ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

CP-U16V - východ - kvalifikace - skupina C

KOLO
8. kolo
TJ Sokol Pardubice I.2:0SK Volejbal Kolín(19, 12)
Sokol Pouchov2:0TJ Sokol Dolní Újezd(14, 22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Pardubice I. 5 4 1 0 0 10:1 261:143 14
2 SK Volejbal Kolín 5 4 0 0 1 8:2 231:177 12
3 TJ Sokol Předklášteří 5 2 1 1 1 7:5 242:230 9
4 TJ Sokol Pouchov 5 2 0 0 3 4:6 190:215 6
5 TJ Sokol Dolní Újezd 5 0 1 1 3 3:9 190:274 3
6 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 5 0 0 1 4 1:10 178:253 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 9. 2023, 11:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - SK Volejbal Kolín 0:2 (-10,-20)
2 23. 9. 2023, 11:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 0:2 (-4,-8)
2. kolo
3 23. 9. 2023, 12:15 TJ Sokol Předklášteří - Sokol Pouchov 2:0 (19,21)
4 23. 9. 2023, 12:15 SK Volejbal Kolín - TJ Sokol Dolní Újezd 2:0 (23,16)
3. kolo
5 23. 9. 2023, 13:30 Sokol Pouchov - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 2:0 (13,16)
6 23. 9. 2023, 13:30 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Předklášteří 2:1 (12,-21,13)
4. kolo
7 23. 9. 2023, 14:45 Sokol Pouchov - SK Volejbal Kolín 0:2 (-11,-20)
8 23. 9. 2023, 14:45 TJ Sokol Předklášteří - TJ Sokol Dolní Újezd 2:1 (-25,15,8)
5. kolo
9 23. 9. 2023, 16:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol Pardubice I. 0:2 (-11,-20)
6. kolo
10 24. 9. 2023, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Sokol Pouchov 2:0 (11,8)
11 24. 9. 2023, 09:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol Předklášteří 0:2 (-15,-14)
7. kolo
12 24. 9. 2023, 10:15 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 2:1 (23,-13,11)
13 24. 9. 2023, 10:15 SK Volejbal Kolín - TJ Sokol Předklášteří 2:0 (17,10)
8. kolo
14 24. 9. 2023, 11:30 TJ Sokol Pardubice I. - SK Volejbal Kolín 2:0 (19,12)
15 24. 9. 2023, 11:30 Sokol Pouchov - TJ Sokol Dolní Újezd 2:0 (14,22)
pořadatel TJ Sokol Pardubice I.
© ČVS 2015-2018