ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. liga ženy - 1. část - skupina A

20. kolo
Č. Budějovice3:1Bižuterie(20, 23, -15, 21)
Nusle3:2Dobřichovice(17, -24, 19, -17, 11)
Plzeň3:0Rudolfov(20, 18, 21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Bižuterie - SG 20 19 0 0 1 58:4 1537:1006 57
2 VK Madeta České Budějovice 20 14 0 0 6 43:27 1611:1466 42
3 TJ Sokol Dobřichovice 20 8 3 1 8 39:36 1607:1646 31
4 TJ Sokol Nusle Praha 20 6 2 0 12 28:42 1408:1585 22
5 Volejbal Plzeň 20 6 0 3 11 27:43 1459:1578 21
6 Volejbal Rudolfov 20 1 1 2 16 13:56 1300:1641 7
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
1. liga ženy - 1. část - skupina A
1. kolo
22001 15. 9. 2023, 19:00 Plzeň - Č. Budějovice Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 1:3 (23,-12,-21,-23)
22002 15. 9. 2023, 18:00 Nusle - Rudolfov 0:3 (-22,-21,-17)
22003 15. 9. 2023, 19:00 Bižuterie - Dobřichovice 3:1 (16,-20,15,21)
2. kolo
22004 16. 9. 2023, 13:00 Plzeň - Č. Budějovice Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí 1:3 (23,-18,-11,-24)
22005 16. 9. 2023, 11:00 Nusle - Rudolfov 3:0 (21,23,23)
22006 16. 9. 2023, 10:00 Bižuterie - Dobřichovice 3:0 (11,24,14)
3. kolo
22007 29. 9. 2023, 19:00 Č. Budějovice - Dobřichovice O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 1:3 (12,-25,-17,-21)
22008 29. 9. 2023, 19:00 Rudolfov - Bižuterie 0:3 (-15,-14,-14)
22009 29. 9. 2023, 18:00 Plzeň - Nusle 3:1 (23,23,-24,19)
4. kolo
22010 30. 9. 2023, 10:00 Č. Budějovice - Dobřichovice 3:1 (19,-25,13,21)
22011 30. 9. 2023, 10:00 Rudolfov - Bižuterie 0:3 (-4,-16,-7)
22012 30. 9. 2023, 10:00 Plzeň - Nusle 3:0 (20,13,16)
5. kolo
22013 6. 10. 2023, 18:00 Nusle - Č. Budějovice 1:3 (-24,-20,24,-12)
22014 6. 10. 2023, 19:00 Bižuterie - Plzeň 3:0 (14,18,9)
22015 6. 10. 2023, 18:30 Dobřichovice - Rudolfov 3:1 (-20,16,23,12)
6. kolo
22016 7. 10. 2023, 11:00 Nusle - Č. Budějovice 1:3 (-22,-20,23,-18)
22017 7. 10. 2023, 09:00 Bižuterie - Plzeň 3:0 (15,21,17)
22018 7. 10. 2023, 11:00 Dobřichovice - Rudolfov 3:0 (17,18,26)
7. kolo
22019 20. 10. 2023, 19:00 Č. Budějovice - Rudolfov 3:0 (15,16,9)
22020 20. 10. 2023, 18:30 Dobřichovice - Plzeň 3:2 (15,-14,23,-18,12)
22021 20. 10. 2023, 18:00 Nusle - Bižuterie 0:3 (-9,-15,-17)
8. kolo
22022 21. 10. 2023, 10:00 Č. Budějovice - Rudolfov 3:0 (18,17,13)
22023 21. 10. 2023, 10:00 Dobřichovice - Plzeň 3:0 (11,16,25)
22024 21. 10. 2023, 11:00 Nusle - Bižuterie 0:3 (-12,-16,-14)
9. kolo
22025 27. 10. 2023, 19:00 Bižuterie - Č. Budějovice 3:0 (18,15,17)
22026 27. 10. 2023, 18:30 Dobřichovice - Nusle 1:3 (22,-19,-16,-21)
22027 27. 10. 2023, 19:00 Rudolfov - Plzeň 0:3 (-23,-23,-24)
10. kolo
22028 28. 10. 2023, 10:00 Bižuterie - Č. Budějovice 3:0 (20,20,19)
22029 28. 10. 2023, 10:00 Dobřichovice - Nusle 3:0 (21,23,16)
22030 28. 10. 2023, 10:00 Rudolfov - Plzeň 3:2 (22,22,-24,-18,11)
11. kolo
22031 3. 11. 2023, 19:00 Č. Budějovice - Plzeň 0:3 (-23,-15,-24)
22032 3. 11. 2023, 18:00 Rudolfov - Nusle 2:3 (-21,-17,14,25,-14)
22033 3. 11. 2023, 18:30 Dobřichovice - Bižuterie 0:3 (-20,-14,-23)
12. kolo
22034 4. 11. 2023, 10:00 Č. Budějovice - Plzeň 3:0 (19,16,18)
22035 4. 11. 2023, 12:00 Rudolfov - Nusle 0:3 (-18,-16,-17)
22036 4. 11. 2023, 11:00 Dobřichovice - Bižuterie 0:3 (-16,-16,-18)
13. kolo
22037 17. 11. 2023, 10:00 Dobřichovice - Č. Budějovice 1:3 (-19,22,-22,-21)
22038 17. 11. 2023, 19:00 Bižuterie - Rudolfov 3:0 (16,25,16)
22039 10. 11. 2023, 18:00 Nusle - Plzeň 3:1 (19,13,-16,22)
14. kolo
22040 16. 11. 2023, 19:00 Dobřichovice - Č. Budějovice 3:0 (19,18,25)
22041 18. 11. 2023, 10:00 Bižuterie - Rudolfov 3:0 (12,9,20)
22042 11. 11. 2023, 11:00 Nusle - Plzeň 3:0 (13,22,21)
15. kolo
22043 24. 11. 2023, 19:00 Č. Budějovice - Nusle 3:0 (15,16,11)
22044 23. 11. 2023, 19:00 Plzeň - Bižuterie 0:3 (-13,-20,-14)
22045 24. 11. 2023, 19:00 Rudolfov - Dobřichovice 1:3 (14,-11,-19,-17)
16. kolo
22046 25. 11. 2023, 09:00 Č. Budějovice - Nusle O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 3:1 (15,-15,23,16)
22047 24. 11. 2023, 10:00 Plzeň - Bižuterie 0:3 (-18,-21,-19)
22048 25. 11. 2023, 10:00 Rudolfov - Dobřichovice 2:3 (22,22,-19,-23,-7)
17. kolo
22049 8. 12. 2023, 18:00 Rudolfov - Č. Budějovice 0:3 (-23,-19,-22)
22050 8. 12. 2023, 19:00 Plzeň - Dobřichovice 2:3 (-22,13,-22,19,-15)
22051 8. 12. 2023, 19:00 Bižuterie - Nusle 3:0 (16,7,16)
18. kolo
22052 9. 12. 2023, 12:00 Rudolfov - Č. Budějovice 1:3 (20,-23,-19,-24)
22053 9. 12. 2023, 10:00 Plzeň - Dobřichovice 0:3 (-22,-29,-19)
22054 9. 12. 2023, 10:00 Bižuterie - Nusle 3:0 (15,10,13)
19. kolo
22055 15. 12. 2023, 19:00 Č. Budějovice - Bižuterie 0:3 (-7,-21,-19)
22056 15. 12. 2023, 18:00 Nusle - Dobřichovice 3:0 (16,22,24)
22057 15. 12. 2023, 19:00 Plzeň - Rudolfov 3:0 (23,16,9)
20. kolo
22058 16. 12. 2023, 10:00 Č. Budějovice - Bižuterie 3:1 (20,23,-15,21)
22059 16. 12. 2023, 10:00 Nusle - Dobřichovice 3:2 (17,-24,19,-17,11)
22060 16. 12. 2023, 10:00 Plzeň - Rudolfov Vejprnická 663 Plzeň - Skvrňany 3:0 (20,18,21)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018