Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Okresní přebor muži

ArchivBudoucí hrací sezóna 2023/24
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Malšovice, z.s. 20 19 1 0 0 60:6 1620:1119 59
2 TJ Slavia Hradec Králové 20 13 2 1 4 51:24 1692:1390 44
3 TJ Sokol Slezské Předměstí 20 9 5 0 6 45:32 1684:1545 37
4 TJ Sokol Stěžery A 20 9 2 2 7 39:35 1626:1555 33
5 TJ Sokol Stěžery B 20 7 3 5 5 40:38 1627:1554 32
6 TJ Sokol Chlumec n/C 20 8 1 4 7 38:38 1591:1565 30
7 VK Lhota pod Libčany, z.s. 20 5 3 2 10 33:45 1607:1695 23
8 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 20 6 1 0 13 28:44 1524:1573 20
9 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 20 3 1 6 10 28:52 1633:1722 17
10 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 20 4 1 0 15 19:47 1287:1486 14
11 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B 20 6 1 1 1 23:43 766:1453 10
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - .
2 5. 9. 2023, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Slavia HK 1:3 (-16,-18,11,-15)
3 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TK Loko HK 3:0 (19,11,22)
4 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - VK Lhota pod Libčany 3:1 (20,-18,23,17)
5 5. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Třebeš B 0:3 (-11,-14,-20)
6 17. 10. 2023, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Stěžery B 2:3 (25,-6,25,-16,-6)
2. kolo
7 7. 9. 2023, 17:00 - TJ Sokol Stěžery B .
8 7. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Chlumec n/C 3:0 (20,14,15)
9 7. 9. 2023, 17:00 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Pouchov 3:1 (-21,16,12,27)
10 7. 9. 2023, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Slezské Předměstí 2:3 (20,22,-17,-18,-12)
11 7. 9. 2023, 17:00 TJ Slavia HK - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-10,16,-13,-20)
12 31. 8. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (32,20,-25,17)
3. kolo
13 12. 9. 2023, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - .
14 12. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery A 3:0 (17,18,22)
15 12. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Slavia HK 0:3 (-14,-23,-16)
16 12. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Pouchov - TK Loko HK 3:0 (19,22,21)
17 12. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - VK Lhota pod Libčany 2:3 (21,16,-24,-14,-8)
18 12. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Třebeš B 3:2 (18,-16,-17,23,16)
4. kolo
19 14. 9. 2023, 17:00 - TJ Sokol Třebeš B .
20 19. 10. 2023, 17:00 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Stěžery B 0:3 (-16,-20,-20)
21 14. 9. 2023, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Chlumec n/C 3:2 (-23,-8,13,21,13)
22 14. 9. 2023, 17:00 TJ Slavia HK - TJ Sokol Pouchov 3:0 (12,20,9)
23 14. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Slezské Předměstí 2:3 (-19,-20,24,21,-12)
24 14. 9. 2023, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-11,-15,-12)
5. kolo
25 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - .
26 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (26,21,24)
27 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery A 0:3 (-23,-19,-16)
28 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Slavia HK 0:3 (-15,-17,-15)
29 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery B - TK Loko HK 3:0 (19,20,19)
30 19. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Třebeš B - VK Lhota pod Libčany 3:1 (-22,18,13,17)
6. kolo
31 21. 9. 2023, 17:00 - VK Lhota pod Libčany .
32 21. 9. 2023, 17:00 TK Loko HK - TJ Sokol Třebeš B 1:3 (-21,-12,23,-22)
33 21. 9. 2023, 17:00 TJ Slavia HK - TJ Sokol Stěžery B 3:2 (-11,13,15,-17,4)
34 21. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Chlumec n/C 1:3 (-17,19,-15,-15)
35 17. 10. 2023, 19:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Pouchov 3:1 (19,-22,21,20)
36 21. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:0 (16,11,25)
7. kolo
37 26. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - .
38 26. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-19,-17,-07)
39 26. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (21,18,18)
40 24. 9. 2023, 11:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Stěžery A 0:3 (-21,-21,-11)
41 26. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Třebeš B - TJ Slavia HK 3:2 (18,-21,19,-23,9)
42 26. 9. 2023, 17:00 VK Lhota pod Libčany - TK Loko HK 3:2 (13,25,-16,-22,11)
8. kolo
43 3. 10. 2023, 16:30 - TK Loko HK .
44 3. 10. 2023, 16:30 TJ Slavia HK - VK Lhota pod Libčany 3:1 (-22,9,21,14)
45 3. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Třebeš B 0:3 (-15,-19,-18)
46 3. 10. 2023, 16:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 1:3 (-23,-21,20,-22)
47 3. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Chlumec n/C 3:0 (22,18,17)
48 3. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Pouchov 3:0 (20,25,19)
9. kolo
49 5. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Pouchov - .
50 5. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 (21,23,-17,21)
51 5. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-22,-18,-22)
52 5. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Třebeš B - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (18,17,22)
53 5. 10. 2023, 16:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Stěžery A 2:3 (21,-13,-13,22,-23)
54 5. 10. 2023, 16:30 TK Loko HK - TJ Slavia HK 1:3 (-26,25,-23,-20)
10. kolo
55 10. 10. 2023, 16:30 - TJ Slavia HK .
56 10. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Stěžery A - TK Loko HK 3:2 (18,-18,-22,23,13)
57 24. 10. 2023, 19:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - VK Lhota pod Libčany 3:1 (16,22,-20,22)
58 10. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Třebeš B 3:0 (11,23,21)
59 26. 9. 2023, 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery B 3:2 (23,22,-12,-15,11)
60 10. 10. 2023, 16:30 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Chlumec n/C 3:0 (15,19,10)
11. kolo
61 7. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - .
62 7. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Pouchov 2:3 (-22,21,-16,16,-8)
63 7. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Slezské Předměstí X:3
64 7. 5. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-23,23,-22,-20)
65 7. 5. 2024, 17:30 TK Loko HK - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 1:3 (-14,-16,16,-11)
66 7. 5. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - TJ Sokol Stěžery A 3:2 (19,16,-15,-19,9)
12. kolo
67 9. 5. 2024, 17:30 - TJ Sokol Stěžery A .
68 9. 5. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (18,-19,18,16)
69 9. 5. 2024, 17:30 TK Loko HK - TJ Sokol Malšovice, z.s. 2:3 (-14,-19,21,25,-7)
70 9. 5. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 (-19,23,24,19)
71 9. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Pouchov X:3
72 9. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Chlumec n/C 3:2 (-16,-20,16,23,12)
13. kolo
73 14. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - .
74 14. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Třebeš B 3:X
75 14. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Pouchov - VK Lhota pod Libčany 0:3 (-16,-16,-25)
76 14. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TK Loko HK 3:2 (21,-21,23,-18,8)
77 14. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Slavia HK 3:1 (20,22,-17,22)
78 14. 5. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Stěžery A 3:0 (17,15,19)
14. kolo
79 16. 5. 2024, 17:30 - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. .
80 16. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-17,-22,-20)
81 16. 5. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 (-22,25,18,18)
82 16. 5. 2024, 17:30 TK Loko HK - TJ Sokol Pouchov 3:1 (14,-23,19,11)
83 16. 5. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Chlumec n/C 2:3 (17,-15,20,-19,-10)
84 16. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Stěžery B X:3
15. kolo
85 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - .
86 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - VK Lhota pod Libčany 3:0 (13,20,12)
87 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TK Loko HK 3:0 (18,23,22)
88 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Pouchov - TJ Slavia HK 0:3 (-20,-20,-19)
89 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Stěžery A 3:1 (16,-20,20,18)
90 21. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:0 (18,15,18)
16. kolo
91 23. 5. 2024, 17:30 - TJ Sokol Malšovice, z.s. .
92 23. 5. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Slezské Předměstí 1:3 (-16,-16,16,-22)
93 18. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Pouchov Dohoda družstev 3:1 (-23,20,11,17)
94 23. 5. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - TJ Sokol Chlumec n/C 1:3 (-23,13,-19,-14)
95 23. 5. 2024, 17:30 TK Loko HK - TJ Sokol Stěžery B 1:3 (-14,23,-27,-17)
96 23. 5. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Sokol Třebeš B 3:X
17. kolo
97 28. 5. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - .
98 28. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TK Loko HK X:3
99 28. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Slavia HK 0:3 (-11,-13,-7)
100 28. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Stěžery A 1:3 (-21,-21,19,-26)
101 28. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Pouchov - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 0:3 (-23,-19,-21)
102 28. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Malšovice, z.s. 0:3 (-16,-9,-15)
18. kolo
103 30. 5. 2024, 17:30 - TJ Sokol Slezské Předměstí .
104 30. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Pouchov 3:0 (10,10,11)
105 30. 5. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Chlumec n/C 0:3 (-17,-15,-16)
106 30. 5. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery A - TJ Sokol Stěžery B 0:3 (-20,-23,-16)
107 30. 5. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - TJ Sokol Třebeš B 3:X
108 30. 5. 2024, 17:30 TK Loko HK - VK Lhota pod Libčany 2:3 (17,-26,-14,20,-10)
19. kolo
109 4. 6. 2024, 17:30 TK Loko HK - .
110 4. 6. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - TJ Slavia HK 0:3 (-17,-12,-17)
111 4. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Stěžery A X:3
112 4. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 2:3 (-20,23,20,-14,-13)
113 3. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Malšovice, z.s. 1:3 (-21,21,-18,-28)
114 4. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Slezské Předměstí 0:3 (-25,-21,-19)
20. kolo
115 6. 6. 2024, 17:30 - TJ Sokol Pouchov .
116 6. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Chlumec n/C 3:1 (21,15,-20,21)
117 6. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - TJ Sokol Stěžery B 3:0 (12,18,21)
118 6. 6. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TJ Sokol Třebeš B 3:X
119 6. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery A - VK Lhota pod Libčany 3:0 (24,18,22)
120 6. 6. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - TK Loko HK 3:0 (19,13,25)
21. kolo
121 11. 6. 2024, 17:30 TJ Slavia HK - .
122 11. 6. 2024, 17:30 TK Loko HK - TJ Sokol Stěžery A 0:3 (-23,-12,-22)
123 11. 6. 2024, 17:30 VK Lhota pod Libčany - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3:1 (-20,19,28,24)
124 11. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Třebeš B - TJ Sokol Malšovice, z.s. X:3
125 11. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery B - TJ Sokol Slezské Předměstí 2:3 (-18,19,18,-19,-13)
126 11. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Chlumec n/C - TJ Sokol Pouchov 3:0 (14,18,20)
22. kolo
127 13. 6. 2024, 17:30 - TJ Sokol Chlumec n/C .
128 13. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Pouchov - TJ Sokol Stěžery B 3:0 (20,22,18)
129 13. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Slezské Předměstí - TJ Sokol Třebeš B 3:X
130 13. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Malšovice, z.s. - VK Lhota pod Libčany 3:0 (10,12,18)
131 13. 6. 2024, 17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - TK Loko HK 1:3 (21,-14,-17,-17)
132 13. 6. 2024, 17:30 TJ Sokol Stěžery A - TJ Slavia HK 3:1 (-23,16,21,23)
© ČVS 2015-2018