Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor kadetky

28. kolo
RÉMA Rychnov2:3Chlumec(9, -22, 17, -22, -11)
Náchod BX:3Pouchov
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Jičín 20 18 0 1 1 56:9 1589:717 55
2 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou 20 14 2 1 3 52:16 1565:1032 47
3 VKM RÉMA Rychnov 20 10 2 3 3 43:30 1486:1166 35
4 Volejbal Červený Kostelec 20 7 3 1 9 33:38 1450:1279 28
5 Tělocvičná jednota Sokol Pouchov 20 4 0 1 15 17:48 883:1279 13
6 SPORT KLUB Náchod B 20 0 0 0 0 0:60 0:1500 -20
kalendář skupiny
Krajský přebor KADETKY, 2021/2022; Sedm účastníků polským systémem každý s každým čtyřkolově na tři vítězné sety. Utkání se bodují italským bodováním; Vedoucí soutěže: Ruprich Luděk, 606 658 189
1. kolo
2 2. 10. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov - Pouchov 3:1 (7,-10,15,9)
3 18. 12. 2021, 10:00 Jičín - Chlumec 0:3 (-24,-23,-23)
2. kolo
5 2. 10. 2021, 13:00 RÉMA Rychnov - Pouchov 3:0 (13,13,17)
6 18. 12. 2021, 13:00 Jičín - Chlumec 3:1 (-14,24,13,23)
3. kolo
7 27. 11. 2021, 09:30 Pouchov - Jičín Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-9,-6,-10)
9 9. 10. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Náchod B 3:X
4. kolo
10 27. 11. 2021, 13:00 Pouchov - Jičín Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-7,-12,-10)
12 9. 10. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Náchod B 3:X
5. kolo
13 23. 10. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov - Č.Kostelec 2:3 (25,15,-25,-15,-10)
15 23. 10. 2021, 10:00 Chlumec - Pouchov Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV 3:0 (13,5,10)
6. kolo
16 23. 10. 2021, 13:00 RÉMA Rychnov - Č.Kostelec 3:0 (19,14,19)
18 23. 10. 2021, 13:00 Chlumec - Pouchov Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV 3:0 (9,7,5)
7. kolo
20 30. 10. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Jičín 0:3 (-14,-18,-21)
21 30. 10. 2021, 10:00 Náchod B - RÉMA Rychnov X:3
8. kolo
23 30. 10. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Jičín 1:3 (20,-15,-19,-16)
24 30. 10. 2021, 13:00 Náchod B - RÉMA Rychnov X:3
9. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 Jičín - Náchod B 3:X
26 6. 11. 2021, 10:00 Chlumec - Č.Kostelec Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV 3:0 (12,23,15)
10. kolo
28 6. 11. 2021, 13:00 Jičín - Náchod B 3:X
29 6. 11. 2021, 13:00 Chlumec - Č.Kostelec Kozelkova 123 Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV 3:0 (19,22,18)
11. kolo
31 13. 11. 2021, 10:00 Č.Kostelec - Pouchov Chrby 675 Červený Kostelec 3:2 (11,-20,-13,16,2)
32 13. 11. 2021, 10:00 Náchod B - Chlumec X:3
33 13. 11. 2021, 09:00 RÉMA Rychnov - Jičín 0:3 (-17,-16,-14)
12. kolo
34 13. 11. 2021, 13:00 Č.Kostelec - Pouchov Chrby 675 Červený Kostelec 3:1 (-22,20,13,13)
35 13. 11. 2021, 13:00 Náchod B - Chlumec X:3
36 13. 11. 2021, 12:00 RÉMA Rychnov - Jičín 1:3 (23,-19,-13,-11)
13. kolo
37 5. 12. 2021, 10:00 Chlumec - RÉMA Rychnov 2:3 (22,25,-16,-21,-11)
38 27. 11. 2021, 10:00 Pouchov - Náchod B Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 3:X
14. kolo
40 5. 12. 2021, 13:00 Chlumec - RÉMA Rychnov 1:3 (-18,18,-21,-15)
41 27. 11. 2021, 13:00 Pouchov - Náchod B Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 3:X
15. kolo
44 4. 12. 2021, 10:00 Pouchov - RÉMA Rychnov Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-16,-15,-11)
45 2. 10. 2021, 10:00 Chlumec - Jičín 0:3 (-15,-16,-21)
16. kolo
47 4. 12. 2021, 13:00 Pouchov - RÉMA Rychnov Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-8,-6,-0)
48 2. 10. 2021, 13:00 Chlumec - Jičín 3:2 (-21,26,-17,20,14)
17. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Jičín - Pouchov 3:0 (0,0,0)
51 27. 2. 2022, 10:00 Náchod B - Č.Kostelec X:3
18. kolo
52 11. 12. 2021, 13:00 Jičín - Pouchov 3:0 (0,0,0)
54 27. 2. 2022, 13:00 Náchod B - Č.Kostelec X:3
19. kolo
55 15. 1. 2022, 10:00 Č.Kostelec - RÉMA Rychnov Chrby 675 Červený Kostelec 3:2 (-17,22,18,-9,19)
57 15. 1. 2022, 10:00 Pouchov - Chlumec Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-7,-6,-13)
20. kolo
58 15. 1. 2022, 13:00 Č.Kostelec - RÉMA Rychnov Chrby 675 Červený Kostelec 2:3 (-12,-20,20,22,-5)
60 15. 1. 2022, 13:00 Pouchov - Chlumec Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-15,-6,-13)
21. kolo
62 29. 1. 2022, 10:00 Jičín - Č.Kostelec 3:0 (12,17,24)
63 26. 2. 2022, 10:00 RÉMA Rychnov - Náchod B 3:X
22. kolo
65 29. 1. 2022, 13:00 Jičín - Č.Kostelec 3:0 (14,17,16)
66 26. 2. 2022, 13:00 RÉMA Rychnov - Náchod B 3:X
23. kolo
67 5. 2. 2022, 10:00 Náchod B - Jičín X:3
68 5. 2. 2022, 09:00 Č.Kostelec - Chlumec 0:3 (-19,-17,-19)
24. kolo
70 5. 2. 2022, 13:00 Náchod B - Jičín X:3
71 5. 2. 2022, 13:00 Č.Kostelec - Chlumec 0:3 (-14,-21,-11)
25. kolo
73 12. 2. 2022, 10:00 Pouchov - Č.Kostelec Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 1:3 (-8,24,-18,-20)
74 12. 2. 2022, 10:00 Chlumec - Náchod B 3:X
75 12. 2. 2022, 10:00 Jičín - RÉMA Rychnov 3:X
26. kolo
76 12. 2. 2022, 13:00 Pouchov - Č.Kostelec Víta Nejedlého 1216 Hradec Králové 0:3 (-12,-15,-16)
77 12. 2. 2022, 13:00 Chlumec - Náchod B 3:X
78 12. 2. 2022, 13:00 Jičín - RÉMA Rychnov 3:X
27. kolo
79 13. 2. 2022, 12:00 RÉMA Rychnov - Chlumec Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 0:3 (-23,-21,-14)
80 26. 2. 2022, 10:00 Náchod B - Pouchov X:3
28. kolo
82 13. 2. 2022, 14:30 RÉMA Rychnov - Chlumec Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 2:3 (9,-22,17,-22,-11)
83 26. 2. 2022, 13:00 Náchod B - Pouchov X:3
základní část soutěže KP, každý s každým 4x - polský systém na 3 vítězné sety, jedno družstvo má volno; 1.-4.družstvo postupuje do PLAY OFF 5.3.2022 na Slavii HK
© ČVS 2015-2018