Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Play-off Chance Českého poháru mužů

Play-off
2.kolo
Benátky n. J. 1-0 Velké Meziříčí
Kladno 0-1 Dobřichovice
O. Voda 1-0 Ústí n. L.
Příbram 0-1 H. Králové
Praha 1-0 Plzeň
Zlín 1-0 Kojetín B
Brno 1-0 Holubice
Ostrava 1-0 Blue Ostrava
3.kolo
Brno 0-1 Dobřichovice
Praha 1-0 Ostrava
O. Voda 1-0 Benátky n. J.
Zlín 0-1 H. Králové
4.kolo
České Budějovice 0-1 Praha
Beskydy 1-0 Dobřichovice
Liberec 0-1 O. Voda
Karlovarsko 0-1 H. Králové
5.kolo
Beskydy 1-0 Praha
O. Voda 1-0 H. Králové
6.kolo
Beskydy 1-0 O. Voda
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
Český pohár mužů
Final Four: 25. - 26. 2. 2024 - pořadatel: ČVS + Volejbal Tábor, z.s. - Sportovní hala Stadionu Míru, Tábor
2. kolo
10001 11. 10. 2023, 19:00 Velké Meziříčí - Benátky n. J. 1:3 (-21,22,-13,-20)
10002 17. 10. 2023, 19:00 Dobřichovice - Kladno 3:2 (-23,23,20,-18,8)
10003 18. 10. 2023, 18:00 O. Voda - Ústí n. L. 3:0 (25,22,24)
10004 31. 10. 2023, 19:00 H. Králové - Příbram 3:2 (20,-21,20,-20,8)
10005 11. 10. 2023, 18:00 Plzeň - Praha 0:3 (-16,-8,-17)
10006 11. 10. 2023, 18:30 Kojetín B - Zlín 0:3 (-28,-17,-20)
10007 24. 10. 2023, 19:00 Holubice - Brno 0:3 (-11,-16,-27)
10008 20. 10. 2023, 19:00 Blue Ostrava - Ostrava Kochova 5539 Ostrava - Třebovice 1:3 (23,-10,-19,-23)
3. kolo
10009 12. 12. 2023, 19:00 Dobřichovice - Brno 3:2 (21,-18,23,-17,10)
10010 7. 1. 2024, 17:00 Ostrava - Praha míče MIKASA 0:3 (-14,-10,-17)
10011 22. 12. 2023, 18:00 O. Voda - Benátky n. J. 3:1 (-21,18,23,18)
10012 21. 11. 2023, 19:00 H. Králové - Zlín 3:2 (-18,-18,22,18,14)
4. kolo
10013 23. 1. 2024, 18:30 Praha - České Budějovice 3:1 (-19,26,17,23)
10014 23. 1. 2024, 19:00 Dobřichovice - Beskydy 0:3 (-20,-20,-20)
10015 18. 1. 2024, 18:00 O. Voda - Liberec 3:1 (20,23,-17,21)
10016 30. 1. 2024, 19:00 H. Králové - Karlovarsko 3:1 (23,23,-16,25)
5. kolo
10017 25. 2. 2024, 15:00 Beskydy - Praha U Stadionu Míru 1579 Tábor 3:1 (-16,19,19,21)
10018 25. 2. 2024, 18:00 O. Voda - H. Králové U Stadionu Míru 1579 Tábor 3:0 (17,15,28)
6. kolo
10019 26. 2. 2024, 18:00 Beskydy - O. Voda Finále, ČT SportU Stadionu Míru 1579 Tábor 3:1 (20,-19,24,21)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
© ČVS 2015-2018