ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga muži - skupina B

36. kolo
Malá Skála3:0Dvůr Králové(19, 21, 18)
Mn. Hradiště1:3Letovice(20, -22, -25, -18)
Pardubice3:1Havlíčkův Brod(-17, 24, 12, 20)
Žďár n. S.1:3Choceň(-18, 19, -18, -21)
Hronov2:3Svitavy(20, 21, -14, -16, -8)
Příští kolo
SCM-ČVS-U173:1PardubiceNE24.9.10:00
SCM-ČVS-U172:3HronovNE24.9.14:00
SCM-ČVS-U171:3LetoviceNE8.10.10:00
SCM-ČVS-U173:0SvitavyNE8.10.14:00
SCM-ČVS-U173:0Mn. HradištěNE12.11.10:00
SCM-ČVS-U170:3Malá SkálaNE12.11.14:00
SCM-ČVS-U170:3Havlíčkův BrodNE10.12.10:00
SCM-ČVS-U173:0ChoceňNE10.12.14:00
SCM-ČVS-U173:2Dvůr KrálovéNE17.12.10:00
SCM-ČVS-U173:0Žďár n. S.NE17.12.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Malá Skála 37 26 4 2 5 98:41 3329:2881 88
2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37 22 2 2 11 84:53 3184:2904 72
3 TJ Sokol Letovice 37 18 4 4 11 79:63 3169:3152 66
4 TJ Svitavy 37 15 5 5 12 78:71 3336:3230 60
5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 37 14 6 3 14 75:72 3312:3292 57
6 VK Hronov 37 13 6 3 15 71:71 3080:3121 54
7 VK Dvůr Králové nad Labem 37 11 4 11 11 72:79 3247:3338 52
8 TJ Sokol Pardubice I. 37 12 4 5 16 67:78 3186:3275 49
9 VK Choceň 37 9 6 4 18 63:81 3155:3264 43
10 SCM-ČVS-U17 10 5 1 1 3 21:15 809:793 18
11 TJ Žďár nad Sázavou 37 1 2 4 30 23:107 2562:3119 11
kalendář skupiny
2. liga muži - skupina B
1. kolo
1 7. 10. 2023, 10:00 Hronov - Malá Skála 3:1 (19,22,-18,22)
2 7. 10. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Svitavy 1:3 (-24,19,-15,-19)
3 7. 10. 2023, 10:00 Pardubice - Choceň Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 3:1 (23,22,-18,24)
4 30. 9. 2023, 10:00 Mn. Hradiště - Havlíčkův Brod 1:3 (-17,25,-19,-27)
5 7. 10. 2023, 10:00 Dvůr Králové - Letovice 3:1 (21,20,-24,19)
2. kolo
6 7. 10. 2023, 14:00 Hronov - Malá Skála 1:3 (-21,27,-17,-15)
7 7. 10. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Svitavy 1:3 (-17,18,-18,-18)
8 7. 10. 2023, 14:00 Pardubice - Choceň Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 2:3 (-20,21,-19,20,-11)
9 30. 9. 2023, 14:00 Mn. Hradiště - Havlíčkův Brod 3:1 (21,24,-22,20)
10 7. 10. 2023, 14:00 Dvůr Králové - Letovice 3:2 (-21,20,-14,22,9)
3. kolo
11 14. 10. 2023, 10:00 Malá Skála - Letovice 3:0 (18,22,19)
12 14. 10. 2023, 11:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové 3:0 (20,16,21)
13 25. 11. 2023, 10:00 Choceň - Mn. Hradiště 3:1 (21,23,-18,16)
14 14. 10. 2023, 10:00 Svitavy - Pardubice 3:0 (21,15,15)
15 14. 10. 2023, 11:00 Hronov - Žďár n. S. 3:0 (20,10,17)
4. kolo
16 14. 10. 2023, 14:00 Malá Skála - Letovice 2:3 (20,-20,-23,29,-11)
17 14. 10. 2023, 15:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové 0:3 (-19,-20,-21)
18 25. 11. 2023, 14:00 Choceň - Mn. Hradiště 2:3 (21,23,-12,-23,-9)
19 14. 10. 2023, 14:00 Svitavy - Pardubice 0:3 (-19,-20,-22)
20 14. 10. 2023, 15:00 Hronov - Žďár n. S. 3:0 (19,20,17)
5. kolo
21 21. 10. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Malá Skála 0:3 (-24,-24,-26)
22 21. 10. 2023, 10:00 Pardubice - Hronov Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 1:3 (-23,-23,27,-21)
23 21. 10. 2023, 11:00 Mn. Hradiště - Svitavy 3:0 (22,21,18)
24 21. 10. 2023, 10:00 Dvůr Králové - Choceň 3:0 (18,20,21)
25 21. 10. 2023, 11:00 Letovice - Havlíčkův Brod 3:1 (20,19,-11,22)
6. kolo
26 21. 10. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Malá Skála 0:3 (-22,-19,-12)
27 21. 10. 2023, 14:00 Pardubice - Hronov Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 1:3 (24,-12,-21,-15)
28 21. 10. 2023, 14:30 Mn. Hradiště - Svitavy 3:2 (24,-25,-17,24,4)
29 21. 10. 2023, 14:00 Dvůr Králové - Choceň 3:1 (20,18,-23,24)
30 21. 10. 2023, 15:00 Letovice - Havlíčkův Brod 3:1 (-12,22,17,22)
7. kolo
31 4. 11. 2023, 11:00 Malá Skála - Havlíčkův Brod 3:1 (20,24,-21,20)
32 4. 11. 2023, 10:00 Choceň - Letovice 3:0 (23,20,15)
33 4. 11. 2023, 10:00 Svitavy - Dvůr Králové 3:1 (16,-21,19,27)
34 4. 11. 2023, 11:00 Hronov - Mn. Hradiště 3:2 (20,-30,16,-15,9)
35 25. 11. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Pardubice 0:3 (-22,-17,-21)
8. kolo
36 4. 11. 2023, 15:00 Malá Skála - Havlíčkův Brod 0:3 (-22,-22,-20)
37 4. 11. 2023, 14:00 Choceň - Letovice 3:0 (20,13,16)
38 4. 11. 2023, 14:00 Svitavy - Dvůr Králové 3:1 (16,20,-21,16)
39 4. 11. 2023, 15:00 Hronov - Mn. Hradiště 3:1 (-19,21,16,23)
40 25. 11. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Pardubice 0:3 (-17,-20,-23)
9. kolo
41 11. 11. 2023, 10:00 Pardubice - Malá Skála Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 1:3 (-16,20,-19,-17)
42 11. 11. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Mn. Hradiště 1:3 (-23,23,-19,-17)
43 25. 11. 2023, 10:00 Dvůr Králové - Hronov nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 0:3 (-22,-24,-23)
44 11. 11. 2023, 10:00 Letovice - Svitavy 1:3 (-19,-20,20,-20)
45 11. 11. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Choceň 3:0 (16,22,13)
10. kolo
46 11. 11. 2023, 14:00 Pardubice - Malá Skála Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 0:3 (-14,-23,-23)
47 11. 11. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Mn. Hradiště 0:3 (-23,-13,-23)
48 25. 11. 2023, 14:00 Dvůr Králové - Hronov nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 2:3 (21,-21,-19,23,-13)
49 11. 11. 2023, 14:00 Letovice - Svitavy 2:3 (24,-19,17,-24,-12)
50 11. 11. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Choceň 3:1 (-21,17,19,10)
11. kolo
51 18. 11. 2023, 11:00 Malá Skála - Choceň 3:1 (17,22,-24,24)
52 17. 11. 2023, 10:00 Svitavy - Havlíčkův Brod 1:3 (-17,-14,17,-19)
53 18. 11. 2023, 10:00 Hronov - Letovice 3:0 (18,25,14)
54 18. 11. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Dvůr Králové 0:3 (-21,-25,-18)
55 28. 10. 2023, 10:00 Pardubice - Mn. Hradiště Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 2:3 (23,-27,13,-30,-13)
12. kolo
56 18. 11. 2023, 15:00 Malá Skála - Choceň 3:1 (22,-28,22,27)
57 17. 11. 2023, 14:00 Svitavy - Havlíčkův Brod 1:3 (23,-19,-24,-22)
58 18. 11. 2023, 14:00 Hronov - Letovice 3:0 (20,18,12)
59 18. 11. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Dvůr Králové 0:3 (-20,-20,-15)
60 28. 10. 2023, 14:00 Pardubice - Mn. Hradiště Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 1:3 (23,-21,-22,-26)
13. kolo
61 2. 12. 2023, 11:00 Malá Skála - Mn. Hradiště 3:1 (20,-22,16,20)
62 2. 12. 2023, 10:00 Dvůr Králové - Pardubice nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 2:3 (-20,-25,24,21,-12)
63 9. 3. 2024, 10:00 Letovice - Žďár n. S. 3:0 (26,18,13)
64 5. 1. 2024, 17:30 Hronov - Havlíčkův Brod 1:3 (17,-19,-24,-11)
65 2. 12. 2023, 10:00 Choceň - Svitavy 0:3 (-23,-19,-16)
14. kolo
66 2. 12. 2023, 15:00 Malá Skála - Mn. Hradiště 3:0 (20,22,30)
67 2. 12. 2023, 14:00 Dvůr Králové - Pardubice nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 1:3 (-23,19,-22,-21)
68 9. 3. 2024, 14:00 Letovice - Žďár n. S. 3:0 (22,17,24)
69 5. 1. 2024, 20:30 Hronov - Havlíčkův Brod 1:3 (-16,20,-19,-15)
70 2. 12. 2023, 14:00 Choceň - Svitavy 3:2 (21,-15,23,-22,13)
15. kolo
71 9. 12. 2023, 10:00 Malá Skála - Svitavy 3:1 (15,-22,19,18)
72 9. 12. 2023, 10:00 Hronov - Choceň 3:0 (22,13,17)
73 9. 12. 2023, 10:00 Žďár n. S. - Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-22,-21)
74 10. 12. 2023, 10:00 Pardubice - Letovice Studentská 95 Pardubice - Polabiny 1:3 (-21,-15,21,-24)
75 9. 12. 2023, 10:00 Dvůr Králové - Mn. Hradiště 3:2 (16,-22,20,-21,16)
16. kolo
76 9. 12. 2023, 14:00 Malá Skála - Svitavy 3:0 (19,22,18)
77 9. 12. 2023, 14:00 Hronov - Choceň 3:2 (19,-25,26,-20,11)
78 9. 12. 2023, 14:00 Žďár n. S. - Havlíčkův Brod 0:3 (-21,-20,-22)
79 10. 12. 2023, 14:00 Pardubice - Letovice Studentská 95 Pardubice - Polabiny 3:1 (-21,16,26,18)
80 9. 12. 2023, 14:00 Dvůr Králové - Mn. Hradiště 3:1 (21,-20,21,20)
17. kolo
81 16. 12. 2023, 11:00 Dvůr Králové - Malá Skála 3:1 (23,23,-20,16)
82 16. 12. 2023, 10:00 Letovice - Mn. Hradiště 3:2 (-19,23,-14,19,11)
83 16. 12. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Pardubice 3:1 (21,-20,23,17)
84 16. 12. 2023, 09:00 Choceň - Žďár n. S. 3:0 (25,15,22)
85 16. 12. 2023, 10:00 Svitavy - Hronov 3:1 (23,19,-21,17)
18. kolo
86 16. 12. 2023, 15:00 Dvůr Králové - Malá Skála 2:3 (21,21,-21,-20,-7)
87 16. 12. 2023, 14:00 Letovice - Mn. Hradiště 3:0 (23,21,12)
88 16. 12. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Pardubice 3:0 (16,19,20)
89 16. 12. 2023, 13:00 Choceň - Žďár n. S. 3:1 (-18,21,14,17)
90 16. 12. 2023, 14:00 Svitavy - Hronov 3:1 (-19,14,14,13)
19. kolo
91 13. 1. 2024, 11:00 Malá Skála - Hronov 3:0 (17,31,14)
92 13. 1. 2024, 10:00 Svitavy - Žďár n. S. 3:0 (17,16,20)
93 13. 1. 2024, 10:00 Choceň - Pardubice 1:3 (-22,-23,21,-22)
94 6. 1. 2024, 11:00 Havlíčkův Brod - Mn. Hradiště Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:0 (22,16,22)
95 13. 1. 2024, 10:00 Letovice - Dvůr Králové 3:2 (15,-26,20,-21,11)
20. kolo
96 13. 1. 2024, 15:00 Malá Skála - Hronov 3:0 (15,18,17)
97 13. 1. 2024, 14:00 Svitavy - Žďár n. S. 3:2 (-24,23,16,-23,9)
98 13. 1. 2024, 14:00 Choceň - Pardubice 0:3 (-20,-23,-22)
99 6. 1. 2024, 15:00 Havlíčkův Brod - Mn. Hradiště Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 1:3 (-25,27,-15,-21)
100 13. 1. 2024, 14:00 Letovice - Dvůr Králové 3:0 (18,20,17)
21. kolo
101 20. 1. 2024, 10:00 Letovice - Malá Skála 3:1 (19,-23,19,23)
102 20. 1. 2024, 10:00 Dvůr Králové - Havlíčkův Brod 2:3 (21,-20,-17,20,-9)
103 20. 1. 2024, 11:00 Mn. Hradiště - Choceň 3:0 (24,19,16)
104 20. 1. 2024, 10:00 Pardubice - Svitavy Studentská 95 Pardubice - Polabiny 3:1 (-26,19,20,23)
105 20. 1. 2024, 10:00 Žďár n. S. - Hronov 0:3 (-19,-21,-20)
22. kolo
106 20. 1. 2024, 14:00 Letovice - Malá Skála 3:2 (-16,-10,24,20,9)
107 20. 1. 2024, 14:00 Dvůr Králové - Havlíčkův Brod 0:3 (-17,-22,-17)
108 20. 1. 2024, 14:30 Mn. Hradiště - Choceň 3:2 (-18,23,23,-18,9)
109 20. 1. 2024, 14:00 Pardubice - Svitavy Studentská 95 Pardubice - Polabiny 3:1 (18,23,-22,14)
110 20. 1. 2024, 14:00 Žďár n. S. - Hronov 2:3 (-15,-23,19,22,-12)
23. kolo
111 27. 1. 2024, 11:00 Malá Skála - Žďár n. S. 3:0 (7,21,12)
112 27. 1. 2024, 11:00 Hronov - Pardubice 3:1 (21,22,-16,19)
113 27. 1. 2024, 10:00 Svitavy - Mn. Hradiště 3:1 (17,-22,24,21)
114 27. 1. 2024, 10:00 Choceň - Dvůr Králové 3:2 (-20,19,-21,17,13)
115 27. 1. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - Letovice Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 0:3 (-23,-18,-23)
24. kolo
116 27. 1. 2024, 15:00 Malá Skála - Žďár n. S. 3:2 (12,21,-20,-24,8)
117 27. 1. 2024, 15:00 Hronov - Pardubice 3:0 (18,14,21)
118 27. 1. 2024, 14:00 Svitavy - Mn. Hradiště 3:0 (12,14,27)
119 27. 1. 2024, 14:00 Choceň - Dvůr Králové 3:0 (22,19,17)
120 27. 1. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - Letovice Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 1:3 (19,-27,-28,-18)
25. kolo
121 10. 2. 2024, 11:00 Havlíčkův Brod - Malá Skála Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 1:3 (20,-22,-25,-12)
122 10. 2. 2024, 10:00 Letovice - Choceň 3:0 (21,19,18)
123 10. 2. 2024, 10:00 Dvůr Králové - Svitavy nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 2:3 (-27,22,29,-26,-11)
124 3. 2. 2024, 11:00 Mn. Hradiště - Hronov 3:0 (22,31,22)
125 10. 2. 2024, 10:00 Pardubice - Žďár n. S. Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 3:2 (-19,16,14,-21,11)
26. kolo
126 10. 2. 2024, 15:00 Havlíčkův Brod - Malá Skála Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 0:3 (-17,-23,-24)
127 10. 2. 2024, 14:00 Letovice - Choceň 3:1 (27,-28,21,22)
128 10. 2. 2024, 14:00 Dvůr Králové - Svitavy nábřeží Jiřího Wolkera 133 Dvůr Králové nad Labem 3:1 (18,21,-23,23)
129 3. 2. 2024, 14:30 Mn. Hradiště - Hronov 3:1 (19,-20,21,26)
130 10. 2. 2024, 14:00 Pardubice - Žďár n. S. Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 3:0 (15,21,19)
27. kolo
131 17. 2. 2024, 10:00 Malá Skála - Pardubice 3:0 (25,22,24)
132 17. 2. 2024, 10:00 Mn. Hradiště - Žďár n. S. 3:0 (12,20,16)
133 17. 2. 2024, 10:00 Hronov - Dvůr Králové 0:3 (-23,-22,-21)
134 17. 2. 2024, 11:00 Svitavy - Letovice 3:0 (21,16,20)
135 17. 2. 2024, 10:00 Choceň - Havlíčkův Brod 1:3 (21,-24,-26,-18)
28. kolo
136 17. 2. 2024, 14:00 Malá Skála - Pardubice 3:0 (15,11,19)
137 17. 2. 2024, 14:00 Mn. Hradiště - Žďár n. S. 3:1 (18,-19,17,23)
138 17. 2. 2024, 14:00 Hronov - Dvůr Králové 3:2 (21,18,-21,-20,10)
139 17. 2. 2024, 15:00 Svitavy - Letovice 3:1 (22,12,-26,18)
140 17. 2. 2024, 14:00 Choceň - Havlíčkův Brod 3:2 (20,19,-22,-25,14)
29. kolo
141 24. 2. 2024, 10:00 Choceň - Malá Skála 2:3 (24,-14,24,-18,-11)
142 24. 2. 2024, 10:00 Havlíčkův Brod - Svitavy Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:2 (-22,-20,21,19,11)
143 24. 2. 2024, 10:00 Letovice - Hronov 3:1 (-22,22,22,23)
144 24. 2. 2024, 10:00 Dvůr Králové - Žďár n. S. 3:0 (20,20,21)
145 24. 2. 2024, 11:00 Mn. Hradiště - Pardubice 3:1 (22,24,-22,14)
30. kolo
146 24. 2. 2024, 14:00 Choceň - Malá Skála 1:3 (-23,19,-25,-16)
147 24. 2. 2024, 14:00 Havlíčkův Brod - Svitavy Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:1 (-16,27,14,17)
148 24. 2. 2024, 14:00 Letovice - Hronov 3:0 (12,27,15)
149 24. 2. 2024, 14:00 Dvůr Králové - Žďár n. S. 2:3 (-19,-18,26,16,-15)
150 24. 2. 2024, 14:30 Mn. Hradiště - Pardubice 3:2 (-17,15,24,-23,10)
31. kolo
151 15. 3. 2024, 18:00 Mn. Hradiště - Malá Skála 1:3 (-20,18,-16,-24)
152 9. 3. 2024, 10:00 Pardubice - Dvůr Králové Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 2:3 (-22,23,-17,21,-14)
153 3. 3. 2024, 12:00 Žďár n. S. - Letovice 3:2 (-22,15,23,-14,17)
154 9. 3. 2024, 11:00 Havlíčkův Brod - Hronov Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:0 (13,16,17)
155 9. 3. 2024, 10:00 Svitavy - Choceň T. G. Masaryka 164 Svitavy - Město 3:1 (30,-24,17,22)
32. kolo
156 15. 3. 2024, 20:00 Mn. Hradiště - Malá Skála 3:1 (-26,29,14,23)
157 9. 3. 2024, 14:00 Pardubice - Dvůr Králové Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 2:3 (-14,-18,23,16,-14)
158 3. 3. 2024, 16:00 Žďár n. S. - Letovice 3:1 (23,22,-16,23)
159 9. 3. 2024, 15:00 Havlíčkův Brod - Hronov Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:1 (-21,14,18,17)
160 9. 3. 2024, 14:00 Svitavy - Choceň T. G. Masaryka 164 Svitavy - Město 2:3 (-36,-19,19,15,-12)
33. kolo
161 2. 3. 2024, 10:00 Svitavy - Malá Skála 1:3 (-20,22,-21,-21)
162 16. 3. 2024, 10:00 Choceň - Hronov 3:2 (16,-22,21,-20,10)
163 16. 3. 2024, 11:00 Havlíčkův Brod - Žďár n. S. Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:0 (20,11,25)
164 16. 3. 2024, 10:00 Letovice - Pardubice 2:3 (-15,20,26,-22,-14)
165 2. 3. 2024, 11:00 Mn. Hradiště - Dvůr Králové 3:2 (22,-22,-22,16,11)
34. kolo
166 2. 3. 2024, 14:00 Svitavy - Malá Skála 2:3 (-9,-16,25,23,-15)
167 16. 3. 2024, 14:00 Choceň - Hronov 3:0 (20,20,21)
168 16. 3. 2024, 15:00 Havlíčkův Brod - Žďár n. S. Ledečská 3028 Havlíčkův Brod 3:0 (15,19,17)
169 16. 3. 2024, 14:00 Letovice - Pardubice 3:0 (22,27,19)
170 2. 3. 2024, 15:00 Mn. Hradiště - Dvůr Králové 3:1 (15,-19,19,22)
35. kolo
171 23. 3. 2024, 10:00 Malá Skála - Dvůr Králové 3:1 (-25,17,11,16)
172 23. 3. 2024, 10:00 Mn. Hradiště - Letovice 1:3 (-20,-19,21,-21)
173 23. 3. 2024, 10:00 Pardubice - Havlíčkův Brod Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 3:2 (-19,29,-16,24,4)
174 23. 3. 2024, 10:00 Žďár n. S. - Choceň 0:3 (-19,-24,-24)
175 23. 3. 2024, 10:00 Hronov - Svitavy 2:3 (20,-21,22,-22,-10)
36. kolo
176 23. 3. 2024, 14:00 Malá Skála - Dvůr Králové 3:0 (19,21,18)
177 23. 3. 2024, 13:00 Mn. Hradiště - Letovice 1:3 (20,-22,-25,-18)
178 23. 3. 2024, 14:00 Pardubice - Havlíčkův Brod Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč 3:1 (-17,24,12,20)
179 23. 3. 2024, 14:00 Žďár n. S. - Choceň 1:3 (-18,19,-18,-21)
180 23. 3. 2024, 14:00 Hronov - Svitavy 2:3 (20,21,-14,-16,-8)
37. kolo
181 24. 9. 2023, 10:00 SCM-ČVS-U17 - Pardubice Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 3:1 (26,-24,23,21)
182 24. 9. 2023, 14:00 SCM-ČVS-U17 - Hronov Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 2:3 (22,22,-21,-17,-11)
183 8. 10. 2023, 10:00 SCM-ČVS-U17 - Letovice Na Hradbách 1474 Mikulov 1:3 (-24,23,-22,-22)
184 8. 10. 2023, 14:00 SCM-ČVS-U17 - Svitavy Na Hradbách 1474 Mikulov 3:0 (21,18,18)
185 12. 11. 2023, 10:00 SCM-ČVS-U17 - Mn. Hradiště Kostelecká 1776 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem 3:0 (27,20,20)
186 12. 11. 2023, 14:00 SCM-ČVS-U17 - Malá Skála Kostelecká 1776 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem 0:3 (-18,-13,-20)
187 10. 12. 2023, 10:00 SCM-ČVS-U17 - Havlíčkův Brod 0:3 (-19,-14,-22)
188 10. 12. 2023, 14:00 SCM-ČVS-U17 - Choceň 3:0 (23,25,12)
189 17. 12. 2023, 10:00 SCM-ČVS-U17 - Dvůr Králové 3:2 (15,20,-17,-21,12)
190 17. 12. 2023, 14:00 SCM-ČVS-U17 - Žďár n. S. 3:0 (19,22,17)
Vedoucí soutěže: Zdeněk HLINOVSKÝ, Zátiší 1086, 431 11 Jirkov; MT: 777 611 130, E-mail: hlinovsky@cvf.cz
© ČVS 2015-2018