SKP Kometa Brno D | - | Sokol Husovice | |
Sokol Starý Lískovec | 3:2 | Orel Židenice B | (-24, -24, 15, 23, 9) |
Sokol Řečkovice B | 2:3 | SK Nový Lískovec | (20, 20, -15, -17, -13) |
Sokol Husovice | 0:3 | SK Nový Lískovec | ČT | 21.9. | 17:30 |
Sokol Řečkovice B | 3:2 | Orel Židenice B | ČT | 21.9. | 17:30 |
Sokol Starý Lískovec | - | SKP Kometa Brno D | ČT | 21.9. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | SK Nový Lískovec | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 20:7 | 595:521 | 17 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 20:10 | 655:633 | 17 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 16:11 | 585:525 | 12 | |
4 | Orel jednota Brno - Židenice | 7 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8:19 | 564:622 | 5 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7:22 | 601:692 | 3 | |
6 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 89:96 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5. 9. 2023, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Husovice | 3:0 (19,23,21) | ||
2 | 5. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Řečkovice B | 0:3 (-23,-20,-19) | ||
3 | 5. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Starý Lískovec | Všetečka P. |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 7. 9. 2023, 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Starý Lískovec | 0:3 (-18,-19,-22) | ||
5 | 7. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SKP Kometa Brno D | 3:1 (19,-21,22,23) | ||
6 | 7. 9. 2023, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Orel Židenice B | 3:0 (16,21,22) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 12. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Husovice | 3:1 (18,-19,17,23) | ||
8 | 12. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | SK Nový Lískovec | Hirsch R. | ||
9 | 12. 9. 2023, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | 2:3 (-18,14,22,-22,-13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14. 9. 2023, 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Řečkovice B | 1:3 (-21,19,-19,-16) | ||
11 | 14. 9. 2023, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Starý Lískovec | 3:2 (23,-17,-15,20,11) | ||
12 | 14. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice B | - | SKP Kometa Brno D | Hirsch R. |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 19. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Husovice | Cásková J. | ||
14 | 19. 9. 2023, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Orel Židenice B | 3:2 (-24,-24,15,23,9) | ||
15 | 19. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SK Nový Lískovec | 2:3 (20,20,-15,-17,-13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 21. 9. 2023, 17:30 | Sokol Husovice | - | SK Nový Lískovec | 0:3 (-21,-10,-18) | ||
17 | 21. 9. 2023, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Orel Židenice B | 3:2 (20,-22,-12,20,14) | ||
18 | 21. 9. 2023, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | SKP Kometa Brno D | Řezáč M. |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 26. 9. 2023, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Husovice | 3:1 (14,19,-23,20) | ||
20 | 26. 9. 2023, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Řečkovice B | Všetečka P. | ||
21 | 26. 9. 2023, 17:30 | Orel Židenice B | - | SK Nový Lískovec | 0:3 (-25,-11,-23) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 14. 5. 2024, 17:30 | Sokol Husovice | - | Orel Židenice B | 3:1 (23,22,-24,16) | ||
23 | 14. 5. 2024, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | SKP Kometa Brno D | Malach J. | ||
24 | 14. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Sokol Starý Lískovec | Mach R. |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 16. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Sokol Husovice | 3:1 (-17,25,22,17) | ||
26 | 16. 5. 2024, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | SK Nový Lískovec | 3:2 (-10,-17,18,15,8) | ||
27 | 16. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Orel Židenice B | Malach J. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 21. 5. 2024, 17:30 | Sokol Husovice | - | SKP Kometa Brno D | Myronov V. | ||
29 | 21. 5. 2024, 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Starý Lískovec | Veselý J. | ||
30 | 21. 5. 2024, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | Cásková J. |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 23. 5. 2024, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Husovice | Myronov V. | ||
32 | 23. 5. 2024, 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Řečkovice B | Kosík M. | ||
33 | 23. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Starý Lískovec | Mach R. |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 28. 5. 2024, 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Starý Lískovec | Malach J. | ||
35 | 28. 5. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SKP Kometa Brno D | Myronov V. | ||
36 | 28. 5. 2024, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Orel Židenice B | Kosík M. |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 30. 5. 2024, 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Husovice | Mach R. | ||
38 | 30. 5. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | SK Nový Lískovec | Myronov V. | ||
39 | 30. 5. 2024, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | Cásková J. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 4. 6. 2024, 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Řečkovice B | Kosík M. | ||
41 | 4. 6. 2024, 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Starý Lískovec | Veselý J. | ||
42 | 4. 6. 2024, 17:30 | Orel Židenice B | - | SKP Kometa Brno D | Myronov V. |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 6. 6. 2024, 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Husovice | Kobylka B. | ||
44 | 6. 6. 2024, 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Orel Židenice B | Veselý J. | ||
45 | 6. 6. 2024, 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SK Nový Lískovec | Malach J. |