ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

1. část soutěže - skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Blue Volley Ostrava 4 3 0 1 0 11:6 377:349 10
2 SGLD Brno 4 1 3 0 0 12:7 414:391 9
3 Green Volley Frýdek-Místek 4 2 0 0 2 8:6 319:307 6
4 VK Dukla Liberec 4 1 0 1 2 6:9 339:333 4
5 TJ Svitavy 4 0 0 1 3 3:12 269:338 1
kalendář skupiny
1. část soutěže - skupina A
1. kolo
1 28. 9. 2022, 14:00 Blue Ostrava - Green F-M 3:1 (-20,19,16,22)
2 1. 10. 2022, 12:00 Svitavy - Brno Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 2:3 (-23,-16,16,19,-10)
3 1. 10. 2022, 14:00 Liberec - Green F-M Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 0:3 (-22,-24,-21)
4 1. 10. 2022, 16:00 Blue Ostrava - Svitavy 3:1 (18,18,-13,12)
5 1. 10. 2022, 18:00 Liberec - Brno Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 2:3 (-20,24,-27,18,-13)
2. kolo
6 2. 10. 2022, 09:00 Green F-M - Svitavy Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:0 (17,20,13)
7 2. 10. 2022, 11:00 Blue Ostrava - Liberec 3:1 (21,22,-24,17)
8 2. 10. 2022, 13:00 Brno - Green F-M Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:1 (-20,17,22,22)
9 2. 10. 2022, 15:00 Svitavy - Liberec Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 0:3 (-14,-20,-13)
10 2. 10. 2022, 17:00 Brno - Blue Ostrava Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:2 (18,-24,19,-19,7)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018