. 11. 2023, 10:00 Orion - Nymburk 3:0 (5,21,15)
14. kolo
40 26. 11. 2023, 14:00 Kometa - Chodov 1:3 (-16,20,-14,-15)
41 10. 12. 2023, 11:00 Mikulova - Lvi Praha 2:3 (21,20,-17,-19,-12)
42 26. 11. 2023, 14:00 Orion - Nymburk 3:1 (18,-19,22,20)
15. kolo
43 8. 10. 2023, 10:00 Chodov - Orion 2:3 (-27,22,22,-12,-4)
44 3. 12. 2023, 10:00 Nymburk - Mikulova 3:0 (20,22,16)
45 3. 12. 2023, 11:00 Lvi Praha - Kometa 3:1 (20,-20,17,21)
16. kolo
46 8. 10. 2023, 14:00 Chodov - Orion 3:1 (19,20,-23,14)
47 3. 12. 2023, 14:00 Nymburk - Mikulova 3:1 (20,-24,12,21)
48 3. 12. 2023, 14:00 Lvi Praha - Kometa 3:2 (12,-17,-15,20,9)
17. kolo
49 17. 12. 2023, 10:00 Lvi Praha - Chodov 3:0 (18,19,15)
50 17. 12. 2023, 10:00 Kometa - Nymburk 0:3 (-18,-22,-21)
51 24. 9. 2023, 11:00 Mikulova - Orion 2:3 (-18,22,22,-19,-15)
18. kolo
52 17. 12. 2023, 14:00 Lvi Praha - Chodov 1:3 (14,-20,-22,-22)
53 17. 12. 2023, 14:00 Kometa - Nymburk 1:3 (25,-16,-17,-17)
54 24. 9. 2023, 15:00 Mikulova - Orion 1:3 (-17,15,-22,-18)
19. kolo
55 7. 1. 2024, 10:00 Chodov - Mikulova 3:1 (12,-23,16,16)
56 5. 11. 2023, 09:00 Orion - Kometa 3:1 (19,-22,19,19)
57 7. 1. 2024, 11:00 Nymburk - Lvi Praha 3:1 (18,15,-21,19)
20. kolo
58 7. 1. 2024, 14:00 Chodov - Mikulova 3:0 (19,22,10)
59 5. 11. 2023, 13:00 Orion - Kometa 3:2 (22,-19,21,-24,7)
60 7. 1. 2024, 15:00 Nymburk - Lvi Praha 3:0 (19,23,10)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018